0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün o mesaj üzerine ben odama gittim uyudum saat on iki buçuk mu on iki kırk miydi emin degilim geldi gelir gelmez bana yanaşmaya çalıştı bende red ettim çünkü pişman değil kendi nefsi için yanaştı ben red edince saymadigi hakaret kalmadı demedigi laf beni yataktan atmak istedi .Bende bırak yatayim git gez niye geldin dedim.oda sanami soracam ben gezerim kimse karışamaz dedi iyide olsak kötüde ben gezerim dedi. Benimle konuşma dedi.Az önce yine uckuru için yanaşmaya çalıştı . Ben istemiyorum ne demeliyim.birgun beni düşünmemiştir.

7 Cevaplar

0 oy
(119,067 puan) tarafından
uuuff bu konu ciddi yaa erkegi reddetmek cok gunahmis
tarafından
O erkek adamsa  evet
tarafından
Peki kadınin isteklerini reddetmek ilgisiz parasız birkamak dövmek arayıp sormamamnin günahı nedir hoca hanım?
Gurursuz bi şekilde onun istedigini vermekten ise insan gururu ile günahınin bedelini oder.
(8,081 puan) tarafından
Sevda ya:D
tarafından
rŞimdi aynı yemeği mangalı burda ben yaptım arkadaşı mangalla çağırdı gitti
(119,067 puan) tarafından
degisik kocalariniz var kizlar ne diyim
-Reklam-
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Ne yazmıştıki 
tarafından
Seni seviyorum falan yazmıştı ya güzel de yazmıştı  postuna bak
(17,639 puan) tarafından
He onu biliyorum ama sürekli reddetmekte günah huzurunu bozuyo
tarafından
Gezme ye merakli eşim konuştum düzelmiyor Şimdi aynı yemeği mangalı burda ben yaptım arkadaşı mangalla çağırdı gitti
0 oy
tarafından
Bence yüz verme ucgurugu  için  yanaşıp  istediği  olmayinca bağırıp hakaret etsin  sen kimsin  desin 
0 oy
tarafından
Sanami soracağım diyor canım seni istemiyor de artık canımın istediği gibi yaşayacağım de sende çık gez dolaş 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Uçkur için yanaşıyor hayır deyince dünyanın lafını sayıyor net yani adamlık erkeklik bu değil 
0 oy
tarafından
Gece 12ye kadar gezdi mi calisti mi, bu aksam geldigin de al karsina konus bence artik, hakaretine birsey diyemiyorum.erkek nefsi sonucta gozleri donuyo cok yanlis ama bisey diyemem. Acik acik soyle muhtemelen anlamicak ama sogucaksa sogusun bi karara varsin. 
tarafından
Gezdi  konuştum düzelmiyor Şimdi aynı yemeği mangalı burda ben yaptım arkadaşı mangalla çağırdı gitti
tarafından
Of ne  bileyim kuzum ya evde huzursuzluk kotu
0 oy
(2,529 puan) tarafından
erkeği reddetmek günah ama kötü davranıp davranıp sırf kendi zevki için de yanaşırsa bilemıyorum ne kadar doğru sonuçta her halti yiyip beni çeviremez diye sana gelmesi hiç doğru bir hareket degol
tarafından
Şimdi aynı yemeği mangalı burda ben yaptım arkadaşı mangalla çağırdı gitti
(2,529 puan) tarafından
hangi kafada senin eşin ya Allah Allah

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 674 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,067 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy