0 oy
1,601 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından

Geçen de yazmıştım anlaşmalı boşanma için avukata da gittik bin TL de avans verdim on beş bindi sonra annem eve geldik başladı bana ben çocuğa bakmam calismasan da çocuğun gecinemez ortada kalırsınız adamın nesi var ne olmuş kadinlqr bile pis video izliyor böyle bolluğu sana kimse vermez kimse video için bosanmamis millet ne diyeceksin vs vs Allen etti kullem etti altından girdi üstünden çıktı verdiğim para da yandı bugün Instagram şifresi unuttum ondan Facebook falan yükledim habi facebokla giriş yap var ya birde baktım mesaj resimler atılmış konuşulmuş bu kez tamam elimde sağlam delilim var annem gol hep diyordu seni aldatmış mi video izlemiş ne olmuş artık buna da birşey diyemezler bana gelince diyor Allah seni daha beter etsin elin karısı usuttum deyince kıyamam sana aşkım bitanem telefonunu da kırdım daha o üste çıkıyor sana bundan sonra kuruş yok kimin kocası kartı karısına vermiş bolluğu gördün kudurdun falan valla avukat ta dedi eski aile hakimiyim çocuğu sana verir devlet ona da ihraç davasi mi ne açarız dedi elimde görüntüler var pis videolar izlediğine dair çocuğun yüzünü göstermem e..k gibi de nafakami da verecek yeter valla bir değil iki değil öncekiler tm video ama buna ne d meli ustelik kadında evli daha bosanmamis çocuğu var ya ben bosanym da ne b.k yerse yesin 

image

36 Cevaplar

0 oy
(3,051 puan) tarafından
Öbür dünyada onlar birbirinin boğazına yapışacak elbet
-Reklam-
0 oy
(718 puan) tarafından
Bu delili kesinlkle mahkemeye ver donuna kadar alirsin ay parcalanir bu ne ya oha cus yemin ederm sana soguk davraniyormuydu o kiza boyle yazarken
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Allah belalarını versin ya
0 oy
(690 puan) tarafından

:) Allah Hidayet versin elden ayaktan düşsünlerde itten beter olsunlar inşallah evde ki helali bırakıp harama gidince evli ama mutsuz Allah af eder diye düşünüyorlar bilmiyorlar ki ahirete çok büyük azap bekliyor onları ben bu kadar ileri ihanet yaşamadım eşimden beni üzdüğü kadar da çokta mutlu etmiştir ama tek bir duam varki yaktığı kadar yansın ne bu dünyada ne ahirete hakkım asla helal degil bunu çok iyi bilir ben kendimden geçtim çıkışım zor ne olursa katlanıyorum mesleğin varsa yol varsa önüne bak çocuklarımız herseyımiz ama olmasaydılar belki herseyin bitişi daha kolay olurdu 

0 oy
tarafından
Gerizekalı iğrenç pislikler birde konuşmaya bak Rabbim sorsun hesabını inşallah hemen boşan hiç durma
0 oy
(1,313 puan) tarafından
S.ere.fsiz p.zev.nk ne kadar igrnec evli ve başkasıyla konuşmalarına bak midem bulandı beee valla yazık billa yazık boşan kurtul kimseyi dinleme lanet insan ya
0 oy
(1,634 puan) tarafından
O urganla dar ağacına asılın inşallah kopekler
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Annenin de mezhebi ne genismis kimisinin başına ne geliyorsa ailesinden. Geliyor 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ahlaksızlar git boşa  şu iti ya 
0 oy
tarafından
Bu ne pezevenkkkk o...puya bak mk ergenleri 
0 oy
tarafından
Ahhh bacii sakin ha üzülme aglama dimdik dur yorumlara baktimda abin arkandaymiş cocugu verirsin krese kendin calisir ayaklarinin ustunde durursun sonra gör bakalim nasil sürüm sürüm sürünüyor i..tt 
0 oy
(7,772 puan) tarafından
Allahın cezaları pislikler allah böylelerini yok etsin gül gibi eşin varken ne diye bu yollara giriyorsunuz pislikler ya sinirlerim bozuldu 
0 oy
tarafından
Küstüm midem bulanıyor ..... 
tarafından
Kustum *
0 oy
tarafından
Aslında cikacan Esra Erola hem kocanı hemde o sür.tük kadını rezil rüsva edecen haysiyet.siz pisli.kler annende kabul etmezse al nafakani çocuğuda kreşe ver sende çalış mis gibi yaşarsınız merak etme 
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Eski postlwrjni okudum senin kocan kudurmuş bırak onu Allaha havale et rabhim bilir 
0 oy
tarafından
Yani annen ensest ilişki videolarına normal mi diyor ??? Çocuğun asıl o adamla evli kalırsan tehlikede. Sicarimmm parasına.  Bu adama çocuk emanet edilmz ne bokk olduğu belli değil. Rezilll kopekkk . Şerefsizzz hayvannn. Sakın vazgeçme annene de yazıklar olsun zor gününde yanında olmayacaksa hayatimdan cikarirdim bu ne rahatlık ya kafayı yicem genci yaşlısı aynı . Kadınlar nerde öyle  videolar izliyormuş başıma kalma diye saçmalamış . 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
11 saat önce Aile kategorisinde gulvlyv2021 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 348 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,012 göst.