0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler dün çok kötü bir gün geçirdim dün sabah kızım uyandi emzirdim altını filan değiştirdim üstünü degistircektim tamamen soydum kızımın yanında da abisi vardı kızim benjm yatağımın üstünde abisine oğlum kardeşine bak üst alicam dedim bu arada kızımın dolabı da yatak odamda yani sadece arkamdaki dolabı açıp alacaktım sadece 3 saniye arasında oldu hersey arkamı döndüm daha dolap kapağını acamadan güm diye ses kızım yerde ağlıyor yatağımda yüksek maalesef tam da parke ye denk gelmiş halisiz yere çok kötü düştü yerdeyken ağlıyordu hemen kucağıma aldım sakinleştirmek istedim tamam kızım geçti kızım bitti kızım diyerek bastım bağrıma sonra bir anda kızımın sesi kesildi bi baktım tüm vücudu kas katı kesildi göz bebekleri kaydı sadece beyazları görünüyordu aglamiyordu hareket etmiyordu ve bayıldı ben telastan bağıra bağıra üst katımda eltim oturuyor kızımı kucaklayıp koştum eltimin kucağına attım biryandan basbasbagiriyorum kızım gitti kızım gitti diye eltim kızımın qz bisey mincirmis hemen dilini kontrol etmiş yan yatırmış bide yüzünü yıkamış kızım kendine geldi ağlamaya ve hareket etmeye başladı şükür şuan bunları yazarken bile hüngür hüngür ağlıyorum daha snra doktora koştuk tabi hemen tomografi filan çekildi temiz dedi doktor ama kafasını vurduğu taraf hala şiş zaten mor da bide o taraf daki gözünde kayma var ve hala inanılmaz ağlıyor ve her ağladığında bayılacak gibi oluyor ama bayilmiyor doktor hersey temiz dedi ama ben kafayı yicem neden böyle qcaba diye ödüm kopuyor kaybetme korkusu sardı kalbimi yüreğim acıyor çok korkuyorum bu arada göz için randevu aldım gidicem doktora ben nasıl böyle bir hata yaparım nasıl abisine guvenrim hersey sadece 3 saniye içinde oldu ben suçluyum ve bu suçluluk duygusu da beni mahvetti sürekli ağlıyorum s.l.a.k kafam nasıl yaparım böyle bir hatayı sizce neden hala bayilavak gibi oluyor tekrar götürsem mi doktora ama tomografisi de temiz dediler 

11 Cevaplar

+1 oy
(802 puan) tarafından
Doktor zaten gozetim altinda nasil tutmaz onu anlayamadim. Dusup bayilmis diyorsun ve cocugu gozetim altinda tutmadan geri gomderiyorlar ya sen doktora goturmedin linclenmemek icin goturdum diyorsun yada goturdugun doktor kasap. Acil baska bir doktora gotur bebegi gozetim altinda tutmalisiniz
(802 puan) tarafından
Banane canim ispatlamak zorunda degilsin 2. *** olarakta doktor kasap dedim. Bir daha o doktora goturme sakin
(94 puan) tarafından
Doktor tercih etme şansım yoktu o an biz acile gittik o an kim varsa o doktor baktı zaten doktor da 3 saat bekletti hastanede bizi daha fazla bekletmesi gerekirmiydi orasını bilmiyorum ama doktor sonuçta bilir işini tehlikeli bir durum görseydi göndermezdi die düşünüyorum benim şuan ki korkum ne yazikki hala çok ağlıyor ve ağlarken kendini kasıp bayılacak gibi oluyor zaten randevu aldım tekrar gidicem tek gözünde kayma var gözü içinde ayrıca göz doktorundan randevu aldım umar hersey güzel ve iyi sonuç çıkar ama sizi kınıyorum gerçekten bu denli korkmuş bir anneye bu şekilde yorum yapılmaz yazik gerçekten yazık sananeyse madem hic yorum yapmasaydin o zmn şimdi postumdan derhal çık
(802 puan) tarafından
Evet haklisin beni kinayana kadar  ilgilenmeyen doktoru kinasan da randevu beklemeden acile gotursen cocugu egitim ve arastirma veya universite  hastanesine emin ol islemlerin daha hizli ilerler kucucuk bebege uzuldugum icin hala sana yaziyorum yoksa senin uslubun benimkinden beter madem korkmus bir annesin hala.neden randevu bekliyorsun?
Sinirini hincini cikaracak birini ariyorsun belliki.Banane dedigim cumleyi duzgun okursan ispatlamak zorunda degilsin dedim. Yani ispatlamak istemene banane dedim.

Kafa travmalarinda ozellikle 24 saat cok onemli 3 saat degil doktorun soyledigin belirtileri fark ettiginde hemen geri gelmeniz konusunda bilgilendirip  sizi oyle gondermesi gerekirdi.  insallah birsey olmaz kucucuk bebege sadece ona uzuluyorum.
(94 puan) tarafından
Gerçekten ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun cnm ben zaten acile gittim üniversite hastanesi demişsin ya hani zaten üniversite hastanesiydi gittiğim hastane hacettepe üniversite eğitim ve araştırma hastanesi ankaranin en iyi hastanelerinden biri şuan ben tekrar acile gitsem ne yapacaklar ki acilde yine tomografi isticek sürekli radyasyon da hiç iyi birsey değil zaten ben zaten düşüp bayıldığı gün acile gittim üniversite hastanesine 3 saat tuttular sonuç temiz çıkınca bebeğini takip et dediler zaten hatta ilk 24 değil doktor 48 saat takip etmemi ve tekrar bayilirsa muhakkak goturmemi söyledi zaten ama benim kızım hiç bayılmadi göz kayması var birde ağlarken kendini fazla kasıyor bayilcak gibi oluyor ama bayilmiyor ben anlatamadım galiba zaten ödüm kopuyor bebeğimin her hareketi gözüme batıyor eşim diyor ki iyice paronaya oldun çocuğun hareketleri gayet normal sana batıyor diyor ama ikna olmuyorum inşallah doktor kontrollerimiz güzel geçer bunun için kızıma dua edersen çok sevinirim inan başka birsey istemiyorum Rabbım bu durumu düşmanıma bile yasatmasin :(
(802 puan) tarafından
Insallah olmaz. Ankara şehir hastanesindeki cocuk doktorlari daha ilgili bir sorun oldugunda tek doktor degil 3 4 doktor ilgileniyor oyle karar veriyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Başka bi hastaneye götürün beklemeyin sadece tomografi yeterli değil mr da çekilmeli geçmiş olsun 
0 oy
(704 puan) tarafından
Aynısı arkadaşimin 1 yasindaki ogluna oldu kafayi yedi kizcagiz kac yere goturdu.En sonunda bir doktor dedi ki her seyi temiz cikinca,cocuklar mucizevi bir mekanizmaya sahiptir bazen şok ve korku aninda vucut birden kendini kapatabilir demişti.O zaman o bayilmasinin sebebi aydinliga kavusmustu.Belki sizin debu sebeple bayilmistir ama anlattiginiz tepkiler birebir ayni.Siz tedbiri elden birakmayin ama her seyi ile temiz cikarsa bilin ki sebebi bu.Ve çok geçmiş olsun
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun

Rabbim bir daha yaşatmasın

Başı agridigi için ağlıyordur ara ara benimde kızım düşmüştü 2 aylıkken pusetten Rabbim korudu 

Çok kötü bir duygu.anliyorum seni
0 oy
(800 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor Allah'ım bende çok çektim bu düşmelerden 

Kaç temografı ah bir bilsen
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cok cok gecnis olsun canim 7aylik ablamin ogluda sizin gibi bize geldiler yataga yatirmis ablam arada kontrol ediyor uyandimi diye ama bir an iste  uyanmis bide uyaninda aglamiyor oynuyur kendiyle ablamda mutfakta yemek pisirir  yanlarinada dosekleri filan dizmisti ama nasil gecnis onlari bir tap ses geldi bizdede yerler parke ve hali yok bide yatakta eynen yukarda sizinki kimi ablam kosup aldi bende kostum arkasindan aglamir bebek kas kati keslib kip kirmizi morumsu reng alib aldim rlimr silkeledim  yuzune hafif vurdum aglamaya basladi ( .oyuncaklarini filan doktuk televozyona xod verdik gucle sakinlesdirdik acidan nasil agliyordu (..o anki stresi korkuyu bilirem mende .cok sükür daha kotu birsey olmamis .uzulme sendr bebek düse düse buyuyor bide ablamin oglu ondan sonra uyaninda sesler cikarmaya baslamis uyandim diye ablam asla tek qoymur uyurken onu ya babannesi durut yaninda ya kendisi .10ayina geldi sindi ystakda uyurken kendisi iniyor ablam ogretmis kanapeden kendisi ine bilir düsmür yere ehtiyatla kendisi inir.sizde ogretin canim .
(680 puan) tarafından
Hay ağzına kurban senin azeri misin sen♡
(1,389 puan) tarafından
Evet balum ♡;)
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Yıllar önce komşumun yeğeni de düşmüştü yataktan. Korkutmak değil sadece tedbirli olun başka bir doktora getirin içiniz tam rahat etsin diye diyorum. Çocuğun hayatı bitti. Üstelik aile dede korkusundan düşme işini de sakladı o yüzden mi geç kalındı bilmiyorum, doktora gidldi ama. Şimdi çocugun kafasına birşey takıyorlar özel bir çocuk oldu ve havale geçirirken gözleri bir tuhaf oluyor. Başka bir doktora mr çektirin içiniz tam rahat olsun. Bide buraya da yazarsanız sevinirim resmen benimde okurken içim gitti. Sağlıkla büyütün/büyütelim inşAllah
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Benim bebeğimde düşmüştü doktor bana tomografi de görünmeye biliyor demişti. Göz kayması net bir belirti canım tekrar götür doktora. 
0 oy
(4,391 puan) tarafından
canim kızın için sadaka ver istersen. Rabbim sana bağışlasın 
0 oy
(790 puan) tarafından
Canım sakın ol insan evladının başına böyle birşey gelsin zaten istmez nerden bilebilirdin olacağı varmış...başka bir doktora git hemen gözü falan kaydı diyorsun Allah korusun tomografi değil emar çekmesi lazım 
0 oy
(496 puan) tarafından
Ahh çok geçmiş olsun hepimizin başına gelebilecek bir şey kendini suçlama benim oglumda bir buçuk yaşında o kadar çok düştü ki daha dün sandalyeden kafa üstü düştü betona şükür bişey olmadı. Senin kızında da yoktur bir şey inşallah çok çok geçmiş olsu 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 665 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
4 cevap 241 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu

378,430 soru