0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından

Beni bilen biliyor iki bebeğim var biri bir biri iki yaşında eşimde yoğun çalışıyor evimiz burda pazar yeri karşıda 2 yaşındaki öğlen uykusundan hiç uyanmaz iki saat acaba büyük uyuyunca küçüğü alıp pazara çıksam mı siz olsanız çıkar mıydınız park beşik olduğu için uyansa da çıkamaz ve uyanınca da ağlamaz genelde maşallah uslu bir bebek ama siz yinede çıkar mıydınız en fazla 20 30 dk ya eve dönerim o kadar sürmez bile sizce cikayim mı

image

50 Cevaplar

0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ben olsam 2 sini bebek arabasına koyar öyle çıkardım asla tek bırakmazdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acelesi yok boşver evladdan değerlimi sonra gidersin olmayacak şey o zaman olur ölene kadar vicdan azabı çekersin
0 oy
tarafından
Ben olsam çıkmazdım. Ne olur ne olmaz çocuk bu. Çıkmaz dersin çıkar, yapmaz dersin yapar. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ikisini de benek arabasına koyup götürsen hem aklın kalmaz canım 
0 oy
tarafından
Asla gitme Allah korusun dün bir anne 2 yaşındaki bebeğini bırakıp sağlık ocağına gitmiş çocuk düştü allahim korusun çocuk o ona güvenilmez 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Çocuklara güven olmaz her şey saniyeler içinde oluyor bırakma 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çıkma canım ne olur olmaz basina birşey gelir omur boyu pişman olursun 
0 oy
(602 puan) tarafından
Kanguru varsa bebeğini kanguruya 2 yaşındaki ise brbek arabasına koy git gel
0 oy
tarafından
E uyutmadwn köy  arabada uyusun pazarını yap zor ama ben asla birakmqm evde ne olur ne olmaz benim pazarın biraz uzak yoruluyor kızım qliyorum oğlanı bebek qrabasina kziimi yanıma yürüterek dinlenerek gidiyoruz 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay yok çıkma binbir türlü hali var dünyanın 
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Asla çıkmam çocuk bu sağı solu belli olmaz daha geçen bir çocuğu annesi bırakmıştı camdan düşüp ölmüştü. 
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Hayır canım yanlız bırakıp gitme 
0 oy
tarafından
İkisinide alsan götürsen olmazmi bebek arabasina koysan daha dün bir bebek camdan dusup öldü :( allah korusun evlatlarimizi ben bebegimi biri bile evde olsa bırakamam o derece hep yanimda götürürüm
0 oy
tarafından
Ben cikmam pazar uzun surebiliyor bide aklim evde kalir alidigimdanda bisey anlamam bence uyaninca gidin zaten 6 da kapaniyo pazar
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Ben riske atip gitmezdim
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Alt kata markete bile inmem ben, şu dünyada herşey anlık olmuyor mu zaten
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Kesinlikle çıkmayın nolur nolmaz Allah korusun bir şey olsa insan vicdan azabından mahvolur
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yapma kütfen dün bi kadın 2 yaşındaki çocuğu evde bırakmış bak camdan düştü

Oldu ki bebeğe bişey oldu yada ağla ağla tıkandı ya herşey olabilir
0 oy
(571 puan) tarafından
Sonradan pisman olacagimiz seyler yaomiyalum alinmasi gereken ne varsa zaten alinacaktir 
0 oy
(71 puan) tarafından
Benim büyük 5 yaşında bazen markete inince anne ben evde kalırım siz gidin gelin diyo market binanın altında olmasına rağmen hiç bırakmadım cocuk bu Allah korusun yalnız bırakmaya gelmez sende gitme bosver eşine soyle alsin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
0 oy
18 cevap 222 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 775 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kafam duman (12 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...