0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selam kizlar oglum yemek yerken perdeye elledi kalın perde biraz kirlendi bende makinaya attım cktiginda buruş buruş çıktı katlayarak atmıştım tekrar atsam narin yıkamaya düzelirmi ilkinde hızlıya atmıştım düzelmesse ütülemek icin kurumasinimi beklemem lagzim ütü masam yok ütülemem çok zor olur nasil utuleyebilirim fikirlerinize ihitiyacm var simdiden teşekkurler 

3 Cevaplar

0 oy
(224 puan) tarafından
Yatağın üzerine ser pike gibi ütüle komşun öyle yapıyor
tarafından
Yiaaaaa çok saol bitanemmm çok kafama taktım hamileyim yere sererek utulerken agri giriyorda o yuzden iyi bir fikir
tarafından
Cnm dedigini yaptim ve cok guzel olduuu cok saol ama daha kolay oldu bitti inş esimde begenir gelince
acele ettim cocuk durmadi utuye ellemeye calisti ama ona nazaran harika oldu
(224 puan) tarafından
Kolay gelsin ellerine sağlık canım bende perdeleri öyle yapıyorum komşumdan öğrendim fonlarım kumaş zor oluyor ama güzel oluyor
-Reklam-
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Tekrar at sıkmayi en dusuye getir islakligiyla agorligiyla duzelir duzelmezse perdeyi asip üstten buhar versen nasil olur 
tarafından
Cnm ilkkez yikadım eşimde dalga geçti işten gelince bakicam olmuşmu güzel dedi ;( benimde hiç bir bilgim yokk
(7,018 puan) tarafından
Duzelir canim birsey olmaz buhar vermeyi dene istersen acilir
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Ütülemen lazım cnm 
tarafından
Saol cnm birisi yataga serip utule dedi onu deniyim
(2,780 puan) tarafından
Evet çok mantıklı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 364 göst.
20 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Songul Simsek (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
28 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek2128 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
21 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Seda_34 (11 puan) tarafından soruldu

374,581 soru

11,203,550 cevap

34,505 kullanıcı

...