0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

image

oglum 20 aylık doğduğundan beri Sleppy kullanıyoruz başka bezler pişik yaptığı icin . Trendyoldan bez aldik 120 li rahat 10 tanesi belki daha fazla boyle yanları yırtıldı elimde kaldı cok yavas açmama rağmen bezin tanesi ne kadar olmuş şu duruma bak :angry:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trendyol asistana yaz onlar seni yonlendirir
tarafından
Alala bana da bildirim gelmedi tövbeeee:)
tarafından
Kiz ne ara post actin kac aylik doktora gittinmi anlat helleee ay cok sevindim valla daris isteyenlerin basina insallah ☺️❤️
tarafından
Yok valla dün test yaptım sadece bu gün eşim işten gelince acilde kan vericem. Çok görüntülenme aldı testin resmini silemeyince de admine söyledim toptan sildik postu:) daha çok yeni. Mesajını da yeni gördüm ama bana bildirim de gelmedi çok iyi hamdolsun kızım çok sağol❤
tarafından
Ayy iki haberede sevindim balim hayirlisiyla saglikla al kucagina insallah ❤️☺️
tarafından
İnşallah Allah razı olsuunn❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Slepyy pişmanlık hepsi öylw canım 
0 oy
tarafından
Hiç başıma gelmedi. Ben sleepy den baby turcoya geçtim o da iyi marka değiştir istersen 
(333 puan) tarafından
Baby turcoyu denicem canim bi ona cok diyen oldu bana da
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Googleden şikayet var a girip ordan markayı ve aldığın yeri şikayette bulunabilirsin
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Hiç böyle bişey yaşamadım doğdundan beri sleppy kullanıyoruz çok memnunuz satıcı ile ilgili sıkıntı var trendyola yazın yardımcı olurlar
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Ben de sleepy kullanıyordum ama ilk bebeğim 6 aylık olduktan sonra baby turcoya geçtim 2 bebeğim oldu onda da doğduğundan beri baby turco kullanıyorum. Sleepy çok taşırıyordu çünkü
0 oy
tarafından
Sleepy nin fabrikasına şikayet formu doldur dönerler 
0 oy
(888 puan) tarafından
İnternet olunca böyle oluyor demekki . Defolu ürünleri ucuza alıp kakaliyorlar  . 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sleepy firmasını ara şikayet edicem de sağlam paket gönderirler 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 645 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 645 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 250 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bsradgn (464 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,077 cevap

34,502 kullanıcı

...