0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Kızlar letgoda dolanırken ücretsiz moda life koltuk takımına denk geldim konuştum kadınla aldım kışları salon çok soğuk oluyor ısıtmıyor hiç bir şekilde bizde kış gelince küçük odaya geçiyoruz iki kızım ben ve eşim ama koyacak bişey olmuyor oraya koltuklarim büyük oda küçük olduğu için sığmıyor oraya göre güzel koltuklar buldum koltuklarıda beğendim dedim bir güzel yikatirim kışları bunları kullanırım dedim siz olsanız kullanirmisiniz?

15 Cevaplar

+4 oy
(572 puan) tarafından
Madem boyle dusunuyorsun neden aldin biraksaydinda hic koltugu olmayanlar alsaydi
tarafından
Küçük odada oturcak hiç bir şeyim olmuyor, yere yer yatağı gibi bişey atıyorum sadece bir kaç ay onda oluyoruz rezil gibi gelenlerde oluyor bu kış baya kötüydü orada
(572 puan) tarafından
O zaman neden kullaniyimmi diye soruyosun ki alcak durumun yoksa almissan kullancaksin yani. Siz olsaniz diye bsiey yok ben alip kullanmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmışsn canm resim yokmu 
tarafından
Ekledim canım
tarafından
Gayet güzel canm bunu bedelsiz alıyosun dimi yıkatıp kullanayımmı die soruyosn ben sorduğun sorudan bunu anladm . Ben olsqm kadın veriyosa alırdm gğzelce temizle kullan
tarafından
Aynen canım kadın açıklamaya yazmış chester koltuk takımı alacağım için bunları ücretsiz veriyorum yarına kadar alınmazsa çöpe atacağım yazmış bende çöpe gitmesin kışta da kullanırım dedim bir yerinde bir sorunda yok Allah'tan çocuklar oturmasın diye kapattım oranın kapısını yikaticam ondan sonra kullanırız
tarafından
Aynen canm iyi yapmışsn iyi , güle güle kullan şimdiden
tarafından
Sogol knka teşekkür ederim:))
0 oy
tarafından
Nasıl yanı gıdıp aldınız ama suan kullanayım mı dıye sıruyosunuz?
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Benimde salon buyuk koltuklarimda buyuk kucuk odaya iki tane tekli bi tane uclu koyduk salonda bi tane uclu kaldi yemek masasiyla oyle bombos duruyo kullanilcak gibiyse kullanirdim niye kullanmayasin 
(1,025 puan) tarafından
Otur canim nolcak ortu ort otur
tarafından
Yıkayalım o zaman demi:)
(1,025 puan) tarafından
Tabi canim fotoyu sonradan gordum cok guzrl koltuk
tarafından
Evet güzeller bir sorunuda yok valla ihtiyacım da vardı iyi oldu
(1,025 puan) tarafından
Cok iyi olmis gule gule kullan canim guzel gunlerde
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Biz balkona ikinci el köşe takımı aldık geçen yazdan beri kullanıyoruz ücretinde ödedik zaten temiz kullanılmış sıfırı o zamanlar 6 bindi biz 1500 E aldık bişey olmaz kullan
tarafından
Sağol canım benim yeniden koltuk alacak durumum yok o kadar 3 doğalgaz faturası duruyor kirayı eksik verdik 87 bin TL araba cezası yedik 5 bin kredi borcu var eşimin amcasına 10 bin TL borcu var bu durumlar varken koltuk alamazdim ama kış içinde lazımdı aldım gitti bende napiyim:(
(5,377 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sil kullan bişey olmaz temiz buldukça bizde alıyoruz
tarafından
Sağol bebeğim teşekkür ederim, yikamaciya vercem galiba silmekle çıkmaz valla bu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne guzel iste kiz kullan mis gibi
tarafından
Beğendin mi :)) lazım olmasa almamda ihtiyacım var
0 oy
tarafından
İhtiyacın yoksa yada kullanmayacaksan gerçek ihtiyaç sahibi birine ver. İsmini hatırlamıyorum ama 2. El bi tekli koltuk satın alabildiği için çok mutlu bir kadın vardı 2 çocuk annesi ona verebilirsin
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Ücretsiz derkene onu anlamadım.

tarafından
Letgo da bazı satıcılar kullanmadığı şeyi ücretsiz veriyor gelen alsın hesabı evi yakın olanlara
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ben olsam kullanmam alınan şey neden kullanılsın ki alınan şey kullanılmaz sjsjs
tarafından
Ahahaaha :D
0 oy
tarafından
Aldıysan kullan . Madem kullanmak istemedin niye aldın  . İhtiyacı olan biri alırdı . Bedava olmasi da çok iyi 
tarafından
İlana koyalı saatler olmuş benden başka kimse favorisine eklememiş en geç yarın alınması lazım yazmış alınmazsa çöpe gidecek yazmış bide dördüncü kattan indirilcekmiş kimsenin işine gelmedi galiba benim işime geldi aldım
tarafından
İyi o zman kullanın
0 oy
tarafından
Bnimde ikinci el kulln kız çok guzl ya
tarafından
Valla öyle güzeller rahatta koltuklar kendi koltuklarimdan iyiler valla, ihtiyacımda vardı aldım gitti kararsız kaldım kullanmala falan ama çünkü baya bı yıkanması lazım dedim paramı verdim sanki bir zahmet yıkamasınida ben yapıyım dedim :)
0 oy
tarafından
Madem kullanmayacaksın alma ihtiyacı olan kullanacak olan biri alsın 
0 oy
tarafından
E almışsın kullanayım mi diye sormak saçma değil mi ? 

İhtiyacın yoksa , var olana biraksaydin 
tarafından
İhtiyacım var. Açıklamayı okuduysan kışta oturacak bir şey bulamıyorum yazdım iki küçük çocuk var eşim bide koca koca insanlar yerlerde oturuyoru, kadın ilana koyalı saatler olmuş çoğu kişi görmüş ama kimse favorisine eklememiş en geç yarın alınması lazım çöpe aticam yazmış üstelik ben kadına sordum başka birini almicaksa ben almak isterim dedim oda tabiki alabilirsin ama yarın yeni koltuklarim gelcek yarın alınması lazım dedi aldım bende
0 oy
tarafından
Yani hiç para vermeden aldıysan mükemmel kullan bence
tarafından
Vermedim canım ihtiyacım vardı aldım yikaticam sadece o zaman daha iyi olur kıştada koltuk derdinden kurtulurum
tarafından
Güle güle kullanın
0 oy
(7,654 puan) tarafından
İyi yakalamışsın yepyeni takım şans olmuş.
tarafından
Bir yerinde bı sorun yoktu benimde ihtiyacım var aldım bende bide yikatirsam daha iyi olur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 421 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 325 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 954 göst.
0 oy
38 cevap 1,306 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,523 puan) tarafından soruldu