0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mutfakta süt ısıtıyorum arkam dönüktü sandalyeye oradan da masanın üstüne çıkmış ineceğim derken sandalyeye ordan da yere sırtüstü düştü çok sert değildi ağladı kızım biraz şimdi iyi dolanıyor çok şükür sabah hastanedeyim tekrar götürsem mi? Ne yapsam? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önemli bir şey var mı canım vücudunda şişlik falan Allah korusun dün arkadaşım bebeği yatakta düşmüş 
tarafından
Vücudunda kızarıklık şişlik yok çok şükür şuan uyku vakti geldiği için uyumaya çalışıyor uyutuyorum ama gözler gidiyor
-Reklam-
0 oy
(4,904 puan) tarafından
Ben annemdeydim bnm.yegenimde aynı dedgn gibi düşmüş bişey yaptınız mı doktor falan dedim yok biraz evde gözlemledik bişey yoktu götürmek dediler cnm ama senin için rahat etmezse götür 
0 oy
tarafından
Bugün benimkide düştü kulağının üstüne sonra kalktı oynadı 
0 oy
(14,955 puan) tarafından
Sırtüstü düşünce cokmbisey olmaz diye düşünüyorum ama yanlış.yonlendirmek de istemem
0 oy
(345 puan) tarafından
Biraz gozlemle kusma bilincsiz hareket sizlanma bi yerinde sislik ters bi durum fark edersen gotur canm zaten orda da gozlem altina alacaklar film faln cekecekler gerekli gorurlerse
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Bence götürmelisin korkutmak istemem ama arkadaşımın çocuğu dikildiği yerden annesinin bacağına sırt üstü düşmüş hafif ağlamış sonra oynamış falan errtesi günü rahatsızlanan  götürdüğüler kaburgası batmış sırttaki amacım korkutmak değil ama hlinin üstünde dikildiği yerde annesinin bacağına doğru düşmüş ki bu yakın mesafe senin kız mutfk masasında düştü diyorsun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 417 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
11 cevap 572 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu