0 oy
1,032 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kizlar 5 aylik oglum banyodan sonra busekilde giydiriyorm ince muslin ortuyorum uyurken dogrumu acaba ya boraz migdesini usutmus sanirm kakasini cok sulu yapior o yizden ama terleyincede korkuyorm dha cok normalde sort zibin yatiriodum  bi gece cam acik kaldi usutmus 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fotoğraf yok canım 
tarafından
Hava nasil canım sıcak mi
tarafından
Evet canim istanbuldayim
tarafından
O zaman böyle yeter canım üstünü ortme sonra sıcaktan isilik falan olur Allah korusun
tarafından
Sadece dizlerine kadar orruyorm zaten sicaklayinca acio ayaklariyla
(13,821 puan) tarafından
Benimde 5 aylik vallahi kisakol duruyo altida ince pijama
-Reklam-
0 oy
(380 puan) tarafından
Havalar cok sıcak canım neredesin.uyrken cok terler hasta olur en azından ustune kısa kollu gıysırebılirsın
tarafından
Istanbuldayim canim ozman uyaninca degistorm ustunu em azindan alt uzun uat kisa kalsin
(380 puan) tarafından
Hasta oldugu ıcın bısey dıyemıyorum ama arkdaslarım flan zıbınla gezdıırp uyutuyorlar ıstanbulda onlarda
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Terliyorsa kalın geliyor demektir . Çocuğu terletmek demek eşittir hasta etmek
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çok kalın giydirmissin canım ortalık cehennem sıcağı isilik olur yavrucuk böyle 
tarafından
Tamam canim degisicem
0 oy
tarafından
Ocak ayında değil haziranın son aylarındayiz resime bakınca her yerim pişik olmuş gibi his etim nefesim daraldı az ince giydir soğuk değil hava sıcak 
tarafından
Degistoriyorm smdi canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Kalın canim bide uzun kollu ince kısa kollu pijama giydir bari benim kızım o kadarlikken ben zibin gidiyodum altına da sort 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Çok sıcak canım yazık günah bebeğe kendin şuan evin içinde uzun kol giyiyor musun o da insan sonuçta pişik olur terler terlemesi üşümesinden daha kötü terler en ufak bir rüzgar gelirse hasta olur
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım ist çok sıcak oda derecesine bak 25 derce ise kalın giydirme yazık sıcaktan bulanır terler öyle üşütür. 
0 oy
tarafından

Gızz aç çocuğu ben yandım:D sadece ayaklarında çorap olsun ksrnı sıcak olsun yeter 

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Sizin ora nasl bilmiyorum ama çok sıcak canm ben kısa kol şort giydiriyorm üstüne ince çarşaf ortuyorum ama zatn kendisi acıyo üstünü belki üzerindedir incedir ama yinede sıcak canm ben bile evde kısa kol şort giyerim uzun giyince darlaniyorum
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Karnına ayaklarına vicks ile masaj yap canm ıhlamur icirebilirsin usuttu ise...
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ay yanar cocuk canim ya cok sicak havalarartik isilik olur
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canim bende istanbuldayim banyo yapınca kısa kol ve dizde şort giydiriyorum doktora götürdüm geçen ona bile çok dedi nem çok var rahatsız eder dedi
0 oy
tarafından
Bence fazla. Ben sadece üst zıbın ve ince alt giydiriyorum ona rağmen terliyor değiştiriyorum. Bence böyle fazla. 
0 oy
tarafından
Bende boyle giydiriyorum hatta bir corapta giydiriyorum ankarada yasiyom hava baya esiyor kizimda hep ustunu atiyor ustunede pikeyi koyuyorum pikeyi yuzune kadar cekmesem yatmaz
0 oy
(238 puan) tarafından
Oldugun yerin sıcaklıgına baglı biizm burda olsa pişer canım ben banyodan sonra hep zıbın ve altına şort giydiriyorum benimki de 6 aylık sıcağı hiç sevmiyor terleyince basıyor yaygarayı
0 oy
(173 puan) tarafından
Acilen müslin ıyju tulumuna geçmeni tavsiye ederim. Benim ki 6 buçuk aylık zıbın üzerine giydiriyorum en ufak bir terleme yok 2 yaş aldım baya büyük geldi ama içinde rahat üzerine bir şey örtmeden yatırıyorum 
0 oy
tarafından
Doktorum üşümeyi kolay atlatır terletip soğutma daha sıkıntı demişti
tarafından
Tesekkur ederim canim kisa kol zibin alta uzun  ince pijama giydirdim
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bende İstanbul'dayım oğlumu dün yıkadım ince penye giydirdim cam kapalı ve battaniye örtük biz bile banyo ettiğimiz gün battaniye bile örüyoruz bence normal minicik bebek üşütür gece terketme bebisi yeter yoksa giydir
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım ellerine eldiven mı takiyosun öyle geldi bana da sormak istedim eğer takıyorsan lütfen çıkar 5 aylık bebek sonuçta elleri ile tanisin herşeyi ben ilk bir ay ancak taktım gerçi banada öyle gelmiş olabilir tabi fotodan 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 717 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde BERRA nin annesi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 496 göst.

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı

...