0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından

Oğlum dün geceden beri ateşi düşmedi tam olarak 2 gündür de ishaldi sabah doktora götürdüm kanında enfeksiyondan şüphelendim ama çok şükür çıkmadı ama ateş düşmüyor doktor dönüşümlü ateş düşürücü ver dedi ama niye düşmüyor onu anlamıyorum ateş 38.5 oluyor en fazla salgın falan mı var acaba veya hava değişikliği mi oldu başına gelen var mı? Duşta aldırıyorum yine düşmüyor 

3 Cevaplar

0 oy
(852 puan) tarafından
Ishal salgini var .bol bol.su icir ince giydir birde sana tavsiyem ayak altına limon sür ve koltuk altına eklem yerlerine limon sür cok iyi gekiyo4 ılık dus aldir 
(875 puan) tarafından
Tamam canım zaten zıbınla duruyor sadece ama hemen limon süreyim çok saol
(320 puan) tarafından
oglunuz kac aylık
(852 puan) tarafından
Rica ederim eğer kusma da varsa ve huc beslenemiyor bisey yiyip icmiyorsa muhakkak dokyora götür. Patates hasla ez azda tuz at video falan izlet yedir bir kaşık iki kaşık neyse kar .serum taktir götür iyiye gitmezse canm limon ikiye kes ayak altına koltuk altına kol ve bacak eklem yerlerine sür
(852 puan) tarafından
Muz yedir pirinc lapasi yap tuzsuz yedir cubukreker en önemlisi bol bol su. Benim kızımda zor atlattı serumla iyileşti sidmdie galuba ben olmuşum bütün kemiklerim agryo
(875 puan) tarafından
Yok kusma yok çok şükür sadece ateş ve ishal var
-Reklam-
0 oy
(488 puan) tarafından
Kac gun surdu atesiniz
(875 puan) tarafından
2 gün sürdü sonra kendi kendine düştü ateş yavaş yavaş
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence hemen poliklinige götürmelisin şimdiye kdr gitmemen hata bizdede vardi randevu alıp götürdüm hemen yatış vermişti 1 hafta yattık çıktık çok şükür şuan iyi
(875 puan) tarafından
Canım tabi ki götürdüm testler yapıldı hepsi temiz çıktı viral enfeksiyon dedi doktor 2 gün sonra kendi kendine düştü ateş
(1,486 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn cnm ates kötü Allah korusun havale feln geçirse bebekler zatn çok hassas

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
0 oy
6 cevap 84 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...