0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (328 puan) tarafından

Kızlar anneler gününden bir gün önce arabamızı sattık ve yeni araba aldık. Eşim anneler gününe araba aldım sana dedi geçiştirdi. Anneler gününde kaynanam, kayınbabam, kaynım, eşim şehir dışına günübirlik düğüne gittik. Hiçbir kutlama vs olmadı. Hamileyken anneler gününde telefon almıştı 

Kızımla ilk anneler günümdü. Bekledim ama yapmadı. 

Şimdi babalar günü geldi. Hiçbir şey almadım henüz. Bir yanım diyor hediye al, pasta al kutla. Diğer yanım diyor o yapmadı yapma :(

Siz olsanız? 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,806 puan) tarafından
Kız ben yıllardır yaptım o yapmadığı halde bi mahcubiyet göremedim  aksine daha çok g.tü kalktı  birdaha da bişeyini kutlamam  valla
(328 puan) tarafından
Kutlarım bir daha kutlamazsa hiçbir şey göremez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sırf mahcup olsun diye yapardım
(328 puan) tarafından
Ben de karar veremiyorum bir yanım yap mahcup et diyor bir yanım buruk
tarafından
Bana doğumgünü kutlaması yapmamıştı ben ona yaptım şimdi beni niye ezdinki demişti
(328 puan) tarafından
O zaman yapayım o utansın
tarafından
Bencede yap canım belki onada alışkanlık olur
(328 puan) tarafından
İnşAllah :)
0 oy
tarafından
Benim eşim bir iki kere atlamistir ama ben sırf o almadı diye almamizlik yapmadım hatta baktiki ben onun için özeniyorum yapıyorum 2 kere atladı sonra almaya ve yapmaya başladı üstelik kızım adına ayrı hediye oğlum adına ayrı hediye aldi
(182 puan) tarafından
Paristen döndün mü? :D
tarafından
Sevgi kelebeği ya bazen erkekler dusunemiyor gerçekten ... Cemiley kız daha paristeyim ben 3 ay arada girip yaziyom jdjdnd
(182 puan) tarafından
Ooh valla bu devirde 3 ay tatil hemde pariste :D iyi tatiller sana :D
tarafından
Tabi cemiley ne işim var benim k.maras peynir dere köyünde hdhdhdbdb
(182 puan) tarafından
Tabi canım sen şuan kruvasan ve kahve keyfi yapıyorsun. Akşam olunca da küflenmiş peynir ve şarap keyfi yapacaksın
0 oy
(182 puan) tarafından
Ben köpeğime bile doğum günü yapan bir insanım. Her canlının özel günlerde hatırlanması, özel hissettirilmesi gerekir bence. Ama ben ve eşim genelde maddiyata dayalı hediyeleri birbirimize sürekli aldığımız için özel günlerde manevi hediyerleri 0 maddiyatla yapılan hediyeleri tercih ederiz. Bence o hatırlamasa bile özel hissettirin kendini
(328 puan) tarafından
Zaten en önemlisi özel hissettirmek. Maddiyat 2. Planda.
Yapayım bir şeyler o utansın :)
(182 puan) tarafından
Ben mektup yazdım oğlumuzun ve kendi adıma onu vereceğim. Belki size de bir fikir olabilir
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Heeee bilemedim ki şimdi ben eşim yaptı diye mecbur yapicam yaaa hiç benlik şeyler değil okuzum ben oda çok ince 
(328 puan) tarafından
Benimki de inceydi bir zamanlar :)
(2,512 puan) tarafından
Benimki tek doğum gününe önem verir şimdi bebeğim ile ilk anneler gününü çok güzel kutladı bende mahcup olmamak adına bir şeyler yapcam birde aynı hafta hem babalar günü hem doğum gunu :)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim tabak takimi filan al ;)) Babalar gunu hediyesi beraber yemek yeriz de yada ev ihtiyaci iste onlar oyle yapiyor hep ;))
(328 puan) tarafından
Bugün tenceremin kapağını kırdım tencere kapağı alayım :)
(2,016 puan) tarafından
Evet bende surahi bakiyordum esime alayim diye ;)) evden calisiyor masasina koyarim icer beni hatirlar ;)
(328 puan) tarafından
Önemli olan düşünmek :)
0 oy
(97 puan) tarafından
Pardon babalar günü ne zaman :- )))))
(328 puan) tarafından
Pazar günü :)
0 oy
(421 puan) tarafından
Bana bsey yapmayana bende yapmam ne şımartacam 
0 oy
tarafından

Bana bebeğimin adına kahvaltı seti almış anneler gününde. Ben de pantolon aldım bebeğimin adına.  

Eşim bana yapmasa ben de ona yapmam valla :D huyum bu yapacak bişey yok ;)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 230 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 211 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 286 göst.