0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (451 puan) tarafından
Kusma falan yok ama ateş ve ishal var randevu alamadım acildeki doktorda ilgilenmiyo  ateş düşürücü ver diyo gittiğim zaman acaba salgın mi var 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Salgın var evet canım benim oğlumda da oldu ateş 3 gün sonra öksürüğe çevirdi ateş bitti ben ikisini de sarımsaklı zeytinyağı ile iyi ettim oğlumu ateş için limonda sürebilirsin. Tarif atıyorrum 

image

(451 puan) tarafından
Teşekkür ederimm deneyeyimm
tarafından
Yararlı olduysam ne mutlu bana canım amin Allah hepimizden razı olsun ❤️ bazen atmaya çekiniyorum buraya valla reklam yapıyorum sanıyorlar ama hep düşünüyorum burda nasıl yararlı olurum diye birkaç kişiye bile ulaşabilsem kar diyorum:)
tarafından
Kim ne düşünüyorsa düşünsün bosver sen cnm ben sürekli takip ediyorum bakıyorum youtubeden Allah razı olsn belki  birilerinin işine yarar hatta bende baktım Allah korusun böyle bir şey gelmedi başıma ama hazırlıklı olayım dedim :-)
tarafından
Ya kız ben aynısını dedim birine şükür oğlum hastalanmadı ama bak bu tarif çok iyi diye ertesi gün alev alev yandı valla bu tarif olmasa doktordan geri gelemezdik sadece 3 gece calpol verdim oda rhat uyusun hem o hem ben diye 48 saat uykusuzdum çünkü sonra hep bu tarifi yaptım şükür ilaç kullanmadık rahatça atlattık ❤️ teşekkür ederim canım takip ettiğin için :)
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm rica ederim ne demek ❤
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Evet salgın var ishali bizde bir gün sonra başladı
(451 puan) tarafından
Şu an. İshal var gibi dışarıda çıkmıyorum bu çocuk nasıl hasta oluyo sasiriyorum
(158 puan) tarafından
Valla bende öyleydim temas ettiği de yoktu dışarı çıktığında bir hafta sürdü çok çektik salgın dedi doktor üç tane iğne oldu susuz bırakmayın sıvı kaybı olmasın
(451 puan) tarafından
Şu an su iciyo hiç içmediği kadar galiba ateş olduğu icin
(158 puan) tarafından
Evet ateş olduğu için içiyor benim oğlumda öyleydi iyi oldu içmez oldu
0 oy
(2,593 puan) tarafından
salgın var canım geçen hafta oğlumunda inatçı ateşi oldu ilaçla düştü tekrar yükseldi vücudunda kırmızı benekler çıktı el ayak hastalığı olmuş vücudunun herhangi bir yerinde döküntü var mı acilde bizim de anlamadılar kendi doktorumuz anladı
(451 puan) tarafından
Yok dokuntu canimm bakalım gdiivem gecmezsem yavrum inkiyodu gece
(2,593 puan) tarafından
Geç kalmadan gidin canım bizde acile gittiğimizde hep bebek çocuk doluydu çok geçmiş olsun
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun acilden çocuk Dr yönlendiriyorlar kısa zamanda git salgın var bronşit oluyorlar
0 oy
(104 puan) tarafından
bu bir salgın benim kızımda aynı 3 gün oluyor mahv oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...