0 oy
2,383 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
İtfaiyeyi aeadım 199 u onlar ekibe bağladı bi kadın aradı konuştuk 10 dk sonra normalde görmeseniz gelmeyik dediler. Ama sizin için gelicez bu benm sorumluluğum dedi kadın allah razı olsun. Neyse aradan yarım saat geçti kadın yine aradı bir erkek konuştu. Ona da anlattm aynı şeyleri. Dedi ki hanıefendi bu saatte rahatsız ettim ama evinizdeki şey kıbrıs engereği olaabilir dedi. Dedm çekirgrye tıslar mı evet tıslar dedi. Dün üç deda çekirgeye tısladı. O çekirge çıkana kadar tıs falan yoktu. Neyse bugün de uzun bi tıslama çıktı dedim özellikle kapıyı pencereyi kapattm dedim. Ses salondan geldi oturduğumuz yerden dedim. Bana dedi ki adam kıbrıs engereği dedi. Başka bi yılan olsa çoktan size görünür giderdi dedi. Bu hem ağır hareket ediyor. Hemde kolay kolay yer deüişmez. Geceleri çıkar dedi. Un dökün dedi çizgi halinde şüphe ettiğiniz yerlere. Vallaha şüphe etmediğim yer yok her yere döktüm. Kızlar bu kıbrıs engeregi bir de gufi bunlar en tehlikelisi. Saabah en erken gelecez dedi. 

47 Cevaplar

+1 oy
(5,953 puan) tarafından
Ben olsam evi olduğu gibi bırakıp cocugumu alir o eve birdaha dönmemek üzere terkederdim  eşyalara degmesi yumurta birakma ihtimali ayy hersey düşünerekden  bırakırdim eşyalarla beraber  iyi cesaret hic mi wc çıkmıyorsunuz odadan  ufak böcekden korkan ben  Orda asla duramazdim :( allah korusun sizi canım
-Reklam-
+1 oy
(333 puan) tarafından
Geldikleri zaman burayada yaz merak ettim yaa
+1 oy
(872 puan) tarafından
Ne oldu canım.geldiler mi buldular mi.
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ay canım çok dikkat et canım inşallah birşey olmaz 
0 oy
(69 puan) tarafından
Kıbrıs engereği ne ki canım ya 
(1,151 puan) tarafından
Türkiyedeki engerek yılanının çeşidi
0 oy
(255 puan) tarafından
Canim bence siz cocuklarinizi da alip bu gece o evden uzaklasin. Bi akrabaniza gidin aksi halde rahat edemezsiniz Allah korusun birinizi sokar
(1,151 puan) tarafından
Ses salondan geldi oturduğum yerden şimdi yukarı çıkıp kapıyı kapattık yatak odasının kapısı kplıydı
(255 puan) tarafından
Insallah cikabilecegi biryer yoktur cok dikkat edin
(1,151 puan) tarafından
Vallaha hsryere un döktüm
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ay ben çocuğu falan alır başka yere gıder kalırım sabahlar olmaz sımdı sıze 
0 oy
tarafından
Yilan evin içinde mi 
0 oy
(435 puan) tarafından
Yılanın adı bile korkunç korkmakta haklısınız fakat yılan durup dururken gelip size zarar vermez. Üzerine basarsanız ya da ona zarar verecek rahatsız edecek bişey yaparsanız saldırır. O yüzden bir nebze olsa sakin olun. 

O da sizden korkar emin olun. 
(1,151 puan) tarafından
Yarınj bekliuok
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sabaha kadar ne yapcaksınız peki gece çıkıyormuş dışarı zaten :(
(1,151 puan) tarafından
Odanın kapsı kapalı uyuduğumuz odanın girebileceği bir yer yok. Ayrıca eğwr bişey olursa saat kaç olursa olsn arayn geliriz dedi
(7,447 puan) tarafından
Aman dikkat edin bizi habersiz bırakmayın Allah korusun sizi ❤️
(1,151 puan) tarafından
Sağol canm sağol
(1,048 puan) tarafından
Saçmalık ya arayınca gelmiyorlar bisey olursa arayın geliriz zaten olunca gelmenin anlamı ne
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Ay çıkın bence evden bu gece kıbrıs engeregi çok tehlikeli ya ben ürktüm burda
(1,151 puan) tarafından
Bende vallaha
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ay ben baktımda Internet’ten koca engerek de denıyor sanırım buna ve baya tehlıkelı ve zehırlıymış yavaş hareket edermiş tehlıke sezdıklerı anda bu sekılde tıslarmış 
(1,151 puan) tarafından
Adamda aynn öyle dedi
(1,733 puan) tarafından
Dıkkat edın canım ya sıcaklarda Kıbrıs’ta çok yılan oluyormuş Allah yardımcınız olsun bı tuhaf oldum kesın rüyama gırer
(1,151 puan) tarafından
Zaten benm rüyama girmişti. Dün değil ondan önceki gün gece de hiç uyuyamamştm anlamadm neden uyuyamadığımı belki de bundan
(1,733 puan) tarafından
Rabbımın hıdayetı canım malum oldu demek ki sana baptılar geldıler mı
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım bir yakınınız yok mu bu geceyi onlarda gecirseniz
(1,151 puan) tarafından
Gerek yok ya yılan alt katta biz üst kattayız. Tırmanabilen bi ****** değil. Ayrıca yukarı çıksa da odaya giremez.  Bütün odaların kapıları tuvalet banyoların kapıları kapalı
(6,047 puan) tarafından
Ay lütfen bulunduğunuz odayı da iyice arayın .
(1,151 puan) tarafından
Ya bu odadan aşağı o denli ses gelmesi imaknsız. Biz bile birbirimize seslenirken anlamıyoruz
(1,151 puan) tarafından
Ayrıca baktık tekrardan aradık odayı ama adam siz kesinlikle aramayın dedi aşağı katı
(6,047 puan) tarafından
Tamam canım dikkat edin. Sonra tekrar yaz buraya inşallah bulurlar atarlar. Canım tavsiyem pencere sinekliği gibi evin kapısına da yapiyorlar onlardan yaptırmanız . Bir daha böyle birşey ile karsilasmamaniz icin
0 oy
tarafından
Kız eşinle dönüşümlü nöbet bari tutun Allah yardımcınız olsun çok dikkatli olun 
0 oy
tarafından
Allah yardımcıniz olsun canım inşallah 
0 oy
(509 puan) tarafından
Süt de koy cnm yılan süte gelir
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Güvenli bir yere geçin Allah korusun çocuk da var sanırım
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Ayy yemin ederim büyük cesaret

Ben olsam o eve asla ve asla giremem 

Seni ayakta alkışlıyorum

Sesi duymam yeterli olur bana 
tarafından
Bende ben hayatta o eve girmem . Bı de cocuk varsaaa ayyyy tüylerim ürperdi
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Sakın uyuma canim çocuğun varmı emen dikkat edin geçmiş olsun ışık açık tut devamlı 
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Canım bunu oku. 

image

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 960 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,123 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy