0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle çok mutluyduk çok iyi anlaşırız taki babaannemi kaybedene kadar babaannem ölünce psikolojim bozuldu çok duskundum ona evlenince fazla ilgilenemedim diye düşüne düşüne psikolojimden rahatsızlandı sonra onun yaşadığını düşündüm ailem hasta olduğumu anlamadı esim anladı ama beni doktora götürmeye ikna edemedi ben bana yalan söylüyorsun yasiyo babaannem falan diye üstüne gittim birgunde Kaşım döküldü ben uyurken kaşımı alıyorsun diye evden kovdum bir süre ablasına kaldı ben mesaj yazmıştım gelmezsen evi yakarım diye neyse esim döndü ama ben kaşımı aldığını düşünerek kapı kilitli uyudum sonra polisi aradım hemen gelin diye sinir krizi geçirdim esim kaşımı alıyor habersizce diye onlara rahatsız olduğumu söyledi birde ona yazdığım mesajı gelmezsen yakarım falan dediğimi beni götürdüler hastaneye yattım tedavi gördüm iki hafta biraz düzeldi şimdi normal halime döndüm hastalığım geçti amA eşime neden mesaj gösterim beni götütturdun diye tavır yapıyorum ama esimi seviyorum üzerime titriyo
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(6,530 puan) tarafından
Ben olsam arkama bakmadan kaçardım adam gene dayanmış 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 1,640 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 550 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Efsun34 (1 puan) tarafından soruldu