0 oy
1,660 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Eşimle çok mutluyduk çok iyi anlaşırız taki babaannemi kaybedene kadar babaannem ölünce psikolojim bozuldu çok duskundum ona evlenince fazla ilgilenemedim diye düşüne düşüne psikolojimden rahatsızlandı sonra onun yaşadığını düşündüm ailem hasta olduğumu anlamadı esim anladı ama beni doktora götürmeye ikna edemedi ben bana yalan söylüyorsun yasiyo babaannem falan diye üstüne gittim birgunde Kaşım döküldü ben uyurken kaşımı alıyorsun diye evden kovdum bir süre ablasına kaldı ben mesaj yazmıştım gelmezsen evi yakarım diye neyse esim döndü ama ben kaşımı aldığını düşünerek kapı kilitli uyudum sonra polisi aradım hemen gelin diye sinir krizi geçirdim esim kaşımı alıyor habersizce diye onlara rahatsız olduğumu söyledi birde ona yazdığım mesajı gelmezsen yakarım falan dediğimi beni götürdüler hastaneye yattım tedavi gördüm iki hafta biraz düzeldi şimdi normal halime döndüm hastalığım geçti amA eşime neden mesaj gösterim beni götütturdun diye tavır yapıyorum ama esimi seviyorum üzerime titriyo

59 Cevaplar

0 oy
(5,067 puan) tarafından
Bence eşin olmasingerek gibi davranmış şimdiki adamlar bı tavır yapsan baba evini gösteriyor hoş Bursa'da görüyoruz acaba eşin seni affetmeli mi cnm onu düşün hala adama seni tavır yapıyorsun. Otur adamı op kafanın üstüne koy cnm bnce eşin seni seviyor sevmese zerre tahammül etmezdi..
-Reklam-
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Acaba adam seni affedecek mi onu bı düşün derim
0 oy
(12,512 puan) tarafından
E polisi çağırmış sın adam kendini savunmak için göstermiş mesajı bence eşin seni affetriyse ona şükret
0 oy
(788 puan) tarafından
Kocanın kıymetini bil canım valla başka biri olsa bu kadar anlayışlı olmazdı.
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sanırım eşin adına sordun bu soruyu diye düşünmek istiyorum adamın elini ayağını öp bacım. Güzel yürekli adammış bırakıp seni gitmemiş. Yanında olmuş
0 oy
(8,103 puan) tarafından

Ben olsam arkama bakmadan kaçardım adam seviyor ki katlanıyor yat kalk dua et böyle Bi esin var

0 oy
(2,477 puan) tarafından
Bence eşinin ayaklarına kapan seni kurtardığı için 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşinin yerinde olsam seni çekmezdim acık ve net. Adam alttan alıyor diye etmediğini bırakmamıssın yazık 
(24 puan) tarafından
Bilerek yapmadım ki sonuçta nasıl öyle bir hastalığa tutuldum anlayamadım suyu bile içemiyordum çeşmeden kötü kokuyor diye
0 oy
(133 puan) tarafından
Eşinin kıymetini bil ne affetmesinden bahsediyorsun hala 
0 oy
tarafından
Sen iyi misin? Bunları yaptıysan adam daha napsin boşamadığına şükret 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hala adama tavır mi yapiyon esin kaclmamış senden dua et :)
0 oy
(295 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm bnce sikica saril ve tesekkur et kocana
(24 puan) tarafından
Haklısın
(295 puan) tarafından
Hersey gonlunce olsun
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Esin sana yardimci olmuş iyileşmişsen ne güzel. Ölenle ölünmüyor malesef Allah bu aciti unutturacak baska aci bermesin insallah. Esine saril ve birbirinize iyi bakin affedilecek bir sey yok ortada
(24 puan) tarafından
Haklısın yorumlarla kendimi daha iyi hissettim en zorunu esim yaşadı
0 oy
(633 puan) tarafından
Sakın kocanı affetme de adam kurtulsun senden.
0 oy
(770 puan) tarafından
 Hastalıgında herşeyinde yanında olmuş daha neyin tribindesin
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Kız sen dalga mı geciyosun ne diyonn Alla sen :ddd
0 oy
(345 puan) tarafından
Adam destek olmus tedavi olmani saglamis seni zor zamaninda birakmamis sen daha ne istiyosunn baciim kocanin kiymetini biil
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Eşimi affetmeli miyim diye soran sen misin (!) Adam ne yapmışta affedeceksin. Asıl sen aynı burada yazdıkların gibi adama doğru düzgün konuş özür dile 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bu nasıl hastalık gi yaptığın herşeyin farkındasn Bir de eşin vesile olmuş düzelmen için

Asıl eşin seni affetsin
(24 puan) tarafından
Şuan iyileştim yaptıklarımı hatırlayınca inan bende nasıl saçma sapan hareketler yapmışım diyorum
(6,825 puan) tarafından
Hiç kimse susmaz yardım etmez ne hali varsa görsün der bak adam seni düşünmüş Allah razı olsun demen lazım gerçekten
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Eşinin seni affettigine dua et 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 239 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 585 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Efsun34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,753 göst.