0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 12 haftalık hamileyim. O kadar enerjim yokki hiç kimseyle konuşasım iki muhabbet edesim gelmiyor. Kimse bana uymasın,beni kendi halimde bıraksınlar istiyorum. Arayanlara bile cevap vermiyorum bazen Konu konuyu açacak diye. Konuşurken sanki beynim uyuşuyor,uzun konuşmalara gelemiyorum. msjla halletmek istiyorum konuşmaları

.Sadece yatmak, uyumak istiyorum. Uyuşuk gibi bişey oldum.Hiç bişeyden zevk almıyorum. Yani napmalıyım sizce?

7 Cevaplar

0 oy
(11,279 puan) tarafından

Geçer canım bazılarında oluyor ben de çok uyurdum uyu dinlen bosver bebek olunca Arıcan bak demedi deme  :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile değilim ama bende tam anlatığın gibiyim son 1 haftadır oğlum olmasa yataktan çıkmıycam yemek yemiycem yani 

Nedenini bende bilmiyorum
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Depresyondasın
0 oy
(202 puan) tarafından
Bnde kıza hamileyken oyleydim
0 oy
tarafından
Hamileliğin ilk ayları olabiliyor diyorlar canım. Bir de sıcaklarda eşlik edince bu duruma daha halsiz yapıyor insanı. Benim o zamanlarım kış aylarına denk geldi o yüzden rahat geçmişti. Hiç bir zaman öyle hissettirmedim kendi kendime pozitif teselli ettim hala daha kendime pozitif enerji vermek için çabalarım. Yatarsam bir daha kalkmam bırakırsam birşeyler yapmayı daha yapmam o yüzden. 
0 oy
tarafından
Bir süre böyle devam eder ara ara yine bu şekil olursun bu çok normal hormanlar değişiyor
0 oy
(661 puan) tarafından
Bendede var hicbiseyden zevk alamiyosun ama zamanla azaliyo takma kafana çok dışarı gez kafan dağılır rahatlarsın hep yarardan depresyon a girersin hep uyuma bence

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 305 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 253 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.