0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar  dün post açmıştım kaynım alltin zincir istiyor diye  benim eşimin ailesi güven yok launanamlar bir üst katimdal oturur dum eşimle yine altın mevzumuz çıktı altın bilezikler bendeydi ve yüzükler  banal altın bilezikler nerde dedi ne yapacan dedim her yeri dağıttı iyice ağladm sızladım çıkarttım bilenzik alıp yukarı götürdü bursuru şeyden söyledi hakalret etti  6l aylık bir kızım var siz olsanız ne yapardınız eşiniz altninizi kaynananizin evine bıraksa urda kalsın deyerej 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam anlamadım ama senin bilezikleri mi kaynananin evine götürdü orda mi durcakmis
(762 puan) tarafından
Canım benim altınların var eşim hepsini kaynanamlarda verdi onlarda kaldın dedi bende yok dedim istemiyorum ağladım sızladı alıp götürdü ailem bana hakaret etti oruspu dedi bana siz olsanız ne yapardınız dedim evt urda duracakmis
tarafından
Kesinlikle kabul etmezdim. Altın senin ya ne diye başkasında duruyormuş. Ne yapacaklar ki onlar alıyorlar. Valla bana hiç masum gelmedi bu iş. Ne yap et altınlarını al.
(762 puan) tarafından
Bende sztn güvenmiyorum bana diyir ****** git oruspu qptalat mitripsiniz diyir hakalret ediyir
tarafından
Tövbe tövbe. Kız senin kocan da bir degisikmis Allah yardımcın olsun
(762 puan) tarafından
Öyle iste amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(893 puan) tarafından
benmki ceyrekleri paralari ailesine verdi onlarin hakkiymis sozde ( hepsini esimin parasiyla alp millete taktilar) bende bana takilan 4 bilezigi aileme verdim o da onlarin. hakki sonucta neyse vermeseydm benmkide yeni geline gitcekti iyiki vermisim
(762 puan) tarafından
İyi yaptın benim ailem kendine yakistirmax  demez ver bizim olsun eşim ailesi kendisi öyle yapmış birde ailem diyir çok şükür zenginiz onlarinkine mi kalmışız
(893 puan) tarafından
Allah daha cok versin ailene boşa o zmn kocanı ailen hem sana hem bebene bakcak kadar zenginmiş işte ne diye katlaniyorsun ki haaa unutmadan altinlarinida almayi unutma al sonra boşa
0 oy
(509 puan) tarafından
Anlamadım ki bir şey 
(762 puan) tarafından
Canım benim altınların var eşim hepsini kaynanamlarda verdi onlarda kaldın dedi bende yok dedim istemiyorum ağladım sızladı alıp götürdü ailem bana hakaret etti oruspu dedi bana siz olsanız ne yapardınız dedim
(509 puan) tarafından
Kendi ailen mi dedi sana bunu yuhhhh bak ben biliyorum benim ailemde yaptı abimle yengem anlaşamıyodu babamlar altınlarını elinden aldılar ki giderse altın kalsın diye sende de bu durum varsa düşünceleri odur
(762 puan) tarafından
Yok eşim  aileme dedi benim
0 oy
tarafından
Hata sende,taksana koluna,b.ok çıkarır . Kaynananda niye kalıyormuş, ben olsam kolumdan hiç çıkarmam,ben nerde altinlarim orda 
(762 puan) tarafından
Canım benim altınların var eşim hepsini kaynanamlarda verdi onlarda kaldın dedi bende yok dedim istemiyorum ağladım sızladı alıp götürdü ailem bana hakaret etti oruspu dedi bana siz olsanız ne yapardınız dedim
tarafından
Hayır onu okudum anladım,kim kimi arayacak kim kimin a...koyuyor onu anlamadım:D
Ama polisi arar altinlarimi çaldı eşim şikayetçiyim derim. E.şşek gibi getirecek altın kadının hakkı,kendi istemedigi sürece kimse zorla alamaz
(762 puan) tarafından
ben abimi aricam  abinin ***** koyim diyir ****** git diyir banal
tarafından
He tamam şimdi anladım.
Meydanı boş bulmuş senin kocan,diyemedin mi abim senin yedi cesedinin a.... Koyar diye.
Benim aileme kimse laf edemez valla,ettirmem.
Madem sana git diyor valla ara polisi şikayet et çaldı diye. O sırf bu yüzden sana git vs diyirsa senin zaten gözden çıkarmış onunla devam edilmez daha da
(762 puan) tarafından
Öyle sonumuz görünmüyor hiçbir şekilde en sonfal bosanilir
0 oy
tarafından
Keşke bankaya fln koysaydin. Gitti artık unut onları zorla karısının takisini alan birdaha vermez. 
(762 puan) tarafından
Az önce kayinbabam geldi kızım senin iznin olmadan asla veremem ne zmn istersen gel al dedi
tarafından
E gelirken getirseymis sana işte hemen garantiye al altınlarını.
(762 puan) tarafından
Bizim üst kata oturuyur bizde alt katta uzak değil yani
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İlk evlendim kaynım istedi. Eşim Esra'nın esrayansor dedi. Veremem dedim ertesi gün bozdum arsa aldım
(762 puan) tarafından
İyi yapmisin
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Bana orosp.u diyen adamin çatısının altında daha bir saniye kalmam pezoyo bak sen
(762 puan) tarafından
Kızım var 6 aylık ne yapsam kiyammam ki ina
(7,174 puan) tarafından
İyi kendine kiy o zaman . Sana boşan demiyorum ama bir korkut hiç bir şey olmamış gibi orda mi durcaksn
(762 puan) tarafından
Hayır durmicam  çünkü olmuyur boyke kendim ezdiremem darp raporu alırım
(7,174 puan) tarafından
Ben sende hiç o potansiyeli göremedim ama inşallah yaparsın  gitmisken bir de eşinin altinlarini çaldığını söyle düğünde takılan altınlar kadınindir bir de bundan hesaba çeksinler ...
(762 puan) tarafından
Peki ben 19 yaşındayım neler başardım şimdiki aklım olsa asla evlenmezdim okul okumaktu amaç ailem okuturmadi
0 oy
(213 puan) tarafından
Yuhhhhh adama bir insan nasıl eşine böyle zorbalık yapar, küfür eder böyleleri niye evlenir ben anlamıyorum ben olsam bir dk durmam 
(762 puan) tarafından
Ah ah ilk gün bilmiyorudum ki böyle biri
0 oy
(534 puan) tarafından
Belli ki o altınların orada durmayacak kullanacaklar valla benim eşimin de hakareti vardı bana karşı ailemle ilgili zaten ağzını actirtmam baktım olmuyor dedim ben gidiyorum oglum da yeni doğmuştu annemi de aradım dedim yapamiyorum gelip beni alın gerçekten geleceklerdi eşim hemen araya girdi yok gelmeyin ben karımdan vazgeçemem diye şimdi hiç hakareti felan yok biliyor ki giderim gözünü korkutmak gerekiyormuş
(762 puan) tarafından
İşte bende gerizekalı Lil yapıyor kızım var diyirum  onu bırakamıyorum  kızım hastalanirsa 6 aylık  elinen opsin teyzezi ondan eşim kudurmuş
(534 puan) tarafından
Bende oğlumu birakmicaktim tabiki canım onuda alıp gidecektim
(762 puan) tarafından
İste benimki yok diyir kızı alamasin tek git
(534 puan) tarafından
Öyle bir dünya yok boş yapmasin 10 yasa kadar zaten mahkeme anneye veriyor
0 oy
tarafından
Dugunden 1 gun sonra balayina giderken bende cikardim kolumdan kayinvalidemgile biraktim evde kasalari var hala daha orda durur yani dursun kayinvalidengilde çökmeyecekse bence bi sorun yok 
(762 puan) tarafından
Yok az önce kayinbabam geldi kızım senin iznin olmadan asla bir yere gitmez şüphen olmasın dedi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,829 göst.
0 oy
23 cevap 578 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 758 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 674 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu