0 oy
202 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (583 puan) tarafından
Kızlar özellikle burum bölgesi siyah nokta bantları ise yaramıyor 1 tane bile çıkartmıyor hee markayı aldım sıkıyorum  gene çıkmıyor eşim lad atıyor sürekli ama burnum okadar sertki duştan sonra sıksam da azıcık alabiliyorum napsam bilemedim benim icin sorun değildi artık kafama takar oldum ya 

10 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Homm bitkisel siyah karbon maskeyle bikere de bile temizliyor gayet 
(583 puan) tarafından
Nereden alabilirim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok siyah noktam yok o yüzden pek umursamıyorum 
0 oy
tarafından
Prof cilt bakımı. Ayda bir. Her gece yatmadan önce ve sabah uyanınca düzenli cilt temizliği.
(583 puan) tarafından
Kullandığım temizleme ürünleri var canım sabah yıkarken akşam uyumadan önce maske felan senin kullandigin ürünler varmı belki benim kullandıklarım dan farklı olursa ise yarar önerebileceğin biseyler varsa eğer denemek isterim
0 oy
tarafından
Ayyyy burda biri sıkıp yiyodu ama kim adınni unutum desem hdbdhxbbb
tarafından
Bendemedim kukuli dedi nzbxbdhnsnz
(13,923 puan) tarafından
Ben demedim kiz ece hanimefendi kendisi söyledi :D
(13,834 puan) tarafından
Nasıl yani yiyo yaaa saka
(13,923 puan) tarafından
Bilddiğin afiyetle yiyormuş işte canim :D
(13,834 puan) tarafından
Ya daha neler göreceğim surda vallahi
0 oy
tarafından
Canım o siyah nokta banlarini duştan sonra kullan buhardan gözeneklerin açılıyor yumusuyor sonra banyo yapıştır öyle guzl çıkıyor 
0 oy
(15,280 puan) tarafından
Burdan bir arkadaş siyah noktalarını yiyerek başa cikyor Muş. Hiç unutmam onu 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Banyoda yüzünü lifle ölü deriler gidince yumuşar axıcık sıkınca hepsi çıkar. Düzenli olarak yüzünü liflesen çogunlugu gider
(583 puan) tarafından
Hiç denemedim canım lifi duştan hemen sonra siyah nokta fırçası var onla burnumu fırçalıyorum ama ise yaramadı bide lifi deneyeyim çok saol
0 oy
(606 puan) tarafından
Benimde öyleydi eşim diyodu burnun benekli falan bime yüz yıkama fırçası gelmişti bi tanede  simplenin yıkama jeli bide simplenin pirinç özlü peelingi 1 buçuk yıl.oldu daha yeni bitti ikiside peeling haftada 2 gün fırçaylada geceleri yatmadan jelle yıkar yatarim cdim şimdi çok pürüzsüz 
tarafından
Fotoğraf atabilirmisin Bende pürüzsüz cildimin olmasını istiyorum da:-)
(583 puan) tarafından
Aa sanırım hâlâ  geliyor3arada bi  takip edeyim bakayım ben çok gördüm onu da umutsuz vaka oldum diye almamıştım kesin ise yaramaz diye alayım bakayım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Siyah maske kullanıyorum doyunca bakıyorum gerçekten toplamış hepsini 
0 oy
tarafından
Ilık suyla banyo yap siyah noktalar gdyr

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 174 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...