0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Davranislarini anlayamiyorum kizlar bir gun geliyir cok bir gun geliyor laf sokmalar iste laf atmalar bana karsi cok dengesiz bir ruh hali var gerçekten cozemiyorum bu insani  bazen canim cicim fiye mesaj atiyor kimi zamanda durumda laf sokup durumlarima bakmiyor nasil davranmam gerektigini bilmiyorum gercekten

7 Cevaplar

0 oy
(917 puan) tarafından
Evet dengesiz elti vakası,uzak dur ondan canım derim bendede var aynı modelden birgün konuşuyor çok iyi ertesi gün durdukyere küsüyordu, 4 yıldır görüşmüyorum üstelik üst katımda oturuyor 
tarafından
Ayy anlam veremedigim icin bende nasil davranacagimi bilmiyorum ama galiba en iyisi mesafe
(917 puan) tarafından
Evet mesafeli ol selam ver ama samimi olma en iyisi
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
İyi olan hep iyi olur canım. Arada laf sokması demek iyi olduğu zamanlarda rol yapıyor demektir.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bi tek sana karşı mi böyle yoksa herkese karşı mi
0 oy
(564 puan) tarafından
Bende de vardı öyle bi dengesiz elti vakası. Daha eşimle nişanlanacağımız zamandan abartı bir cana yakınlığı vardı yapmacık tavırlar ama onda hep içime sinmeyen birşeyler vardı. Bir türlü yaklaşasım gelmiyordu. Evlendikten sonra öğrendim ki zaten hep öyle dengesizmiş öncesinde kayınvalidemle kayınpederime ve kendi eşine neler yapmış. Zaten çok geçmedi boşandılar. Kayınvalidemin evinde rast gelmedikçe görüşmüyordum. Görünürde bir sorunumuz yoktu ama mesafe koymayı tercih ettim iyi ki de öyle yapmışım pişman değilim. 
0 oy
(231 puan) tarafından
Bende de var canım ama ben artık takmıyorum engel atıyor kaldırıyor umursamiyorum istediğini yapsın çırpınıyor benimle konuşmaya bende muhatap olmuyorum
0 oy
(815 puan) tarafından
Eltim de böyleydi dengesizin tekiydi evini terketti eşiyle de arası iyi değil çenesini tutmayı bilemedi kayınvalidemle kayınpederimle geçinemedi bi iyiydi bi kötüydü yani ortası yoktu bana karşı da öyleydi yani bi gün bakıyorum eltim napıyon diye yazıyo görüşüyoruz sonra kaynanama benim hakkımda dedikodumu yapıyormuştu iyi ki de gitti de rahat bi nefes aldık
(213 puan) tarafından
Bende eltiler kervanına katılacağım kimisi iyi çıkıyor kimi kötü insanın yetiştiği ortam çevre çok etkiliyor
0 oy
(213 puan) tarafından
Bence hiç takmayın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meyra nur (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 341 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.