0 oy
1,156 göst.
Aile kategorisinde (1,164 puan) tarafından

Biliyosunuz ki eşimle aram bozuk dün akşam oğlum ateşliydi hiç uyumadım sabah 6 da kaynanam gelip çocuğu alıcaktı uyuyayım diye eşime dedim ki 1.5 saat sen bak çok yorgunum ayaklarım çok ağrıyo bana ne dese iyi uyumak için ölüp geberiyon inşallah geberirsin dedi bende inşallah geberirim kurtulursun dedim napcam ben bu adamla ya :'(:'(

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

O sana diyosa sende ona de lafını çekme işde ben boşyere demiyorum boy boy çocuk dogurmak değil marifet onun hamuruna ilk önce din imanı allah korkusunu yerleşdirceksin kalbine sonra kadının önemini aşılıycaksın bunun için iki erkek evladım var elimden ne geliyosa yapcam çünkü biz kadınlarda bir ananın evladıyız yazıklar olsun karaktersiz herif şeytanın arka bacağı :angry:

(1,396 puan) tarafından
Çok haklısın ++++++
(1,164 puan) tarafından
Çok doğru diyosun
tarafından
Herşey bence ailede biter
-Reklam-
0 oy
tarafından
sorun neki canimm bu kadar
(1,164 puan) tarafından
Sorunun kendisi eşim
0 oy
(240 puan) tarafından
Ah bu anlayissiz erkekler ne oldu böyle aranızda 
(1,164 puan) tarafından
Pek çok şey oldu canım ama artık dayanma gücümde kalmadı
0 oy
tarafından
Allah'ım yarabbim ya nasıl söyler öyle rabbim yardımcın olsun canm
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(327 puan) tarafından
Ne yazicagimi sasirdim cok kotu konusmus bi evlilikte saygi yoksa sevgide yoktur cok uzuldum inan ki ama esin icin artik yapicak bisey yok gibi allah islah etsin ne diyim
(1,164 puan) tarafından
Bende biraz sevgi vardı o da bitti
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Düşüncesiz ben olsam derim sen geberirsin inşallah ne bicim insan ya acıma ona asla üzülme yumuşama zamanı gelince artık sadece kendinj bebeğini düşün yazık ya kadın Kendini parçalar hersey yapar adamın dediğine bak ben olsa derim sadece benim çocuğum değil seninde çocuğun senbirsey yapamıyorsan nerde babalık ne kadar susunca bu erkek milleti kendinj göklere çıkarıyor 
(1,164 puan) tarafından
Anlamıyo işte gece gider gitmez daha üstümü çıkarmadan aldım çocuğu sallamaya başladım sabaha kadar salladım durdum kendi yayılmış yatıyo zaten işte 9 saat ayaktayım onca yol yürüyüp duruyom ama düşünce yok bi dün kendi evdeydi izinliydi yani
0 oy
tarafından
şimdi sen bu herifi gebertsen bi de bunu adamdan sayarlar hapis cezası alırsın. en iyisi sen sus uykuyu boşver bebenin başında dur kaynanan alcakmış zaten. inşaAllah düzelir bu zihniyetten çıkabilir
(1,164 puan) tarafından
İnşallah canım başka bişey demiyorum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Deseydin insallah sen geberirsin ni ise yaradigin yok zaten
(1,164 puan) tarafından
Aaa yok canım adam çok yoruluyo yazık yaa ama ben yatıyom bütün gün
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Terbiyesiz derdi neymis ki sen cocugun basinda beklerken afedersn o esek gibi uyuyo bide anlayissiz seni 1 saat olsun dinlendrmio
(1,164 puan) tarafından
Hiç anlayış yok ne yazık ki
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Anlayamadigum noldu birden bire esinee.siz bir birinizi cok seviyordunuz..bireleri bir sey yapmis olamazmi?
(1,164 puan) tarafından
Valla ne olduysa askerden geldikten sonra oldu
(6,681 puan) tarafından
Bir insam durduk yere neden deyise bilirki aklima yalniz o geliyor
0 oy
tarafından
Ah ah bn sana dedim bacım o adam öyle kolay kolay düzelmez öyle iki ozurune bakma affetme hemen pislik
(1,164 puan) tarafından
Ama bu sefer tam düştü gözümden
0 oy
tarafından
Ben genel olarak senin eşinin değişimini anlayamadım zaten de ..

Sen niye minnet ediyosun kaynanan bakiyim uyu demiş işte sen niye eşinle muhatap oluyosun ki adam mı Allah aşkına?
(758 puan) tarafından
Niye minnet etmesinki canim cocugu babasinin evinden getirmedi nihayetinde
tarafından
Etmesin canım eşi çok saçma sapan asla olgunlaşmamış bi insan o yüzden etmesin babalığı da kocaligi da haketmiyo sifatsiz yasasaymiş keşke
(1,164 puan) tarafından
Çocuğu sallamaktan ayaklarım çok ağırmıştı ondan dedim
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Vicdansızsin insan olsaydın benimde uykuya ihtiyacim var bunu bilirdin çalışıyorum bide deseydin ama hoş bu lafı söyleyen biri bunları düşünemez de neyse yazık ..
(1,164 puan) tarafından
Yok kız ne düşüncek
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah canim. Insallah duzelir.
(1,164 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Bu adam ne yazık ki iyice bağını koparmış senden
(1,164 puan) tarafından
Valla boşansada kurtulsam ama lafını açıcam artık böyle devam etmez çünkü
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Senda çalışma bırak nasıl yetişyo yetişsin bebegin var gece uyuma gündüz işte gut bide yardım etmesin işe bak ya ****
(1,164 puan) tarafından
Düşünce sıfır sıfır
0 oy
(582 puan) tarafından
Ağzının ortasına Bi tane çaksaydın ya ne demek geberirsin. Hayret içindeyim suan neden bu duruma geldiniz 
(1,164 puan) tarafından
Ben gelsin istemedim getirdi kendisi
(582 puan) tarafından
Sorun ne peki
0 oy
tarafından
Aaaa niye böyle yapıyor senin herif ya o kadar yolunu gözledin:/
(1,164 puan) tarafından
Değmezmiş demekki boşuna gözlemişim
tarafından
Evet hiç deymezmiş :/
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Ya ben gercekten üzülüyorum sana yaa :(( nasıl bir insan olmuş senin kocan böyle. Siz kaç senelik evlisiniz canım 
(1,164 puan) tarafından
İnsanlıktan çıktı canım
2 senelik evliyim
(1,456 puan) tarafından
Hep mi böyleydi yoksa askere gidip gelincemi böyle oldu ki
0 oy
tarafından
o öyle dedikten sonra insanin uykusu cok bile olsa uyuyamaz oluyor Allah yardımcın olsun canım benim
(1,164 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 641 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
4 cevap 156 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kelebek3434 (6 puan) tarafından soruldu

377,764 soru

11,306,658 cevap

34,735 kullanıcı

...