0 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar 3 gün önce evimiz yandı hala şoktayız şuan kendi teyzemlerde kalıyoruz eşim telefonunu mutfakta şarja taktı uyuduk telefon mu patlamış yoksa elektrik mi fazla gelip kıvılcım çıkarmış bizde bilmiyoruz Allah o kadar büyük ki öl demeyince ölünmüyo bile karşı sitede namaza kalkan bi abi dumanı görmüş eşini kaldırmış dogalgaz borusundan bu kadar duman çıkması normal mi demiş kadın da ev yanıyo diye bağırmış sonra bizim sitenin güvenliğini aramışlar durumu bildirmişler itfaiye gelmiş balkondan çıkamamış mutfağımızı koridorumuzu hep ateş duman kaplamış komşular kapıyı falan kırmışlar sonra yangını söndürmüşler bi şekil bizi uyandırdı komşular bağır çağır ne olduğunu anlamadık uyku sersemi direk bebegimi aldım eşim bağırıyo herkes bagiriyo ben şoktayım bebeğim kucağım da evimiz simsiyah olmuş ne olduğunu hala anlamamış bi şekilde çıktık dışarı üstümüz başımız gece hali bebeğime komşular battaniye getirdi hastaneye götürdüler bizi zehirlenme falan yoktu çok şükür yinede serum taktılar bebeğim gözetim altında kaldı şuan teyzemlerdeyiz evimiz için tadilata başlıcaz dualarınızı eksik etmeyin telefonları şarjda uyumayın prizleri çekip uyuyun çok zordu bizim için gerçekten Allah kimseye yaşatmasın en çok kanıma dokunan da itfaiyecinin eşime abi biz 3 tane ceset torbasiyla geldik buraya burdan sağ çıkmanız Allahin mucizesi demesi oldu ya bebeğime bisey olsaydı ya yansaydı düşündükçe ağlıyorum 

36 Cevaplar

+1 oy
(4,164 puan) tarafından
Valla sadakayı geçtim imkan varsa muhakkak Bi kurban kesin dağıtın Rabbim sizi korumuş çok geçmiş olsun insallah eviniz kısa zamanda eski haline gelir canınız sağlam ya mal her türlü hallolur insallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhhh canım verilmiş sadakaniz varmış çok geçmiş olsun Rabbım korumuş sizi 
(26 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sagolun dualarınızı eksik etmeyin lütfen
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm, size birşey olmaması büyük bı mucize olmuş Allah yardımcıniz olsun, arayanlardan da Allah razı olsun kurtulmanıza vesile olmuş çok şükür 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Of canım çok geçmiş olsun verilmiş sadakaniz varmış  büyük bir sadaka verin Allah'ım korumuş sizleri kimseye bir şey olmamasına çok sevindim 
0 oy
(410 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun Allah korumuş çok üzüldüm inşallah yeniden ayaklanirsiniz bı an önce Allah kimseyi evsiz bırakmasın 
0 oy
tarafından
Allah korumuş çok çok geçmiş olsun geçen yıl da ben mutfakta yangın çıkardım doğalgaz patlamasına ramak kalmıştı Allah korudu 
0 oy
(852 puan) tarafından
ay tüylerim diken diken oldu eşim de sürekli yelefonu şarj da bırakıp uyuyor ..

çok geçmiş olsun canım Allah sizi korumuş
(1,766 puan) tarafından
Benim eşim de aynı ne kadar desem de boş
0 oy
tarafından
Rabbım korumuş bi sadaka verin çok geçmiş olsun 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ay ben ne okudum ya :( akım korumalı prizler var onlardan mutlaka kullanın ve sadece apartmanda değil dairenin içinde de kaçak akım rolesi olsun bu tarz durumlarda kendi kendine atıyor yangın çıkmasını da engelliyor fazla gelmiş olabilir elektrik.. çok geçmiş olsun :(
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ayy Allah korumuş okurken gözümde canlandı her karesi çok fena Rabbim kimseye yaşatmasın çok geçmiş olsun 
0 oy
(8,200 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakanız varmış

0 oy
(5,922 puan) tarafından
Her şeyi unutuyoruz prizde. Çok dikkatli olmamız lazım. Verilmiş sadakanız varmış. Bir kan akıtın bence. Çok geçmiş olsun 
0 oy
(2,250 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu Rabbım korumuş sizi sadaka verin 
0 oy
(891 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tüylerim diken diken oldu okurken belkide o masum bebeğin hatrına kurtuldunuz belkide yaptıgınız bir iyilik karşı geldi mal her türlü alınır ama can bidaha gelmez çok geçmiş olsun canım benim Rabbim yaşatmasın kimseye bu durumu 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kardeşim Allah bir daha yaşatmasın bunu aratmasın en kısa zamanda eski düzeninden daha iyisini kurarsın İnşAllah üzülmeyin size birşey olmamış 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ah canim çok üzüldüm neyseki size bişey olmamış verilmiş sadakaniz varmış sıkma canını ya cana geleceğine mala gelsin
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Gozlerim dolu dolu okudum gecmis olsun:(

0 oy
(7,926 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun çok üzücü Allah korumuş :'(

0 oy
(11,251 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım Allah kimseye yaşatmasın umarım tez zamanda toparlanirsiniz 
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Ay cnm bnm çok geçmiş olsun Rabbim korumuş siz Beni.m teyzemin evinde yandı geçen hafta pencere açıktı artık sigara mi geldi ne oldu bikinmyr sadece o ihtimal var ev gtti can saolsunda diğeri gelir.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 334 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 584 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 423 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Melisa Emir (28 puan) tarafından soruldu

379,468 soru

11,359,575 cevap