0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Bir kızım var 2 yaşında ... Yaşlsrı yakın 2 tane çocuğum olsun  çok isterdim hep ... Fakat hayat şartları farklı ... Maddi durumumuz ,piskoljik durumum yani kişisel gelişimim için para lazım bunun için de çalışmam lazım,çalışa bilmrm için kızımın büyümesi lazım böyle bir durum içindeyum ... Ama her şeyden ziyade kaynana ve kayınpederle birlik oturuyorum diye de tereddüt ediyorum hep bana kalırsa şimdi çocuk yapayım ama gel gör ki hayat şartları farklı ... Varmı kaynanalı evde ikinci çocuk yapan ... Ve ya yapmak isdeyibde yapamayan

7 Cevaplar

+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence kaynananka kaldığın için yapabilirsin tek olunca daha zor oluyo ben 2 çocuk yaptım kaynabamla oturduğumda ben hasta olduğum zaman evi temizledim yemek yapardı çocuğuma bakardı tek olsaydım bunların hepsi bana kalmış olurdu
tarafından
Kadın maddi durumumuz yok diyor maddi durum yokken 2 ci cocuğa nasıl bir gelecek suncak?
(91 puan) tarafından
Yemek yapar evet ama pek evin tüm temizlikleri ben yapıyorum kendisi de çalışyor zaten çocuğa da bakamaz yani huyu biraz kötü sabırsız duyelim bende emanet edemem ha evde tabii oda destek ama bilmem biraz farklı karaktere sahibler ve sanırım çocuklarım onlara benzesinn istemiyorum
(10,411 puan) tarafından
Himmm anlıyorum onlar sana o güvenceyi vermemişler demek karakterleri de iyi degilse   kendi evine geçince maddi durumunuza olursa o zaman düşünün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum annelik hormonları normal istemen ama şöle düşün bu cocuğuna gelecek sunabilirsin ama 2 cisine ne sunucaksın nasıl bir hayat vericeksin ona devir eski devir değil cok değişti artık bak bizim kendi evimiz allaha şükür 1 oğlum var bende 2 ciyi istiyorum ama beklemedeyim cünkü suan piyasa cok kötü ona bir gelecek sunabilirmiyim emin değilim 
(91 puan) tarafından
Aynen canım işte bende bunları düşünüyorum
tarafından
Şu fiyatlar maaşlar nasıl olcak biraz bekle yavrum alım gücü briaz da olsa düzelsin öle yaparsın
0 oy
tarafından
Ben değil çok şükür ama annem yani biz bekarken annem 2 yengem birlik otuuryordu altlı üstlü yani ama birlikti işte hatta daha gecen sene nenem vefat etti o zamana kadar oturdu ona rağmen annem 5 çocuğu yengemin 3 çocuğu küçük yengeminde 2 çocuğu var hayırlısı neyse o olsun canim
(91 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Şehir dışında yaşıyorlar. 2 buçuk yaşında kızım var ve hamileyim. Mide bulantilari inanılmaz yoğun yaşıyorum çok kötüyüm o yüzden kayinvalidemi çağırdık sagolsun geldi yemeklerimi yapıyor kızımla ilgileniyor bence daha kolay olur senin jcin
0 oy
tarafından
Kayınvalidem ile yaşıyorum bende iki çocuğum var aralari 15.5 ay ama şimdi kendi evime cikiyorum 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Beni mi anlattın sen bacim :) Benim oglumda 2 yaşına girecek bende çocuk istiyorum ama sonra vazgeçiyorum maddi olarak zor durumdayız tabi Rabbım rızkını verir o ayrı ama evlatlarımıza da çok güzel hayatlar yaşatmak istiyoruz  hemde kaynanmla oturuyorum bende ama 
0 oy
tarafından

Ablam altlı üstlü oturuyor kaynanası ile 3. Çocuğunu doğurdu 4 ay önce kaynanasına baktıryor :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.