0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (520 puan) tarafından
Kızlar kızıma tuvalet eğitimi veriyorum küçük çişini yapıyo ama kakasını yapmak istemiyor oda karnında gaz oluyor karnı ağrıyor yürüyemiyor sürwkli acile gidiyorum lagma yapıyorlar napcam bilmiyorim şaştım kaldım doktor ara ver diyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç yaşında canım 
(520 puan) tarafından
2 buçuk olcak önümuzdeki ay
tarafından
Benimkide öyle kakada sorun var ama 3.5 yaşında olmadı biraz daha bekle canım bez takalım deyince ne diyor
(520 puan) tarafından
Bez takmadım hiç unutur diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Yoğurt çorbası yap barsağı çalıştırır, yeni başladığı için tuvaletten korkuyodur bezi bağla istersen kakasını yapsn korkucak bişi olmadığını anlat yada sen tuvalete tut onu korkma ğıt pıt yap karnın geösn flan de 
(520 puan) tarafından
Zaten sürekli yogurt corbasi yapıyorum hani gelsin diye korkmuyor tuvaletten oturuyor baya ama kakasi gelince sıkıyor kndini anlatıyorum sürekli ama olmuyo bugün yapmadı yine
(866 puan) tarafından
Şok olmuştur oluyor eğitim sürecinde den kucağına al tuvalete tut kötü bişi olmadığını rhatlıycağını anlat, bazn ben kızıyorum ya kalkma pıtını yap öyle diyorum da yapıyor
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Benmkide öyle cnm tam bir senedir şuan 3 buçuk yaşında lavmandan korktu bide büyügüde bıraktı yapmayı hafta bir kere lavmanla aglaya aglaya beze yapıyordu şimdi lagmansız 2 3 günde bir beze yapıyor beklçyorum işlh düzelir bir gün
(520 puan) tarafından
Ayy cok korkuyorum bn npcm böyle giderse bizim bi gün geçsin karnının ağrısından duramıyor yuremiyo bile lagmadan da çok korktu Allah yardımcımız olsun inşallah düzelır ler
(1,451 puan) tarafından
İşlh cnm bizmkinin lagmandan çocugun piskolojisi bozulacaktı kendi haline bıraktım
(520 puan) tarafından
Aynn bizimde öyle çok korkuyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Moomms12 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu