0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından
Kızlar eşim asla takmıyor rahatsız oluyorum diyor kendisine güveniyorum ama genede çok dert ediyorum takmamasini 

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takar                      
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim daha biz nisanliyken yüzüğünü bana emanet etmişti takamiyorum diye hala da takmaz zaten sattım onun yüzüğünü bende takmam en fazla bayramda düğünlerde özel günlerde yüzüklerimi takarım
0 oy
(281 puan) tarafından
Takmaz hic problem etmem cunku bende takmiyorum sevmem yuzuk kupe gibi seyleri esimde problem etmez :) sadece misafir gelcekse yada gideceksek oyle takarim ama disariya cikarken takmam
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Takmaz cekmecede durur bi köşede dugunlerde bayramlarda takar anca bende pek zorlamam açıkçası benim bile takmadigim unuttugum oluyor pek takılmam objelere yapan her türlü yapar bacımm.:)
0 oy
(3,332 puan) tarafından
4 senedir takıyordu şuan ormanda ağaç kesimi yapıyor bende duruyor kaybolmasın diye ama çarşıya falan giderken yanıma gelince takıyor

Takıp takmaması önemli değil yapan evden çıkarken takar köşeyi dönmeden çıkartır cebine atar yani
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Takıyor canım ama bu kadar sorun olcak bir konu olduğunu düşünmüyorum bir ara bozdurduk 1 sene kadar takmadık ikimiz de sonra yine yaptık ama hiç sorun etmedim güven yüzükle olmaz 
0 oy
(500 puan) tarafından
Valla ben takilmasi gerektigini dusunenlerdenim.Alerji gibi bir problem yoksa tabi.Esim takar ama bazen isinden dolayi yuzuk iz yapiyor acitiyor cikariyor ona musade ediyorum sonra takiyor.Cunku ayni sorunu bende yaşıyorum cok takinca yada surekli elimi suya sokunca yara olur fbi oluyor birkac gun cikarip hava aldiriyorum parmagima :)
0 oy
tarafından
9 ayımıza gircez ilk 3 ay anca taktı, sonradan sanayiye ise girdi her geldiğinde yüzük parmağı sis oluyordu bir de arabaya vs sürtüyormuş artık takmıyor bende sanayide olduğu için kafama takmıyorum ama pazar günleri dışarı çıkarken takar :)
0 oy
(1,066 puan) tarafından
6 yıldır sadece kına da ve düğünde taktı sonrada bozdurdu bana altın aldı. Dert etmiyorum yapmak isteyen her türlü yapar her an yanında değilim evde takar dışarıda çıkarır yine yapar karakteri düzgün olucak. 
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Takmaz bı düğüne derneğe gitmediğimiz sürece ama çok şükür güvenim var çalıştığı işte zaten takılma gibi bir durum yok malesef bende çok takılmıyorum gebelikten sonra bende takmamaya alıştım bende aklıma geldikçe takarım :D 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Takmak zorunda bir kere çıkardı tamam dedim bende takmıyorum daha tamam dedi o günde hastaneye gittik asansörde çocuk bakıyor bu fark etmiş ilk parmağıma bakmış güya o günden sonra daha bir kere çıkarmadı
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Takar tabi ki cnm
0 oy
(6,998 puan) tarafından
Takar.             
0 oy
(182 puan) tarafından
Takmiyor canim oynayip duruyor cikariyor farketmeden, kaybederim diye takmıyor bazen sahte bitane var onu takiyor bi de önemli biyerlere giderse takiyor o kadar.
0 oy
tarafından
Sevgiliyken evlnme teklifi etti kabul ettim taktı öğün bugün takar 7yil oldu istmde annem damat nişanlı galiba demsti 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Yüzüğünü biraz kalın almışız rahatsız ediyor o yüzden takmıyor 
0 oy
(392 puan) tarafından
Takmaz hayatta
0 oy
(501 puan) tarafından
Benim ki hiç cikarmadi Allaha şükür. Ben de güveniyorum takmaya ama kadınlar artık akıl almaz şekilde delirmiş gerçi yüzüğe de aldirmiyorlar . Var bitane başım da . 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Altı üstü bi halka onu taksa nolur takmaya nolur gülüm yapacak adam evden çıktıktan sonra cebine koyar yine yapar ne ben takarım ne eşim beni bile rahatsız ediyor düğünlere falan gittiğimizde takıyoruz sadece

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 472 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 862 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 321 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
26 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,300 soru

11,353,494 cevap

34,824 kullanıcı

...