0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (796 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ya kizlar biliyosunuz eaim benden 17 yas buyuk ben 25 yasindqyim ve esimle afedersiniz dah cok birliktelik istiyorum ama esim yoruljyorum diyo  haftadq sadece 1 kez birliktelik olsun diyo bende   gencim falan diyorum hani acaba ona haksizlikmi yapiyorum  eakisi gibi degilim yoruluyorum diyo 

13 Cevaplar

0 oy
(8,329 puan) tarafından
Haftada 1 bıle cok iyi yoruluyolar canım anlayıs gostermek lazım 
(796 puan) tarafından
Oyle ama iste ne bilim bende dqha fazla birliktelik istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aslinda o yaşlarda daha fazla ister diye düşünüyorum ne iş yapıyor yoruluyormu acaba
(796 puan) tarafından
Yoruluyo canim  marangoz gibi bisey
tarafından
Nromal canım yorgun oluyordur
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Orta yolu bulun. 10 günde 2 yapın sayıyı ahshsggs
(796 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canim nqsil yapcaz
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla canım normaldir inan benim eşim 29yasinda o da işten egelunce hemen yatar yani birlikteliğimiz haftada bir yada daha az :-) gerçekten yoruluyorlar yani anlayış göster bence ha sen çok isterse. Ona sirnasirsin o da geri çevirme zaten seni 
(2,671 puan) tarafından
Öyleyse birşey olmaz canım buarada yaşı büyük yazmışlar ama önemli olan yaşını gostermeyip olgun. Olmak bence
(796 puan) tarafından
Ben zaten yasina hic takilmam  canim cok seviyorum  canim o benim   etrafimdada cok soyleyen oldu yasi buyuk diye olsun kiymet biliyo ha arada canimi sıkiyo ama  olsun ALLAH basimdan eksik etmesin
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah canım olgun erkek herzaman iyidir benc de kimseyi takma :-)
(796 puan) tarafından
Aynen oyle cnm takmiyorum ama insanlrda cok acimasiz
(2,671 puan) tarafından
Bilmez miyim kimi ne ilgilendirirki
0 oy
(6,825 puan) tarafından
2. evliliğin mi neden 42 yaşında birisi ile evet diyebildin tamamen şaşırdım ondan sordum yanlış anlama karar senin 
(796 puan) tarafından
Hayir ben 17 yasinda evlendim o 34 yasindaydi simdi ben 25 o 42
(1,448 puan) tarafından
Yine baya fark var 17 yasinda iken 34 baya fark belli gozle görülür şekilde
0 oy
tarafından
Adam 50 yaşına adım atmış Norml bnce
(1,944 puan) tarafından
Ay yazmadan gecemedim .babanin 42 yaşinda torun sahibi olmasinin sebebi sizin resit olmadan evlenmenizden kaynakli yoksa torun sahibi olacak yas degil
tarafından
21 yaşında evlendim nasıl reşit olmdn evlniyorm
tarafından
Keşke bna değilde b17 yadindykn 35 yaşında babası yaşında ki kişi ile evlnn post sahibine dil uzatsnz
(796 puan) tarafından
Ne kadar yanlis dusunuyosun cnm sana kirici bise demicem nasip kader ALLAH boyle yapzmis babasi yasinda demen cok kirici eljamdulillah Rabbime cok sukur mutluyum kiymet biliyo tamam arada tartismalarimiz vs oluyo ama kocamada laf ettirmem kimseye
tarafından
Elifali kullanıcı bnm reşit olmdn evlndgmi idea ediyor bnde öyle dedim
0 oy
tarafından

Sen bu işin sonunu düşünmedin mi :D yas farki cok canım ya

tarafından
Yağmur hatirladim ama nazar değdi herhaldr bugün beni çileden çıkardı  bakalım dakikası kalmadı pazartesiye kadar ne olacak sjsj
tarafından
aman aman ufak tefek olur oyle eskısı gıbı olmasın bıdaha ınsallah suankı halinixe maşallah dıyeyım :D
tarafından
Şuan çok sinirliym bakalım pazartesi ye ne olur bilmem sjsjs ama binada şükür şuan sadece kıskançlığı söz konusu
(796 puan) tarafından
Sukur kiymetimi biliyo canim arada canimi sıkiyo ama yapcak bisey yok
tarafından
geçer ınsallah oda canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Calisiyorsa haftada 1 veya 2 ancak oluyor zaten is yorgunlugu oluyor cunki
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Yani canim yanlis anlamada neden o yasta birisiyle evlendin, senin en deli dolu istekli yaslarin, esininse yavas yavas enerjisinin dustugu dinlenmeye daha cok ihtiyac duydugu yaslar
(796 puan) tarafından
Cok sevdim  halada cok seviyorum  canim
(4,236 puan) tarafından
Anladim, gulu seven dikenine katlanir, ne diyebilirim, yorucu da bi isi varsa enerji lazim
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım ama istekli degilm bunun yaşla ilgisi yok bence eşimde hep benim isteksizliğin den yakınır 
(796 puan) tarafından
InsALLAH oyledir yoksa ilerde isim8z daha zor
(1,230 puan) tarafından
Eşin çok istekli değil anladgm kadariyla yada gercktn çok yoruluyor .Bu ileriki yaşlarda daha sorun olur.Benim eşimde tam tersi maalsf okadar yorulur gelir kanepede uyur uyandiririm yerine yat diye o sırada bile bana sırnaşır hergun olsa hayır demez .
(796 puan) tarafından
Ne guzel iste  kiz   bwnimkide oyle olsun istiyom
0 oy
tarafından
Haftada 1 gayet iyi sıkma boğma bu sefer istedği kaçar biz bile bazen 1 ayı buluyor rahatız bu konuda 
(796 puan) tarafından
Qnam kiz bir ayda cokmus
tarafından
Biz hayatımızı sex üzerine kurmayız sadece yatak önemli değildir bizim için gün içinde şakalaşmalar ufak ufak yakınlaşmalar aşkı tutkuyu zaten ayakta tutuyor eee birde bebek olunca zaten kasmazdık kendimizi yine aynıyız
(796 puan) tarafından
Orasi oyle can im  ama birlitelikte onemli oassa olmuyo iste
tarafından
Önemli tabi biz böyle anlaşıyor böylede mutluyuz kasmayız
(796 puan) tarafından
Onemli olan anlasmak canim  herkez nasil mutluysa oyle yasiyor hayatini
0 oy
(912 puan) tarafından
Mbu yüzden yaisnizdan birbirleriyle evekenin evet biraz erkrk büyük olsun ama evlilik sadece sevgi saygı değil cinsellik evliliğin yarısıdır ama yapacak da bisey yok sürekli söyleyerek eşine haksızlık ediyorsun evlenmeden biliyor olman gerekir aslında belli yaştan sonra chu erkrte aynı şey olur 
(796 puan) tarafından
Evet haksizlik yapiyorum galiba ay kiyamam ben ona cani sagolsun yanimda olsun da varsin haftqda bir olsun
0 oy
(875 puan) tarafından
Eşimle aramda 13 14 yaş var eşime kalsa her gün birliktelik yaşarız demek ki insandan insana değişiyor yaşla alakası yok herhalde
(796 puan) tarafından
Aynen cnm demekki degisiyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 245 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 440 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 481 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu