0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Bebek bölümünden yanıt alamadım kızlar oğlum 27 günlük. Eldiven ve şapkayı sadece 1 hafta kadar kullandık. Kafasında çok az isilik vardı şapkayı bıraktık. Şimdi ise yüzünde isilik oluşmaya başlamış. Konya da yaşıyorum havalar bir iyi bir kötü, bugün iyi ve genel olarak evin derecesi 24-25 civarı oluyor. Şimdi 25.5 ve gece 24 den aşağıya düşmüyor. Ben tek kat uzun kollu zıbın, tek kat alt ve çorap giydiriyorum. Evim ne cok sıcak ne de soğuk. Sizce kısa kollu giydirmeye başlamalı mıyım? Ben 35-40 günlük olunca başlamayı düşünüyordum ama bugün yüzünde isilik görünce emin olamadım

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Isilik olduysa ince giydir kuzum sıcaktan olmuştur 
(5,108 puan) tarafından
Evet ablam öyle yapayım inşaAllah
-Reklam-
0 oy
(17,689 puan) tarafından
Bi süre daha böyle giydir canım
(5,108 puan) tarafından
Öyle yapayım canım akşamları soğuk oluyor ve odayı hep havalandırıyorum esmiyorsa
0 oy
(573 puan) tarafından
Kısa kollu atlet uzun kollu ince badi giydir cnsım altını da, tek kat patikli altlık bence 
(573 puan) tarafından
Bu şekilde, takip et eğer yine isilik olursa kısa kollu atlet üstüne kısa kollu giydir ama, dışarı çıkarsan eğer mutlaka kafasını ört ufak Bi esinti onu etkiler
0 oy
tarafından
Şaka yapmak istedim pamuklara sar kız pamuk giydir bal onlar :) marasta ısındı akşamları uzun kol sabahları kısa giydiriyoruz 
0 oy
(509 puan) tarafından
Bebekler büyüklerden iki derece daha sıcaklar cnm zıbın üstüne tişört altınada ince çorabli alt giydir cnm 
(5,108 puan) tarafından
Öyle yapayım o zaman canim
0 oy
(564 puan) tarafından
3 aylık olana kadar öyle giydir canım bebekler ilk 3 ay vücut ısılarını ayarlayamıyor. benim oğlum geçen yaz 4-5 aylık civarıydı ama hep üşüyordu aşırı sıcaklar hariç tek kat uzun kollu zıbın ve ince alt giydirdim hep sıcakladığını anlarsam çıkardım değiştirdim anına göre ayarlaman lazım yani
(5,108 puan) tarafından
Cevap geç oldu canım ama çok kararsız kaldım doktorlar kendiniz ne giyiyorsaniz bir kat fazla giydirin diyorlar. Evin derecesi 26 olunca bana çok sıcak geliyor kıyamıyorum bir yandan da üşür diye korkuyorum. Ben de o zaman senin gibi yapayım sıcaklığa göre giy çıkar yapıp o şekilde ayarlayım biraz daha büyüyene kadar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde GizemAl (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
7 Eylül 2021 Moda kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 113 göst.
31 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Merirem (2,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu

378,866 soru

11,340,071 cevap

34,804 kullanıcı

...