0 oy
138 göst.
Moda kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar merhabalar kızım 40 günlük artık kışa da giriyoruz ona ne giydirmem lazım tulum dışında başka sweatshirt ve alt mı ve hiç almadım sizler neler giydiriyorsunuz ve aldıgınız bi yer var mı sağolun şimdiden

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi şehirdesn kzum
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Uzun kollu zıbın üstüne örme yelek altına patikli alt bide çorap giydiriyodum ben kışın evim çok soğuk olmuyodu e bebekten alıyorum ben genelde kıyafetleri duruma göre en iicine kilotlu çorap giydirdigimde oluyodu 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben küçük bebeklerde alt üst takımı çok sevmiyorum çünkü kucakta oluyorlar ve hep toplanıyor. Ne giydiği belli olmuyorr. LCW da koton da çok güzel tulumlarlar var daha soğuk havalar olunca ip ve kadife tulumlar da var
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canım üst olarak  kalın sweatshirtler yeterli oluyor. Üzerine yelek bazen . Ben üşür diye içi Polarli olanlardan almıştım bebeğim hiç rahat edemedi.  

Alt pijama olarak içi Polarli al ama bacaklar çok çabuk ısınmıyor . 

Penye tulumlar ince kaliyo soğuk havalar için. Biraz Aralık ayına doğru Lcwda kadife tulumlar çıkıyor onlar daha sıcak bide rahat oluyor.

Mont olarak ta kesinlikle astronot mont al . Çok kullanışlı oluyor.

Benim deneyimlerim böyleydi canim
0 oy
(118,969 puan) tarafından
ben subatta dogum yaptim zibin ustune bi yelek giydirirdim ev sicakdi kat kat giyime hic alistirmadim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 139 göst.
11 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherl (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde GizemAl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı