0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar baby turco mu daha iyi yoksa baby me bez mi daha iyi 

12 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
denemen lazim bebisi tahris edicekmi etmiycekmi bilemeyiz
bebegin kac aylik gunde 5 tane gitse 50 tanesi 10 gun gider
(122 puan) tarafından
Daha doğmadı canım 2 buçuk ay sonra doğacak Allah'ın izniyle
yeni dogam bez cok alma bana 80 bez yetmisti hemen 2 numaraya geciliyo zaten
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Ay ben baby turco aldim almaz olaydim haşır huşur .Ben giysem beni bile tahris eder o ya .Bimin bezi yumusacik .Tek gecerim .Sllepy de denedim , baby turco da .Ama tabi bebegin cildine hangisi uyacak deneyip gormen lazim ☺️❤️ belki sana iyi gelir .sevdosuma da katiliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bez arayışında olan bende surda bekleyeyim. Az önce can bebe sordum bende 
0 oy
tarafından
Ben baby turco kullandım çok güzel çok memnun kaldım ama birdaha bulamadım bizim burda canım 
(122 puan) tarafından
Baby me aldım bir paket de aklım baby turco da kaldı çok kararsız kaldım
tarafından
Babay me hiç bilmiyorum vallahi
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Baby turco doğadan derim canım baby me çok kaba bı bez ya hiç güzel değil ve kızarıklık yaptı bizde. Baby turco gayet güzel ince hafif ve hiç pişik tasma gibi bir sorun olmadı
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sorduğum çoğu kişi baby me bezi iyi dedi bende bir paket 50li aldım da sonradan baby turcoyu tavsiye eden çok kişiyle karşılaştım şuan çok kararsız kaldım
(1,403 puan) tarafından
Dediğim gibi canım baby turco çok hafif ince bebeği rahatsız etmiyor gibime geliyor ama işte babay mee çok kaba ve gece takip sabah degistiedigimde bir kaç kere sızma olmuştu ama baby turcoda öyle bir sorunla karsilasmadim
(122 puan) tarafından
Çok sağ ol canım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Birini kizima birini ogluma aldim hatta bugun geldi kargom denedim baby me çok kotu naylon gbi. Turco harika primayla yarışır
(122 puan) tarafından
Bende kalitesini görmek için aldım bir paket baby me öneren çok fazlaydı aldıktan sonra da baby turcoyu tavsiye eden çok kişiyle karşılaştım şimdi kararsız kaldım canım en iyisi bende baby turco alayım o zaman yenidoğan bebek için 1 numara mı alayım 2 numara mı kalıbı nasıl canım
(1,253 puan) tarafından
Çok küçük kalibi ya. Ama ben kilot bez aldim ondanda olabilir. Normal bezin kalibi nasil hic bilmiyorum canim hic denemedim ilk defa aldim . Kilot bezin kalibi dar onu soyleyeblirim sadece
(122 puan) tarafından
Sağ ol canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Cnm hepsi aynı. Hangisi ucuzsa onu al
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eğer içerik olarak soruyorsan baby turco temiz bi bez baby me içinde losyon var içeriği pek temiz değil 
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Doğduğundan buyana beymi me kullanıyorum. Memnunum iki paket yeni doğan alsan yeter baybi turkonun ıslak mendili hiç yaramadı bize pişik yaptı bezini hiç denemedim
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İkisini de kullandım canım güzel sadece baby me biraz kalın 
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(16 puan) tarafından
Ben baby me bez kullanıyorum çok memnunum ama fiyatı 120 den 180 e çıktı pahalı oldu goon bez aldık bugün çok beğendim 
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir canım belki bebeğin cildi ikisini de kabul etmeyecek. Ben Komili kullandım ilk 1 ay of diyorum o kadar güzel bir bezdi ki 
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben baby turco kullanıyorum canım memnunum ama doğduğunda direkt 2 no kullandim
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 168 göst.
18 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
19 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
13 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...