0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 aylik bebegim var haftada 2 kez supurup 1 kez siliyorum anca yetisiyorum hergun silip supuren varmis bunlari duyunca kendimi tembel hissediyorum sizcede oylemiyim sizler kac kez supurup siliyorsunuz merak ettim:D

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 günde bir silip süpürüyorum canım ikisini bir yaparım 
tarafından
Cok iyi masaAllah:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hergun supuruyorum 2 günde bir siliyorum 
tarafından
MasaAllah MasaAllah:D
0 oy
(677 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce iki güne bir mutlaka süpürürdüm hamile kaldığımdan beri ev evlikten çıktı ne süpürübiliyorum ne de doğru düzgün temizlik yapabiliyorum 
tarafından
Ah bilmemmi hamileyken bnde cok zorlaniyordum
(677 puan) tarafından
Doğumdan sonra inşallah düzelecem
0 oy
tarafından
Hergün silip süpürüyorm canm
tarafından
Yaa helal olsun masaAllah imreniyorum boyle caliskan hanimlara:D
tarafından
Estafurullah canm dmee öle , bnm kızım 17 aylık yerde ne görse ağzına atıyo yerde dönerken yeri yaladığı bile oluyo kaşla göz arasnda o yüzden yerleri sürekli temiz tutmak zorundaym
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Günlük toplar süpürürüm hatta gün icin de defalarca supurdugum olur silme icin de mop um var açıkta kalan yerleri onunla şöyle bi üstün koru alırım haftada bir de dip köşe bitti gitti ")
tarafından
Ohh miss yaaMasaAllah size :D
(4,426 puan) tarafından
Aman totisimi kasıyım ") valla öyle titiz falan değilim üç çocuk var mecburiyetten yapılıyor hepsi bide bebeler büyüdükçe dağınıgi pisli iki katına çıkıyor ") bazen diyorum yakacam bu evi yeter bıktım "D
tarafından
Yaa cocuklu olanlar oyle diyo sen simdi rahatsin bi buyusun dagitsin bak gor haftada iki nere temizliyon devamli temizliycen diyolar diyorum buyusun gorucez artik:D
(4,426 puan) tarafından
Her  çocuk bir olmaz canım ama genelde aynı terane "))
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Daha sabah süpürdüm aha yine simdi süpürge acicam cinnet geçiricem artık sabah bal dök yala yapıyorum akiam üstü bir bakıyorum yine yerlerde kırıntı toz anlamıyorum nerden geeeliyoooooooor

Her gün silmem 2 günde bir silerim ama her gün süpürmessem ayağımın altına toz kırıntı yapışıyor delleniyorum
tarafından
Yaa bnm oyle cok tozlanmiyo sukur onunda rahatligi var biraz tabi tembellikte olabilir:D
0 oy
tarafından
Haftada 2 silip süpürme. Daha fazla yapamam heralde. 
tarafından
Bende zorluyorumda bebekle zor yapiyorum yaa
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hergün yaparım canım ben ön tarafım tarla esip geliyor toz bebek surunuyor
tarafından
Yaa tarlaysa cok tozlanir canim Ozmn
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Valla bu ara hergün süpürüyorum elinde kreker gezip duruyo  çok yoruluyorum büyüdükce 
tarafından
Herkesin dedigi sey bebek buyudukce dagitip pislettikleri icin devamli temizliyolar :D
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hergun supuyorum haftada 2 seferde siliyorim bacım benim kız elinde bir şeylerle gezip duruyo yapma desemde bı gün bıraksam carpiliriz mazallah:)
tarafından
Yaa canim bn ev batmiyo acikcasi onunda rahatligi var bebek ufak biraz buyusun dagitinca sizin gibi titiz hamimlar kervanina katilirim:D
(4,430 puan) tarafından
Yani ondan oluyor bazen günde iki sefer tuttuğum oluyor bebek büyüdü mu akşama kadar şupur gene aynı yani:)
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Evim giriste ve yol üstünde hergun süpürüp siliyorm iki çocuğum var şupurmekten hariç gün içinde gırgırda çok yapym
tarafından
Yaa giris katta bekarken eskiden oturuyorduk o giris katli ev oyle kirlwniyorki annem mafoluyordu temizlik yaparken Allah yardimcin olsun canim
0 oy
(917 puan) tarafından
Hergun süpürüp silerim, tuvalet banyo ve toz alırım bunlar benim günlük temizligim 
tarafından
Cidden hergun tuvalet banyo gunluk yapiyormusun masaAllah sana ne diyim:D
(917 puan) tarafından
Evet canım yapıyorum
(229 puan) tarafından
Aynı ben bide hergün cam kenarları mermerleri silerim
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Günlük supururum silmeyide bir gün yaparım bir gün yapmam günlük tozuda alirim
tarafından
Cevaplari gorunce herkesin nekadr temiz oldugunu anladim sıksık temizliyosunuz ne gzl bebisim ufak buyusun dagitsin ozmn mecburiyetten daha sık temizliycem artik:D
0 oy
tarafından

Her gün süpürüyorum mecburum çünkü oğlum 21 aylık ve eline birşey aldığı zaman dökmedigi oda kalmıyor kırıntı kalmaması için hemen süpürgeyi açıyorum acmisken bütün odaları geziyorum. Mutfağı hergun siliyorum. Evin genelini 3 günde bir 

tarafından
Dimi yaa buyudukce dagitip pisletiyolar zatn oyuzden temiz tutmak lazim dedgin gibi
0 oy
(597 puan) tarafından
Her gün 2-3kez süpürürüm bitmiyor saç oluyor hertaraf.silmek haftada 2 galiba
tarafından
2 3 kezmi masaAllah ev kalabalik ozmn:D
(597 puan) tarafından
Yok ben ve 2oğlum var :dddd ama saçım dökülüyor her tarafa bebek var diye süpürüyorum
0 oy
tarafından
İki çocuğum var gunkuk süpürür silerim toz alirim ..
tarafından
Yaaa helal olsun size 2 cocukla bide masaAllah
tarafından
Mecbur yapiyorum keske hic yapmasam :)
tarafından
Banada diyolar simdi rahatsin tabi biraz buyusun dagitsin ortaligi ozmn gorucem seni diyolar:D
0 oy
tarafından
Valla her gün bazen haftada bel kez ama yapmadan olmaz evin ucu bucağı kaçar yani 
tarafından
Dimi bide cocugunuz dagitip pisletiyolarsa mecbur yapiyorsun suanda rahatim biraz bebisim 3 aylik dagitip pisletince bende sizin gibi titiz hamimlar grubuna katilabilirim:D
0 oy
tarafından
Gunde 3 defa süpürür 2 günde bir de silerim
tarafından
Gunde 3 mu kiz enerjine masaAllah bebis cocuk kac tane var merak ettim ondan heralde bu titizlik:D
tarafından
Titizlikten degil oğlum ayakta gezerek yiyor. Her yer ufak oluyor bende bastan aşağı süpürüyorum. oturarak yemeye alıştıramadim maalesef
0 oy
tarafından
Bende iki çocuklu bide üstüne de hamileyim haftada iki kez silip süpür yani baştan aşağı yaparım yani kirlenmiyo kirlense 2 günde birde yaparım
tarafından
Yaa bide hamilemisin masaAllah canim en zoru seninki hamile olmama ragmen cok iyi yapiyon
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Sukret kiz ,bende oyle 2-3 kez supururum bi kezde silebilirsen silerim, bebeler durmuyo 
tarafından
Kendime yakin bi cevap bulabildim şükür yaa bebegim ufak bi buyusun dagitsin pisletsin bu rahatligi bulamiycam tabi:D
(4,236 puan) tarafından
Heralde bebekleri duruyo anlamiyorum masallah millet nasil ediyosa hergun, bende esim hafta sonu evde olacakta anca, yoksa bebegim hic rahat koymuyo uykusuda cok az, uyuyunca ya yemek yapiyorum ya yemek yiyorum , evimizi gorsen pazar yeri gibi anca yarin babamiz evde toplicam, ama robot supurge aldim tavsiye ederim en azindan arada aciyorum ortaligin gozuken tozlarini topluyo :D

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 981 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde defnecn (4,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 397 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,082 göst.