0 oy
891 göst.
Aile kategorisinde (426 puan) tarafından
Eşim Netflix aldı ama +18 olanlar canımı sıktı. Bir film açtık resmen her şeyi yapıyorlar. Eşimede bu konuda güvenmiyorum. Ben evde yokken onları izler. 

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bu kadar guvenmiyosaniz niye evleniyosunuz yada çocuk yapiyorsunuz bizde netflix kullanıyoruz hiç öyle artniyetli dusunmedim 
(1,107 puan) tarafından
Eşim demiş sanki kocası yani bence bilir az çok
(1,584 puan) tarafından
Kavun değil ki gotunu kokayip anlasın
(1,107 puan) tarafından
Hahahaja ayy bu lafı aldım ben kullanırım Bi yerde :D
tarafından
Bu çok iyidi emel :D
(5,877 puan) tarafından
Bi artı hakkım varmış valla bekarlığımdan beri netflix kullanırım evlendim eşimle kullanıyoruz ama hiç bu düşünceye kapılmadım..
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne izlerse görürsün zaten geçmiş te yazio
(7,257 puan) tarafından
Kizz semoss norun
(22,070 puan) tarafından
:DD anaaaaaaa uyarıya gell
(2,573 puan) tarafından
Napiim kizz ana evinde günümü gün ediyorum :D
tarafından
En  son ki postuma uyarıya bakın ahabah vallahi cekemeyenim varmış da ben yeni öğreniyorum
(7,257 puan) tarafından
Iyi yapiyon valla :))

Dur kiz bakiyom
0 oy
tarafından
izlemek için +18almış zaten.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Geçmişte görünür canım ama izlemek isteyen adam Netflix dışında heryerde de izler. İçinde yoksa edep zincire de vursan bir şekilde yapar 
0 oy
tarafından
Netfilixde bütün filmler nerdeyse öyle canım. Argo +18 lgbt bunlar var hep hoşlanmadıysan kapatın 
0 oy
tarafından
Eşinin canı o tür bı şeyler izlemek istese netflixtekilerle zaman kaybetmez daha açık yazamıyorum maalesef
0 oy
(1,995 puan) tarafından
netflixte ki her dizide filmde varki canım 
0 oy
tarafından
Canım zaten netflix ilk yabancı ülkede çıktığı için açık sahneleri olması normal. Sen olmayıp izlese de silebilir. Filmi diziyi sonuna kadar izlerse sistemde izlendi diye görünmez. 
0 oy
tarafından
İsteyen heryerde izler malesef canim 
0 oy
(572 puan) tarafından
Bizimde var netfilx hesabimiz stranger things dizini bitirdik 4 sezon 5. Sezonu bekliyor opusme sahnesi bile yoktu yani istisnalar olabilir ama biz hergun açıp film dizi izleriz yani ama oyle pek rast gelmedim her turden var
(8,329 puan) tarafından
Ay harıkaydı yaaa yenı bolumleri beklıyorum :D
tarafından
Onun ilk sezonları şeydi azcik. Bende bitirmek üzereyim :D
(8,329 puan) tarafından
Neydi kız.   :D
tarafından
Ben bu son sezonu sevemedim ya iteliyorum ama yok gitmiyor :/
(572 puan) tarafından
Pek bisey olmadi ya son sezona hoper a noldu bilmiyorum 11 guclerini kazandimi ondanda emin degilim 5.sezonda cozulcek
0 oy
(657 puan) tarafından
Netflixteki tüm dizi ve filmler öyle neredeyse 
0 oy
(485 puan) tarafından
Ha sanıyorsun ki netflix almadan önce seyretmiyordu? :) 
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Orası fena bı yer benım eşimde bakıyo her fılmın dızının ıcınde var hersey tamamıyla sıkıntı ama izleniyo maalesef 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eşimle Allah arasında şahsen ben karışmam izleyebilir 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Kiz diger kanalların suyu mu çıktı onlari izleyin :D

0 oy
tarafından
Eee normal dizilerde de aynı +18 :D
(7 puan) tarafından
Normal dizilerde öyle çırılçıplak sahneler yok yatakta yapılan ilişkiler yansıtılmiyor dizilere  Netflix bütün erotik filmler sansürsüz bir şekilde görünüyor en ince ayrıntısına kadar
tarafından
Tamm işte biliyorum o kadar cahil değilim öncelikle kapalı bir şekilde normalestirdiler normal diziler öpüşme yatak odası normalmi değil ve dahası eşine guvenmiyorsun neden evlendin bacım neflix te bakmaz googleden bakar neden bu kadar kasiyorsunuz anlamıyorum
(7 puan) tarafından
Bilemeyiz ki eşinizin nasıl bır karaktere sahip olduğunu evlenmeden öncesinde bize sadece görmek istediğim bir şekilde kendilerini tanıyorlar ama oysaki daha farklı huyları vardır siz kiskanmiyor olabilirsiniz bu durumu kimi böyle şeyleri birlikte izler eşiyle kimi izlemeye tahammül edemez belki eşi için bu durum normal ama karısı için değil oyuzden eşi barken izlemiyordr kızdığı için ama eşi yokken izliyor bu durumda karısını uzuyor
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yapan her yerde her şekilde yapar. Bence bu konuyu çok abartıyosunuz
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kız kumandayı götür yaninda nereye gidersen:D olmadı pillerini al 
0 oy
tarafından
netfilix ztn hepsi oyle sahsen biz beraber izliyoruz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende de var. İzleriz sen hangisini actın... Altı üstü film defısır gecersin ama sen kocana neden güvenmiyoesun mesele o 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 380 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
13 Ekim 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Miracinannesi.34 (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...