0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim ilk doğumunda suyum geldi hemen hastaneye gittik 16 saat çektim acaba gitmeyip evde mi kalsaydım  agrım  gelsin diye  şimdi de 35 haftadayım bunda da suyum gelirse evde beklemeyi düşünüyorum  gitmeyip  de

35 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Evet suyum geldi içimden düden şelalesi aktı şanki 
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Sancılarım başladı ilk suyum sizmisti zaten

tarafından
Şancı yok su gidiyor benim
(27,351 puan) tarafından
Gelir sancın insAllah
0 oy
tarafından
Suyun gelirse nasıl beklicen, en tehlikelisi çocuğu riske atma
tarafından
Oraya  gidince de çok uzun süre içerde tutuyorlar korkuyorum
tarafından
Su gelmeden sancı gelirse tamam evde kal, ama suyun gelirse çocuğu riske atıyorsun en azından orda kalp atışına bakarlar
(5,721 puan) tarafından
Kesinlikle bebek.susuz kalır hastanede bişey olsa müdahale ederler evde bişey yapamazsiniz
0 oy
tarafından
Suyum geldi doktoru aradım haftasonuydu gel Bekliyorum dedi gittim 11de yatisim yapıldı beş buçukta oğlum doğdu su gelince enfeksiyon ve bebeğin kalp atışı yavaşlayabilirmis gidin lütfen riske atmaya değmez 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Suyum geldi benimde gittim hemen 17 saat sonra doğum oldu. Su geldiğinde evde bekleme şansın yok tatlım o andan itibaren enfeksiyon kapma ihtimalin cok yüksek Allah korusun bebeğe bi şey falan olur sen gene bekleme git 
0 oy
(379 puan) tarafından

Maalesef o duygulari hiç yaşayamadım kontör diye gittim akşam a doğum yaparsin diye bi aldılar 9 gün sonra çıktım :):D

(1,151 puan) tarafından
Nasil yaa neden korktm
(379 puan) tarafından
Korkma canım 6 yıl önceydi benim ki şimdi vurusten dolayı öyle almıyorlar hemen
(1,151 puan) tarafından
İyi bari. Ben iki gun kaldm. Devlette. Dis firca macun yok. İnanirmisin butun hastanenin pisligi dislerimde sandm agladm artik. Sonra eltimlere gectik banyoyu birak ben dedm bana bi dis fircasi nolur diye yalvardm
(379 puan) tarafından
Merak etme almiyolar daha iki gün önce eltim gitti hiç bişey in yok daha doğum olmicak diye almadılar
(1,151 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende doğum yapalı 11 gün oldu 40 haftayi gectim joc bir belirtim yoktu direkt sezeryan oldum hic sanci falan çekmedim hepte merak ediyordum dogum sancisini falan ama nasip olmadi 
(1,151 puan) tarafından
Oooyyy bacm oooyy cok kotu boyle kabiz olursun ya artik patlayacak gibi olur adet sancisi en ust duzeyde dusun sancidan igne vuruldugunda igneyi hissetmen
0 oy
(6,973 puan) tarafından
Sancım geldi su nasıl geliyor hiç bilmiyorum 
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Napdimsa hicbiri gelmedi sezaryan:D

0 oy
tarafından
38.haftada gün boyu sancı çektim gece suyum geldi sabaha doğum yaptım. 
0 oy
tarafından
34 gün önce doğum yaptım 

Suyun gelirse asla evde bekleme demişti doktorum 

Paşa paşa sezeryan oldum ama ben gerçi acil durumdu isteğe bağlı değildi ama iyiki sezeryan olmuşum diyorum 
0 oy
(979 puan) tarafından
Ilk suyum geldi ..sanirim 36hfda dgmustu.. erken dgum olmstu... ama su gldigi zmn en kisa surede gtmek lazm bebek enfksyon kapablr anne karninda ölebilir...hastnde olunca hic dglse nstye bagli olyrsunuz surekli kontrol ediliyor. su gldigi zmn en kisa surede dgum grceklesmesi lazim bnde 12saat çektim suni sancı mahftmisti beni.
0 oy
(15,904 puan) tarafından
Önce nişan geldi sonra suyum sonra sancim
0 oy
(3,363 puan) tarafından
3 normal dogum hic suyum gelmedi hep agrim geldi suyumu dogum aninda patlattilar hep
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Suda yaşadigi için bebek bekleme evde canım nolur nolmaz bebek sıkıntıya girmesin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Suyum gitti bir anda hemen hastaneye gittik çok fena şekilde su gidiyodu sabahın 8 inde gittik doktora doktor suyun gittikçe sancinin gelmesi zorlaşır dedi suni sancı verdiler akşam 5 civarı ebe degisim sırasında ebeler bu kızın suyu çok gitmemiş mi dedi diğeri evet hızlı gidiyo dedi ben korktum doktora arrtik yalvardım akşam 8 de Sezeryana aldılar 
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Ağrı önce sonra nişan daha sonra su. Ağrı sabahtan başladı akşam üzeri 4 gibi arttı 6 da nişanım geldi. 9 gibi de suyum zaten 22.35 te de doğurdum
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Evde beklemek en iyisi. Benim suyum geldi ilk canim. 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Hiçbiri acilmam varmış suni sancı verdiler
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Nisanim geldi agrim oldu, suyumu ebe patlatti canim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ela00cngz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.