0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
6 aylık bebek işe başlanır mı. Emziriyorum

11 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından
Oğlum 6 aylıkken başladım. Iş kanununun annelere tanıdığı izin o kadar da değil, doğumdan sonra 2 ay veriyor... 
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Başlamaya başlanır. Ama tercih meselesiyse asla bebeğin bırakılmaması taraftarıyım. 
0 oy
tarafından
Bırakılmaması taraftariyim. Daha çok küçük. 
0 oy
tarafından
4 aylikken basladim. Baslayabilirsun cnm gecim zor
0 oy
tarafından
Bnde çalışmak istiyim ama bebeğim 8 aylik kimseye güvenemiyorum 
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben başlamıştım Süt izniniz oluyor zaten gün içinde gidip emzirebilirsiniz ama benim ev uzak olduğu için gidemedim sütümü okulda sağıp termoslu çantayla eve götürüyordum Süt izni kullanamadığım için her gün 1 saat erken çıkıyordum. İş vereninizle konuşup ona göre ayarlarsınız 
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Ben kızım 6 buçuk aylikken başladım oğlum 5 aylıkken başladım .. süt izni kullanıyorum 8-1 arası çalışıyorum emziriyorum mama da içtiler zaten ek gıda da almış oluyor ben çok zorlanmadım.. iki gün işe gittim 3 gün rapor aldım derken çocuklar büyüyor.. kızıma bir buçuk sene annem baktı gözüm arkada kalmadi.. şimdi kreşe gidecek oğluma da bakıcı buldum 8 aylık olsun iş başı yaparım şimdi yıllık izin rapor derken oyalaniyorum bir ayda iki hafta işe gidiyorum bu şekilde 
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Maddi yonden sıkıntiniz yoksa baslamayin derim, yoksa baslanir bi sekilde halledilir 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Maddi olarak başlanır geçim zor. Molalarda sutunu sağarsın canım. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Baslanir herkes basliyor ek gidaya gectiyseniz sabah aksam gece emzormeye devam bide gunduz bir ogun icin sut sagip birakirsin
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim bebeğim de 6 bucık aylık. 1 yaşına kadar başlamicam ücretsiz izin alcam ihtiyacımız da olmasına regmen bebeğimden daha önemli degil 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
0 oy
6 cevap 84 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (13 puan) tarafından soruldu

380,099 soru

11,378,811 cevap

34,864 kullanıcı

...