0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar ben şimdi 10 gün önce doğum yaptım. Sağolsunlar eşimin iş yerinden hediye çeki göndermişler sadece e bebekte geçerli. Biz de bez ve ıslak mendil alalım fiyatlar yükselmeden değerlendirelim dedik acaba bu marka nasıl kullanan var mı? 

10 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım hatta bilerek baby me den başladım memnunum zaten 2 3 saate bi değiştiriyorum. Bebeklerde pişik olmaması için ıslak bezle silip ıslak ıslak krem sürme gerisi zaten pişik olmaz. Ben ılık su ile silip kuruluyorum e bebekte temızleme pamuğu var onunla siliyorum bepantol sürüyorum bez de pişik falan olmadı
tarafından
Teşekkür ederim canim
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çok güzel canim aylarca onu kullandim ama yılbaşından sonra iki katı zam geldi beze ondan sonra hangi bez ucuzsa onu aldım artık sipariş veremedim..
tarafından
1 ve 2 numara alırım o zaman evde de biraz vardı. Ağırlık olarak 2 numara alırım o zaman
(92 puan) tarafından
2dense 3 alın bence yada sadece 2 alın bebekler hemen büyüyor. Biz 2 aylıkken 3 numaraya geçmiştik
(6,047 puan) tarafından
1 vardır alma daha 2den devam et eğer çekin miktarı çoksa 3 ve 4 numaralı bezlerden de al
tarafından
Öyle yaparım teşekkür ederim tavsiyeniz için :)
(6,047 puan) tarafından
1 numara 1aylik olana kadar oluyor 2 numara da en fazla 3 aylık olana kadar sonsuz bezler 3 4 ve 5 numaradır çok uzun süre bunlar kullanilir
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence denemeden bütün çeki beze yatırma derim bizde çok felaket pişik yaptı ve çok dandik bir bez küçük bir paket alıp deneyin çekin süresi varsa bekle va al
0 oy
(116 puan) tarafından
Bebekten bebeğe göre değişiyor. Bizim yakında olsa ondan almaya devam ederdim. Memnun kalmıştık biz
0 oy
(597 puan) tarafından
İlk oğlumun 1yaşında keşfettim  onla devam ettim.şimdi ikinci bebeğinəne de ondan kullaniyorum hamileyken stok yapmıştım hala var daha.ben çok memnunum hiç pişik olmadik
0 oy
(48,467 puan) tarafından
guzel bez memnundum ben
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben kızıma ilk o bezi kullandım, pişik yapmıştı.. Bebekten bebeğe göre değişiyor sanırım ama, denemeden almayın isterseniz
0 oy
tarafından
Gayet güzel ben bir ara kullandım sonra üst üste baya zam geldi bıraktım. 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Islak mendil hiç kullanmıyorum çok uzun zamandır sadece yıkıyorum altını oğlumun.  Baby me kullanıyorum en başından beri harika bi bez hem külot hem cırtlı var bizde . Fiyatları da arttı bence hediye çekiniz varmış alın kullanın pişman olmazsınız 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç kullanmadım.   

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 385 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
19 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

377,869 soru

11,310,135 cevap

34,744 kullanıcı

...