0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (11,272 puan) tarafından
Dün 40 ımız çıktı evde çok bunaldım bi markete bali gidem dedim hava da sıcak benim bebe asla durmadı eve nasıl geldiğimi bilemedim ya çok bunaldım eve kapan kapan siz nasıl yapıyorsunuz hanımlar 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim kız dışarı çok sever doğduğundan beri sıkıntı pek çekmedim
(11,272 puan) tarafından
Ay durduramadım kız ben eve geldik uyudu kokar :(
tarafından
Rahatsız olmuştur birşeyden normalde çocuklar dışarıyı sever
(11,272 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kuzum çarşıya pazara çıkarılamaz bunla onu anladım
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Kız dün gördüm daha bebek 40 var yada yoktu annesi kucağında eşiyle beraber pazardaydi 

Kucağında duuyodu kadının bı eliylede sebze seciyodu 
(11,272 puan) tarafından
Kucağıma alsam benim de durur bj yere kadar canim ama oda olmaz ki yel alır nazar deger
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Bebek arabasında durur benimki çocuklarda yanımda gidiyoruz biz
(11,272 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel
0 oy
tarafından
Benimki durmadan cikardigim icin cok sever hatta disarda misil misil uyur 
(11,272 puan) tarafından
Maşallah kuzum ne güzel ben de bi cikem deniyem dedim işte durmadı marketten nasıl çıktığımı bilemedim
tarafından
Bazen huzursuz oldumu ne yapsanda durmazlar sjsjsj benimki bazenleri delleniyor nasil eve girdigimi hatirlayamiyorum zamanla alisir
(11,272 puan) tarafından
Bende öyle oldum valla allahtan yakın mesafeydi yani :D
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Daha kırkı yeni çıktıysa belki gürültüye alışamamıştır
(11,272 puan) tarafından
Biliyorum canım inşallah zamanla düzelir
(1,552 puan) tarafından
Düzelir Allahın izniyle yavaş yavaş.. Evin içinde de çok sessiz bi ortam kurmayın, önce evin içindeki seslere alışsın, sonra ara ara sokağa çıkarırsın, kademeli olarak arttır gürültüyü :)
(11,272 puan) tarafından
Sessiz değiliz kuzum sabah 7 de acıyorum tv yi o uyandığında eşim gidiyor sonra radyo qciyorum aksama kadar  :)
(1,552 puan) tarafından
Alışır o zaman zamanla Allah'ın izniyle :)
(11,272 puan) tarafından
Hadi canim inşallah  :)
0 oy
tarafından
Bnmkide öyledi ağlardı çıka çıka alıştı şuan 17 aylık parktan gelemiyorz eve 
(11,272 puan) tarafından
Maşallah canım bizde alışırız inşallah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Biz çıktık birkaç kez canım genelde bebekler arabada uyurlar acaba çok kalın mi giydiriyorsun belki bu almıştır bir de emzirip çıkmak çok iyi.oluyor
(11,272 puan) tarafından
Emzirdim canim önce kendim hazırlandım onu hazırladım 1 saat emzirdim uyuttu pusete koyar koymaz hop açtı gözleri iyi dedim duruyor indim assa allahim bi kıyamet bahçede komşu vardı onla oturduk biraz kucağımda uyuttum gene markete gittim uyandı gene başladı bide market uzak değil ha :)
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Uyku saatınde ve yemek saatınde gitmediğinden sıcaklamadığından emin ol ben mamasını da alır cıkardım arabasında yerdi toklugundan emın olmak isterdim cunku 
(11,272 puan) tarafından
Haklısın canım belki de o yüzden durmadı Emzik de tutturamiyorum durmuyor
0 oy
(345 puan) tarafından

Çikmiyorum :D asla durmuyo gittigim bi yerde 5 dk rahatm olmuyo agliyo mizmizlaniyo kendimi eve kapattm artk :(

(11,272 puan) tarafından
Ya seninki ne kadarlık kuzum valla ben 40 günde sıkıldım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bizimki bebek arabasını cok sever bazen durmuyo evde balkona arabaya koyuyorum oturuyorum bemde sandalyede etrafi izliyo sıkılınca alıyorum içeri yolda giderken yaslaniyo bi tarafa kolunu koyuyo öylece gidiyo hic varmi yokmu belli değil valla sanki boş araba sürüyoruz sesi cikmiyo
(11,272 puan) tarafından
Maşallah subanallah allahim nazarlardan saklasın inşallah biz de öyle oluruz zamanla
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Sakın ağladı diye evden çıkarmamazlık etme ilk kızımda öyle yaptım hala biraz uykusu gelse yorulsa mızıldanır eve gidelim diye 2 yaşına kadar parka bile gidip gelmek zulumdu bize ikinci kızımı alıştırma lazım 
(1,663 puan) tarafından
Bende eşimin lafları yüzünden eve kapandım el kadar çocuğu gezmek için atıyon dışarlarda olmaz felan diye diye aynı şeyi kendi yiğeni yaptı ben yine 2 ay beklemiştim 30 günlük çoçukla ev ev bayram görmesine gitti dışarlarda oturdu şimdi çocuğa hadi diyince kapının önüne gidiyo bizimki ağlıyo gitmiyicem gitsekte eve gidelim modunda
(11,272 puan) tarafından
Bu adamlar her şeye burnunu sokmasa olmaz zaten bizim eşim bisi demez havalar yeni iyi oldu yağmur vardı hep çıkarım artık inşallah
(1,663 puan) tarafından
Bizde erzurum dayız güvenemiyorum havasına ama 41 günlüğüz arada alıp kaynanalar felan gittim alışsın başka yerde uyumaya felan
(11,272 puan) tarafından
Ben gidemedim kuzum sobayı kaldırmışlar yoksa giderdim bakalım artık yavaş yavaş cikcaz maşallah Allah bağışlasın sizinkini de tabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
(1,663 puan) tarafından
Amin inşallah sizinkinide canım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kızım sıkınca belli ediyor zaten bende şapkasını gösteriyorum hemen ayaklarını sallamaya başlıyor kanguruya aldığım gibi hopp dışarı atıyoruz kendimizi bizim sokakta çocuklar hep oyun oynuyor bi 15 20 dk onları izliyoruz sonra eve çıkıyoruz geri

Bebişin daha çok küçük dışarının hareketi onu ürkütebilir zamanla alışır merak etme
(11,272 puan) tarafından
İnşallah canım valla bi yere gidemicem diye korkuyorum kapandım kaldım eve Çamaşır sermeye bile bırakmıyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 490 göst.
+1 oy
28 cevap 381 göst.
0 oy
5 cevap 78 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ebusaliha10 (146 puan) tarafından soruldu

380,017 soru