0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Krem olsun evde yapılacak şey olsun yani ne olursa olsun burnumda ve kenarında var sevmiyorum ya . Çözümü olan var mı 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende beklim ☺️
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Baş edemiyoruz ben haftada bir farmaside ki siyah nokta maskesini yapıp kaldırıyorum ama oda tüyleri kaldırdığı için tüylenme artıyor bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Sıkıcaksın. Oyle ancak gidiyolar. 
tarafından
Ya tahriş oluyor öyle
tarafından
Banyodan sonra yumusuyolar hafif dokunusla tirnaga gerek kalmadan çıkıyor ki.
tarafından
Öyle de denerim canm
0 oy
(881 puan) tarafından
Şekersiz türk kahvesini içtikten sonra dibinde kalan telveleri yüze uyguladıktan sonra yıkayınca siyah noktalara faydası oluyor teni de temizleyip rengi açıyordu 
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Sıkarim hiç dayanamam biti kahve telvesi demis oda iyi oluyor bide şekerlede yapiliyordu sanirim 
tarafından
Ben sıkınca bir hafta boyunca sanki fare kemirmiş gibi bir burunla geziyorum
0 oy
tarafından
Missha da dışı kahverengi yüz temizleme yağı vardı önce onu , sonra da dışı mavi yüz temizleme  köpügu vardı ondan yapiyordum. Cildim hem parlak hem de siyah noktalar gitmiş oluyordu. Benimde bitti fiyatları da çok artmış şimdi başka alcam. 
tarafından
Bakım bı fiyatına bende
0 oy
(11,405 puan) tarafından
Buhar banyosu yap düzenli olarak hakiki gül suyuyla temizle 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bimde satilan burun temizleme bantını kullanıyorum benn
tarafından
Memnun musun yani gerçekten temizliyor mu cnm bende alıyım
(103 puan) tarafından
Haftada 1 kez kullanıyorum hani güzelde çıkartıyor
(351 puan) tarafından
Bende onu kullanıyorm tertemiz yapıyor ama sık yapma gözenekleri açar
tarafından
Ya bende kullnayaim bi
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Ev de yapman için güzel bir maske biliyorum bir yumurtanın beyazı içine bir tatlı kaşığı limon suyu 1 tatlı kaşığı süt 1 çay kaşığı bal 1 çay kaşığı domates suyu koy güzelce çırp cildinin her yerine sür göz altlar hariç kurumasını bekle bir güzel kuruyunca aman konuşma :) 20 dk kalsın yüzünde ilk andan itibaren hem cilt rengınde açılma olacak bende siyah noktaları yavaş yavaş temizleyecek haftada 2 gün yap sonra bana teşekkür et :) :):) 

(11,217 puan) tarafından
canim alerjik bir karisim bu. bunu yapmistim cildim kizardi. domates suyu ve limon tahris etmisti.
(1,733 puan) tarafından
Süt ve bal o alerjiyi önlüyor kuzum ama eğer cildi çok hassas olan varsa domatesi koymasın
tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim
0 oy
tarafından
Valla ben rusur taşı kullandıktan sonra kurtuldum siyah nokta ve lekelerden canım 
(11,217 puan) tarafından
nasil kullaniosun onu peki
tarafından
Canım taş, sabun ve gül yağı 3lüsü olarak aldım. İlk önce yüzümü ılık su ile yıkıyorum taştan küçük parça alıp eziyorum onunla peeling yapıyorum yaklaşık 1 dk bekleyip durulayip sabunun taşsız tarafı ile yıkıyorum. Sonra yüzümü kurulayip gül yağı ile masaj yapıyorum. Sabunu her gün taşı da hafta da 2 yada 3 defa kullan demişti satıcı ama ben pek düzenli kullanmadım. Yine de tüm siyah noktalarm gitti. Bide geçemeyen bir tane leke vardı yüzümde oda geçti gitti
0 oy
(11,217 puan) tarafından
banyadan cikmadan once en sonkrem haline getrdigin sodayla ( bikarbonat) burnu ov yika cik. 1 2 kez dene sonuc harika. ama yikandiktan sonra yap yumusamis oluyor onlsr o zmn 
(108 puan) tarafından
Karbanotla mi canim
(11,217 puan) tarafından
evt canim o
tarafından
Tama canım çok saol
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Siyah karbon maskemle☺
tarafından
Hangisiiii
(13,838 puan) tarafından
Canim ben homm bitkiseldeyim cilt urunlerini kullaniyorum maskeleri peelingleri ordan kullanyrum memnunum
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Buharla cildini yumuşatıp cihaz var bitane onunla cikartabilirsin 
tarafından
Onu bibara almayı düşündüm ama memnun olmayanlar vardi korktum
0 oy
tarafından
Limon canım bende de fazla aklıma gelirse limonla temizliyorum bende bilmiyorum napacam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 204 göst.
15 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu

381,376 soru

11,417,762 cevap

34,970 kullanıcı

...