0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Parmaklarım bile ağrıyor ayaklarım bacaklarım kollarım belim boynum neden acaba diye düşünüp duruyorum doktora gitmeye çok korkuyorum Allah korusun bir hastalık var dese ben zaten kafaya çok takan bir insanım korkudan ölürüm. İstisnasız her gece ağrıyor her yerim kafam gözlerim vücudum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gun icinde yoruluyorsan yatinca vucudun gevsiyordur ondan olablr
tarafından
İnşallah öyle basit bir şeydir
-Reklam-
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama doktora görün mutlaka 
tarafından
Korkuyorum kuzum 2 bebeğim var ben olmasam ortalıkta kalırlar
(6,166 puan) tarafından
Allah korusun aklına kötü şeyler getirme cnm her ihtimale karşı git ama
0 oy
tarafından
Yatağın ortopedik mi :D
tarafından
Hayır koltukta yatıyorum
tarafından
Neden koltukta yatıyorsun canım tutulursun belki de koltukta yattigin için heryerin böyle ağrıyor
0 oy
tarafından
Yoruluyon bacım nolcak evin eşin çocukların bütün yükü sende bende aynıyım gün boyu koşuşturmaktan yatağa yatınca heryerim ağrıyor 
tarafından
Ciddi misin gerçekten ağrıyor mu her yerin lütfen doğruyu söyle eğer doğru ise tek değilmişim hasta değilim diye sevincem yemin ederim
tarafından
Aynen kız niye yalan söyleyim :))sdhsgfjj hele belim nasıl yani  sırt üstü uzanıyorum biraz öyle sağına soluma dönebiliyorum ama sen kendinde normal bulmadığın bişey var gibi hissediyorsan tabiki bı hastaneye git
tarafından
Kaça ağrım ve unutkanlık b12 eksikliği olabilir mi acaba
tarafından
Ka.lca ağrısı bel fıtığı yada skolyoz varsa olur unutkanlık için aynen b 12 eksikliği vardir
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Gün içinde çok yoruluyorsan ondandır 
tarafından
Hep ayaktayım
0 oy
tarafından
Çocuktan pek yataga girmediğim için bilemedim şimdi :) 
tarafından
Bende gündüz hep ayaktayım yeni girdim
tarafından
Vitamin eksikliğindende olur şaka bir yanada bir sağlık ocağına gir ilk vitamınlerine baksınşar canım büyük ihtimal hep ayaktasındır ondan oluyor dinlenmeye gecinvede acısı cıkıyordur
tarafından
Kuzu b12 şüphe ediyorum ben düşük olabilir diye kafa ağrım çok bedenim yorgun hep
0 oy
tarafından

Yorgunluktan vucüdün bile beden dili olarak sana anlatıyor beni çok yoruyorsun diye:)

tarafından
Aslında yaptığım bir şey yok canım çocuklar yoruyor
tarafından
O zaten yeter :)))
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Şu an bende ağrıdan uyuyamıyorum her yerim ağrıyor sanki vucumda biseyler geziniyor damarlarım hareket ediyor gibi ama bence yorgunluktan oluyor gün içinde koşuşturma olunca yatağa geçince vücut dinleniyor
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Ayy benimde heryerim sızliyor gun icinde fazlaca kosturunca böyle oluyor bacaklarim sızliyor belim agriyor heryerim agriyor kisaca simdi
0 oy
tarafından
Yatamutomki ağrım olsun taş oldu mübarek heryerim
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Bende yanlız bel ağrısı var yaa
0 oy
(401 puan) tarafından
Ağrıyla uyuyup ağrıyla uyanıyorm asla kendimi dinlenmiş dinç sağlıklı hissetmiyorum
tarafından
Bende öyleyim artık kaygilandim
(401 puan) tarafından
Gebelikte bende tiroid çıkmıştı sonrasında kontrole de gitmedim  1 yıldır ilaçta kullanmıyorum tiroid de halsizlik ağrı sinir yapabiliyor
0 oy
(601 puan) tarafından
Her yer agrimasini bi kenara koydum oğlum yarın sınava girecek onun stresi ile bide 2 gündür erkenden uyanıyorum ama nasıl uyanma kalp çarpinti si ile sanki vücudum yataktan kalkmıyor yorgunluk stres herşey yapıyor cnm
0 oy
tarafından
Benimde öyle boynum tutuluyor bazen yorgunluktan olduğu düşünüyorum 
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Benimde öyle yatağa yatınca özellikle sadece ayaklarım ve bacaklarim ağrıyor  
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Bütün gün çok yorulup yorulup dinlenmeden yatağa girersen ağrır tabi. O kadar çok yoruluyorsan ondandır 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 371 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 275 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.