0 oy
603 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar 7 yıldır kapaliyim ve ilk kez kuaförde başörtü yaptırmaya karar verdim abiye üzeri kardeşim düğünü için kuaforle görüştüm hayal tul ile yapalım dedi 4 MT kumascidan kestir dedi bı model gösterdim gelinlere öyle yapılıyormuş yada normal başörtü dedi Janjan şal var onu söyledim ama onu hiç bilmior yapmamış Janjan bende kullanmadım sanki iç gosterior gibi geldi bana bakicam ,,bu ahayal tülu araştırdım bildiniz tül süsleme için kullandıkları mız nasıl oluyor memnun kaldınız mı fikrinizi ihtiyacım var öyle abartılı bı model deyil zaten istediğim normal güzel katlanmış gibi duran model sade birde üzerine taşlı toka lardan alıp taktirayim diyorum nasıl olur

13 Cevaplar

0 oy
(235 puan) tarafından
Hayal tül gayet güzel oluyor öneririm. Kuaförlük yaptım bi süre :) güvenebilrsin
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm dedim hani rahatsız edici bişey olurmu sonuçta başörtü deyil ya tereddüt ettim ya
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Hayal tülü salı örtüyü süsü bilmem tek bildiğim birşey var eğer gerçekten işinin ehli ise yaptır değilse kapısından geçme ;)
(686 puan) tarafından
Ay bilmiorumki yani gelinlere yapiorum dedi ins güzel olur cnm yani kuaför ne zamn gitsem hep dolu biyer yoğun bı kadın makyaj örtü tamamen isim 1 saat süreceğini söyledi bakalım bende baya oldu yani hiç kuaför makyajı yaptirmayali abiye giymeyeli
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim gelin başım da hayal tül kullandılar çok güzel oldu
(3,681 puan) tarafından
Evet canim kayıyor o ve yakar seni
(686 puan) tarafından
Peki basortuyu elbiseye iğneleme falan olmuyor dimi öyle bişey zor olur bizim için ya ben artık üstten çıkarıp bebe emzircem birde söyleyecem bakalım birde elbisem simli olanlardan bu sene çok var girmussunuzdur nette ,,bakalım oğlumda sanırım hep dinlencem iyice parlariz
(3,681 puan) tarafından
Benim boynum kapanmıştı dikme yapmadı  valla modeline bağlı canım kuaförüne söylersen ayarlar o
(686 puan) tarafından
Benimkide boynu kapalı elbisenin sanırım gerek olmaz söyleyeyim hakkını helal et canim sorularimi cevapladin teşekkür ederim
(3,681 puan) tarafından
Estağfurullah canım ❤️
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Hayal tülü kesip katlayıp igneliyor yada dikiyor canm...

Hayal tül güzel yapabilen elden güzel çıkıyor yoksa emanet gibi duruyor.
(686 puan) tarafından
Ayy ins bizimki güzel yapar cnm
(1,071 puan) tarafından
İnşAllah canım herşey gönlünce olsun
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hayal tül bence eskide kaldı janjan şal aldım iki adet birini eşarp gibi yaptı birninide boyundan arkaya doğru artırdık cokda güzel oldu ve şuan popüler modeller arasında bende çok begenmistim
(686 puan) tarafından
Ya evet nette gördüm aslında onu kuaförde öyle dedi bilemedim
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bence Janjandan uzak dur. Çok çok usta bir kuaför yapmazsa tam bir pişmanlık oluyor. Şifon düşün bence hem yapması kolay hem bozulmuyor hem esnek sıkmıyor yani. Hayal tül de olabilir. Ama iki tür oluyir esnek olanından al. Diğeri kazık gibi oluyor. Gönlünce olur herşey inşallah.
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm iyi olanından isteyeyim başörtü olacak derim kumasciya ins cnm teşekkür ederim Janjan hiç bilmiorum sadece kumasina dokundum okadar nasıl duruyor onuda bilmiom ama kuaför o zor olur falan demisti
0 oy
tarafından
Canım kat kat bir model olacak ise hayal tülden yaptır derim onu zaten katlaya katlaya kat kat yapacağı için iç gözükmez merak etme eğer lahana gibi yapmazsa işinin ehli ise çok da güzel olur. Söylediğin modeli janjanlı şamdan yaptırma derim çünkü güzel durmuyor Jan Jan şal uzun olursa ve sade yapılırsa güzel oluyor
(686 puan) tarafından
Evet cnm haklısın ben elbiseyi ikinci kez tekrar giyeceğim başka bı yerde o zamn icinde bı şal almam gerek onu kendim yapacağım Janjan alsam oc gösterimi normal kendim düz baglayacagim mecburen
tarafından
Kuzum ben Jan Jan şalı iki kez kullandım bir mezuniyetine bir de sözümde boyu iki metre olacak şekilde eni 70 cm idi ikisinde de öyle kullandım konyada bir yerde kestirip yaptırmıştım iki kat yaptılar normalde kendisi ince bir kumaş ama o çok kayar hazırları da iki kattır iç göstermiyor merak etme
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim peki Janjan almasam başka hangi kumaş alabilirim daha sonrası içinde kullanabilecegim
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Benim gelin başımı yaparken kullanmislardi ve çok güzel olmuştu öneririm 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kız düğününde eğer tesettür yaptirdiysan gelinliğin üzerine de hayal tül takıyorlar başörtüsü olarak yada sen yaptirmadiysan bile gittiğin tesettür düğünlerde öyle genelde ordan yola çıkabilirsin 
(686 puan) tarafından
Kız ben kapalı deyildim düğünümde acıktım yaa ilk kez tesettür kuaför yaptiricam hiç bilgim yok yaaa kuaför öyle dedi gelinlere kullanioruz dedi
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Hayal tül güzel oluyor ya benim gelin başım içinde kullanılmıştı yok duruyor yani. ☺️ Süsleme için kullanılanlardan daha kalitelisi kullanılıyor başta öyle sert değil. 
(686 puan) tarafından
Anladım cnm ins bizimde öyle olur bone ne takmistiniz elbise rengine göre güle göre bı bone almam gerekli bakalım sağol cnm
(2,818 puan) tarafından
Aldığın hayal tül hangi renk olacaksa o renk al boneyi de canım
(686 puan) tarafından
Anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Jan Jan kumaşı kendinde düz bı şekilde bağlayabilir sin hayal tül ise güzel olur
(686 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm peki Janjan şal kullandinizmi iç gösterimi aynı renk bone ile takicam elbiseyi ikinci biyerde daha giyicem orda kuaförde yaptirmayi düşünmüyorum onun içinde normal bı şal almam gerek tül olmaz çünkü malum yapamam
tarafından
İç gostermiyo Jan Jan şal kayan iki kat
(686 puan) tarafından
Anladım cnm tek kat olanını mi kaymior
0 oy
tarafından
Nisanim kinam düğün basim hepsi hayal tüldü ama ben kuaförde yaptırmadım kendim İnternet üzerinden hazır duvak olarak aldım çok da memnun kaldım evde kendim bile yapabiliyorsun hazır olunca 
(686 puan) tarafından
Hee evet gördüm hazirlarida var ama onlara cesaret edemedim ya bakalım sağol. Cnm
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Hayal tül evet yapan kisi guzel yaparsa cok hos duruyo ama abiyenin kumaşı ne mesela benm kuaforum baya guzel yapiyo kadinin hakkini yiyemem isntgaramda paylasiyo orda gordum muhtemelen musterinin kendi tercihiydi elbisesinin kumasi kalin tafta tarzi biseydi başı ise sifondan yapilmis guzel yapilmis ama kumaslar zit oldugu icin kotu duruyodu
(686 puan) tarafından
Benimki elbisede tüllü gibi simli kumaş canim nette bakmıştım türban tasarım yapan hayal tul kullanmış kuaför dedikten sonra bı araştırma yaptım ins güzel olur cnm sagol

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 308 göst.
5 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
22 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikordek21 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
31 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...