0 oy
773 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından

Beni bilen biliyor iki bebeğim var biri bir biri iki yaşında eşimde yoğun çalışıyor evimiz burda pazar yeri karşıda 2 yaşındaki öğlen uykusundan hiç uyanmaz iki saat acaba büyük uyuyunca küçüğü alıp pazara çıksam mı siz olsanız çıkar mıydınız park beşik olduğu için uyansa da çıkamaz ve uyanınca da ağlamaz genelde maşallah uslu bir bebek ama siz yinede çıkar mıydınız en fazla 20 30 dk ya eve dönerim o kadar sürmez bile sizce cikayim mı

image

50 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Sakın sakın sakın asla canım asla böyle bisey yapma asla!!! Ne olur ne olmaz baktnki erken uyandı co uk belki deprem oldu belki yangn cktı apt de bilemezsin sonra pisman olursun 
(479 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun en iyisi eşim evde iken manavdan almak
tarafından
Sakın daha dün iki yaşındaki çocuk  annesi bırakmış girmiş uyuyor diye çocuk aşağı düşüp olmuş nasıl bırakıp gidersin
tarafından
Sakın valla canm yani gerekiese yemek yeme meyve yeme ama cocuklarını yanndan ayırma
-Reklam-
+1 oy
(1,506 puan) tarafından
Valla ben olsam çıkmam çocuk bu belli olmaz 
0 oy
tarafından
Sakın evde tek bırakıp çıkma ne olur ne olmaz . Gidip en zoru kocan marketten alsın 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Asla çıkmam cnm sen de çıkma çocuk bu küçücük Allah korusun uyanır kimseyi göremez ağlar korkar bnm yüreğim dayanmaz
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kız nadil çıkamaz beşikten valla kolaylıkla çıkar. Benimki nasıl çıkıyor bak yerde uyuyuy mecburen
0 oy
tarafından
Hayır asla tek bırakıp çıkmam ne olur ne olmaz 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Linçleyen tayfa gelir birazdan. gitme ya yada komşuya bırak yanına al birşey falan olur aklım evde kalırdı benim
(479 puan) tarafından
Yanıma hiç alamam minik bebek arabasında olur büyük de yanımdan gidiyor elini tutmayınca pazar da nasıl alışveriş yapabilirim ki o zaman
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben bırakmadım hiç ama evde yedek telefon yada bişey varsa arayıp dinleyebilirsin ben çöpe gidince vs. 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Hayır asla gitme canım ne olur ne olmaz uyansın onu da al git 
0 oy
(98 puan) tarafından
Dun haberlerde gordunuzmu annesi 2 yasindaki kizi uyurken saglik ocagina ilac almaya gitmis hamile imiş  cocuk uyan tabureyi alip cami acmis ve malesef dun cok uzuldum insan bazen imkansizliktan yapiyor hemen gelirim diyor ama omur boyu icinden cikmiycak aci birakiyor ne olur ne olmaz gitme onlarla git madem yakin benimde evimin arkasi pazar 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Asla birakma ya deprem olsa ya cocuk uyansa asla ama aslalaaaa biraka
0 oy
(48,632 puan) tarafından
al iki bebenide git onlarla gidemiyosan alsin kocan getirsin eve cocuk cikmasa Allah korusun yangini depremi hirsizi herseyi var bes dakika bile yalniz birakilmaz cocuk bes alti yasindaykende birakilmaz bebekkende 
0 oy
tarafından
Ben olsam asla cikmam bence gitme hic belli olmaz dunya hali 
0 oy
tarafından
Ya onu da götür yada gitme canım 
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Onu uyut komsun yok mu cagır yarım saat dursun canm ya da kardesn falan öyle gidip gel tek bırakma
(479 puan) tarafından
Ailemden uzaktayım komşuya da güvenemem
tarafından
Komşuya güvenmeyip tek bırakmaya güvenmek de çok enteresan.
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim bebek kameram var hemen sitenin içinde de market var. Telefonumdan kameradan izleyebizleye gidip işimi halledip geri geliyorum. Benim oğlum da uyuyunca 1.5 saat uyur ama tabi benim işimi halletmem 10 dk 15 dk. Daha fazlasını göze alamam. Kamera olmasa bırakamam bile. Yorumlarda okudum deprem yangın vs diyen olmuş. Yangın sistemimiz var evim depreme dayanıklı çok şükür o yüzden gözleye gözleye hallediyorum işimi 
0 oy
tarafından
Cnm otle birakip gitme. Ne olur ne olmaz. Uyaninca ikisini bir bebek arabasina koyup gotur. 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Farzedelim gerçekten uynmadı sen gelene kdr yada uyanıp ağlamadı yinede bırakılmaz. Allah korusun yangın çıksa deprem olsa hırsızı bilmem nesi neler neler belki dışardan sen dönemiceksin çocukların yanında olsun bırakma sakın
0 oy
(23 puan) tarafından
Bnmde pazar arka sokağmda bir yıli geçti hiç gitmedim eşim yetişirse gider alır olmazsa marketlerin Halk günleri oluyo ozmn alınır lütfen bırakma tek başına hergun yeni bişey kesfediyolar çıkamaz dediğin beşikten ilk kez bugün çıkabilir kendi başına yani herşey olabilir çok olumsuz konusmak istemiyorum ama tedbir kuldan takdir Allah'tan son haberleri de görünce bende daha iki üç yıl gidemicem gibi pazara :)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canim sakin onu tek birakma çok tehlikeli allah muhafaza daha dün haberlerde çikti 2 yasindaki bebegi tek birakmişti cocuk asagı duşerek öldu çok dikatli olmak gerek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 210 göst.
0 oy
18 cevap 222 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 773 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kafam duman (12 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...