0 oy
51 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kayınvalidem sürekli kaf sokuyo emzir emzir sezeryan oldm Dr 3 güne anca alır dedi. Emziriyorum ama almıyor agladm hep çok baskı yapıyo bende kalkamyrm yürüyorum ediyorum ama alıp tutmakdan zorlanıyorum iri bebek  pompa ve göğüs ucuyla geliyo gibi sanki tam emcek içe gömülüyor ucun neden strefen mi

4 Cevaplar

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Göğüs ucun yok demek ki hiç üzülme ben ilk kızımda göğüs ucu aldım ikincide onu bile kullanmadım direk kahverengi yeri ağzına ver ama sakın aç bırakma hafif bir mama ver ki emmeye gücü olsun kan şekeri düşmesin dinleme kimseyi he de geç ilkinde bende çok üzülüyordum bunda hiç duyup duymamazlıktan geliyom öyle yaptıkça susuyorlar bırakmıyorum işime karışsınlar evlat benim aç bırakmak istermiyim hiç 
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Gogus ucu al canm bide sagdan soldan gelen yorumlara takilma stres yapma sütün cekilmesin yani stres olma cok biliyolar zaten kayinvalideler e onlar demese biz bebegimizi emzirmicez
0 oy
(362 puan) tarafından
Sus artık sus diye bağır su cadıya sussun slaak ***** işler Allah'ım yarabbim sezeryan yada normal hemen gelmeyebilir iki saatte bir mama ver gelene kadar 60cc sen annesin onların dedikleri değil senin dediğin önemli benim de 3.gun geldi hemen gelir sanp ameliyatlı halimle gidip saatler sonra hastanede dus aldım meğer ameliyat banti su geçirmez değilmiş ilk çocuk bilgisizlik işte zorlamadik hep mama verdik ucu da yoktu ilk zaman plastik üç aldık yaramadı eşim lansinoh elektrikli pompa aldı 5dakikada iki göğsümu de sahip biboranla verdim o çok işe yaradı 
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Göğüs ucu al canım birde sürekli sağ birde göğüs ucu kremi al yinede sür.insallah bol bol sütun olursa bebegin emer

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3434 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 255 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
16 Haziran 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,773 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 605 göst.