0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar biraz biliyorsunuz eşimle boşanma aşamasındayız mahkememiz devam ediyor dün karşı tarafın tanık listesini gördüm de hiç tanımadığım sadece ismini bildiğim aynı ortamda hiç bulunmadığım insanlar var ve bizim gecimsizligimize ve ailemin evliliğimize karıştığını anlaticaklarmis ya benim evime hiç girmemiş benimle aynı ortamda hiç bulunmamış ailemi deseniz ömründe görmemiş insanlar ne anlatıcak acaba oraya çıkıp da bizim gecimsizligimize bilmesi için bizim evimize gelen giden biri olsa hadi kavganın üstüne denk geldi diycem nerden biliyo bizim gecimsizligimizi başkalarından duyduklarını anlatmak da tanıklık oluyo mu sürekli böyle saçma şeyleri düşünüyorum oğlumla yeteri kadar ilgilenemiyorum bunlar yüzünden birine anlatmazsam için içimi yiyecekti arkadaşlar kusura bakmayın 

10 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Valla çok haklısın bencede çok saçma yani sizi tanimayan birileri neden tanıklık yapar ki 
(86 puan) tarafından
Bende bunu anlamaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Eden  bulur canım o da bulur merak etme her kimse sende savunmanı yap tanımıyorum bunları diye ama oğlunu ihmal etme bu günler geçecek dik dur oğlun için sen canını sıkınca düzeliyor mu sanıyorsun olan sana ve oğluna oluyor dik dur
(86 puan) tarafından
Haklisin ne kadar düşünsemde yapicak bisey yok herşey olacağına varır
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Hayir sanmiyorum sizi taniyo ve biliyo olması lazım avukatına bildir bunu orda savciyada bildirin bunlar ne bizim evimize geldi nede bizi tanıyo diye
(86 puan) tarafından
Bildiricem umarım bir çözüm bulurum
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Canım sizinki anlaşmalı boşanma olsaydı bari kocan yalancı tanık tutup bu kadar da küçülmeseydi sonuçta bir çocuğunuz var bir geçmişiniz var eşinin yaptığı çok ayıp madem bosancaksiniz yalancı tanık yerine anlaşmalı boşanın hani hic değilse rezil olmaz 
(86 puan) tarafından
Çok teklif ettim canım anlaşmalı boşanalım çocuğa bile nafaka istemiyorum sadece benim eşyalarımı bir de babamın bana verdiği altınları ver dedim ama vermiyo bende mecbur kaldım oğlumun geleceğini ona yediremem sonuçta tek çocuk olduğum için babam bütün birikimini bana verdi bunca yılın emeğini nasıl bırakırım ki ona
0 oy
(119,055 puan) tarafından
Canım yalancı tanık bulmuslar bunu ispat edersen o kisi 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası alabilir 

Allah katinda yalanci sahitlik kul hakkina girme cok buyuk gunah o kisi bunun vebalini iki dunyadada ceker inş bi tanidigimda basina geldi yalanci tanik vardi o kisinin oglu da ayni sekilde bosandi kimsenin ahi yerde kalmaz yalan yere taniklik yapiyosa rabbim misliyle sorar hesabini
(86 puan) tarafından
Nasıl ispat edebilirim ki biri kiracıları biri de esimin arkadaşı ama ne bir kere evimize geldiler ne de taniyorum insanlari
(119,055 puan) tarafından
İşte ispat edebilsen keşke :( ama o gun o kisiye yemin ettircek hakim nası vicdani varda bilmedigi biseye yemin edicek hicmi allah korkusu yok sonucta bi yuva yikilicak vicdansiz yaa
0 oy
tarafından
Bunu bildirmelisin.
0 oy
tarafından
Canım yalancı şahitlik işte Allah ıslah etsin yavrum akıl fikir versin 
(86 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Canım mahkemede de avukatın dile getirsin yalancı şahitlik diye itiraz etsin bir çoğunun evine bile gelmediğini yüzünü görmediğini söylesin 
(86 puan) tarafından
Tabi soyliycem ama gene de korkuyorum
(1,517 puan) tarafından
Korkma canım Rabbim asla senin hakkını onda bırakmaz
0 oy
(468 puan) tarafından

hiç üzülme canım bende aynısını yaşadım. dedesi yalan yere şahitlik yaptı. adam bir aya kalmadan trafik kazasından yatalak oldu eski eşimde trafik kazasından öldü. kimsenin ahı kalmıyor hâkim biliyor sen merak etme. 

kadın hâkim dedi ki madem iyi biriydin bu kadın niye yuvasını terk etti
(86 puan) tarafından
Inşallah hak yerini bulur rabbim yanıltsin hepsini de doğruları soylesinler
0 oy
tarafından
Sen mahkemede söyle ben bunları tanımıyorum diye bunlar bir kez olsun bizim aile ortamımıza girmedi nerden biliyorlar falan diye itiraz et
(86 puan) tarafından
Edicem zaten ama gene de acaba diyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 286 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 467 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 699 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,713 soru

11,304,924 cevap

34,729 kullanıcı

...