0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Kızlar eşim asla takmıyor rahatsız oluyorum diyor kendisine güveniyorum ama genede çok dert ediyorum takmamasini 

79 Cevaplar

0 oy
(1,127 puan) tarafından
Kocana güveniyorsan bence takma bunu karısının yanında takıp dışarda çıkaran nice erkek var en azından sana dürüst öyle düşün kendin demişsin yorumlarda evli olduğunu söylemiş diye demekki tek belirteç alyans değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bile takmam 
0 oy
tarafından
Hiç çıkardığını görmedim 
0 oy
(267 puan) tarafından
Benimki de takmaz rahatsız da olmuyorum 
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Eşim takıyor. Yorumlara baktım herkes güveniyorum eşime demiş içinden çoğu kişi aslında takmasını istiyo ama eşleri kabul etmediği için böyle rahatlıyolar gibi, ama bu güven meselesi değil biz kadınlar takıyoruz yüzük evliliğin simgesidir
0 oy
tarafından
İkimizde takmıyoruz. Baygınlık geliyor bana. 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
takıyor ama bir süre ikimiz de takamadık alyanslarımız olmuyordu yani açıkcası önceden önem verirdim takmasını isterdim ama sonuçta yapışık bir şey değil şeytana uyup bir şey yapacak olsa çıkarıp cebine koyabilir yani o yüzden artık takılmıyorum eşime güveniyorum 
0 oy
(534 puan) tarafından
Hiç takmaz artık bende takmıyorum ikimizde rahatsiz olmuyoruz , bir yüzüğe bu kadar değer verme canım emin ol bir şey yapacak adam o yüzükle de yapar adam sevmiyor takmayı demek ki
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Takamıyor canım çalıştığı işten kaynaklı düğün vs de takıyor sadece 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Hiç çıkarmaz canm parmağından
0 oy
tarafından
düğüne nişana takar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yaksın takmasın nolacak ay guvendikten snra
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Eşimde bende takmıyoruz gerek yok yüzüğe 
0 oy
(40 puan) tarafından
Asla cikramaz izin vermem. O da çıkarmıyor zaten 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benimki takiyodu ama saga alismisti ben israr ede ede sola taktiramadim bi turlu sonra kendiliginden sola almis bi ara egitimdeyken almis sola bilmiyorum neden :D
0 oy
tarafından
Halkayı parmağına değil yüreğine geçirsin 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Takar canım ama bazen ikimiz de unutuyoruz evde takmayız çünkü eve gelir gelmez ikimiz de çıkarıyoruz takmasını isterim ama ben kendim de takarım 
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Yok canım başta çok çabaladım ama birşeyler takmayı sevmiyorum rahat edemiyorum diyor. Saat bile takmak istemez yani düşün. Ama bence o yüzük sembolik bir şey yani �ş yüzük de bitmiyor
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Valla bence erkeklere çok yakışıyor yüzük taksin çok isterdim ama düğün günü bir çıkardı 12 yıldır kutusunda duruyor caanim yüzük :/
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Güvenle yüzüğün ne alakası var takmıyor eşim takı sevmez bende takmıyordum 1 aydır takıyorum 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 471 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 862 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 321 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,841 cevap

34,825 kullanıcı

...