0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından
Kızlar bu mübarek günler yüzü suyu hürmetin duâ istiyorum sizden gönlünüzden ne geçer ise kıldığınız namazdan sonra yasin okuduğunuzda ablamı da eklermisiniz adı ceylan 29 yaşına dâhâ temmuz da girecek yarın annem ile görmeye gideceğim bu gün doktor aramış durumu hâlâ aynı demiş kendi solunumu yok vantilatöre bağlı solunumu oluyormuş pozisyon değişikliği yapıyorlarmış sürekli en ağır ilaçları kullanıyorlarmış ama vücudu hiç tepki vermiyormuş elimizden geleni yapıyoruz demişler 8 nisandan beri hastanede çıkmadık candan umud kesilmez ama çok korkuyorum babamı kayıp edeli 8 ay oldu dâhâ ablamı da veremem kara toprağa yüreğim dayanamaz artık ikinci acıya o benim sırdaşım dert ortağım anne yarım oğlumun anne yarısı benim gitmediğim günler sürekli bize gelirdi oturmaya beraber otururduk eymen ile oynardı eymeni görünce teyzem bokunu yerim derdi eymen deli olurdu yavrumun bir şeyden haberi yok dün annem aldı bir kaç saatliğine her odada teyzesini aramış biz oraya gittiğimiz de ablam saklanırdı eymen onu arayıp bulurdu evin her odasın da onu aramış yatakların içini açıp bakmış yavrum anlamıyor ama bu acı bana çok ağır geliyor önce dedesi gitti ben babamsız kaldım şimdi ablam çok ağır geliyor kızlar sizlerde olmasanız kafayı yerim ayakta duracak halim yok artık 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canm allah yardim etsin jkoronadanmi yatyo
(4,994 puan) tarafından
Evet kuzum koronadan dolayı ciğerlerine inmiş zatüreye çevirmiş astım hastası
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hurmetine sifasini nasip etsin inşallah
+1 oy
(48,491 puan) tarafından
Allah şifa versin canim benim
+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım ablana. Zor gercekten benim ablamda bir haftadır hastanede yatıyor covid nedeniyle şükür biraz toparladı 
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşaAllah canım :(
0 oy
(2,837 puan) tarafından

Mübarek ayın hürmetine Rabbim şifa versin inşallah:(cok üzüldüm inşallah çok çok iyi olur 

0 oy
(355 puan) tarafından
Alalh sifa versin inş canim 
0 oy
tarafından
Rabbim ablani size bagislasin acısını yaşatmasın
0 oy
(89 puan) tarafından
Allah hayırlı şifalar versin yar ve yardımcısı olsun size bağışlasın
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım tez vakitte sifasina kavuşur inşallah ❤️
0 oy
tarafından
RABBİM bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin amin 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Rabbim sifa versin size bağışlasın inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim şifasını bı an önce verir insallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kuzum hayırlı haberler alırsınız inşallah. Şifa versin Rabb'im. İyi olcak inşallah. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Acil şifalar versin inşallah rabbim geçmiş olsun  Rabbim ablani size bağışlasın inşallah
0 oy
tarafından
RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin sizden ayırmasın inş

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 281 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,157 göst.