0 oy
1,196 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Aradm ama dedi biz bakmıyoruz ama sizin için ekip göndericem göndereceğim ekiple iletişime geçeyim dedi. 10 dk anlattım sesleri. Ben çok korkuyom. Eşimde artk endişelenmeyeym diye mi ne pek ciddiye almıyor. Bi cesaret aradm ona sormadan sorsam arayamam diye. Allahım nolur bulunsun bişey varsa amin 

21 Cevaplar

+1 oy
(9,639 puan) tarafından
İnşallah yoktur bişey 
(1,151 puan) tarafından
Kız inşallah bişey bulunur da ben de rahatlarjm artık kapıyı bacayı açmam
(7,935 puan) tarafından
kapı ve pencerelere tel yaptır o zaman rahatca açarsın , evin çevresine kükürt at
tarafından
Kukurte gelmiyor mu
(7,935 puan) tarafından
kükürte gelmez  ben de antalya Gazipaşadayım evin çevresine atarız hep kokusu uzaklaştırır .Ziraatçıdan bulabilirsin
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Ayyy hangi şehir

Rabbim muhafaza eylesin 
(1,151 puan) tarafından
Kıbrıstayım
(328 puan) tarafından
İnşAllah bulunur rahat edersiniz
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ekipler gelsin giderken eşini de yolla bence bu ne vurdum duymazlk bebeğin var sanırım profilden bakarsak insan o bebek için biseyler yapar. 

Geçmiş olsun şimdiden inşallah yoktur bişey 
0 oy
(48,713 puan) tarafından
umarim varsa eger bulunur
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Insallah bisey yoktur ya 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ay kız inşallah bulunur
0 oy
(17,862 puan) tarafından
Ay bulunsun lütfen ev müstakilmi canım
0 oy
tarafından
Ay inşallah bulunur da rahat bı nefes alırsın evi alt üst etsinler başka türlü bakamazlar sanirim
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Eltimin bacısınin evine girmişti tüm evi darma duman ettiler asla yoktu bakmadiklari delik köşe kalmadı koltukları bile attılar kapıya baktılar her yerine dediler kesin gitmiş 

2 gün sonra kızı banyo yapıyor kıyafet alayım derken katlı olan kıyafetler arasında kıvrılıp duruyormuş 

Bence başvur bir yerlere söyle ne olur ne olmaz 
(33 puan) tarafından
Ayy allahim sana geliyorum...
tarafından
Korkunç yaaa
0 oy
(872 puan) tarafından
Ay inşallah bulunur canım. Haber ver vize de. Daha bakıcam postlara ama sorayim. Mustkil ev mi? Biz de 1 katta oturuyoruz en korktuğum şeylerden biri. Kapı pencereleri açmaya da korkuyorum başka kötü biseyler girmesin diye. Geçmiş olsun o aradigin şey  de bulunsun atsınlar onu.
(1,151 puan) tarafından
Açma sakın kapı pencere. Ben ***** gibi açtm.
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım ben konuyu bilmiyorum yani eve yilanmi girdi
0 oy
(450 puan) tarafından
Ins bulunur cnm o.iki cocugun hatrina rabbim sizi korusun
0 oy
tarafından
Kanapenin altına değil de içine bakın. Küçük bir şey olabilir bir delik bulup girmiş olabilir. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız önceki postlarini okudum içim ürperdi insaallah gelirler 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Geldiler mi canım
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Valla canm büyük konuşmak istememde iyi kalıyorsun o evde valla aklımı yitirirdim helal olsun cesaretine ben paranoyak olurdum iyice ya gece bebeğimin yatağına falan girerse diye postları okumam bile yetti kalbim carpıo valla
(1,151 puan) tarafından
Kız odanın kapısı her zaman kapalı dün ses grldiği için yatak odasını aradk hiç kalabalık değil sadece üç yatak var.  Ses aşağıda oturduğumuz salonda
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Ay görünce tüylerim diken diken oldu esiminde tirina gelmis yılan kışın motor sıcak diye arabayi sürerken biranda cama süzülmüş eşimde çok korkar yılandan tiri nasıl sağa çekip indiyse hemen itfaiyeyi aramis sagolsunlar gelmişler ama yılanı bulamamışlar esim sabaha kadar uyumadi allahim esirgesin çok şükür başına bisey gelmedi 
0 oy
tarafından
Şimdi okudum postlarını tüylerim diken diken oldu çok merak ediyorum sizi inşallah varsa bulunur canım sonucu tekrar bi post açarak paylaşır mısın ara ara profiline bakcam 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
koydemisiniz
0 oy
(69 puan) tarafından
Haber ver bize de merak ettik canım 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 2,384 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,123 göst.