0 oy
1,598 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından

Geçen de yazmıştım anlaşmalı boşanma için avukata da gittik bin TL de avans verdim on beş bindi sonra annem eve geldik başladı bana ben çocuğa bakmam calismasan da çocuğun gecinemez ortada kalırsınız adamın nesi var ne olmuş kadinlqr bile pis video izliyor böyle bolluğu sana kimse vermez kimse video için bosanmamis millet ne diyeceksin vs vs Allen etti kullem etti altından girdi üstünden çıktı verdiğim para da yandı bugün Instagram şifresi unuttum ondan Facebook falan yükledim habi facebokla giriş yap var ya birde baktım mesaj resimler atılmış konuşulmuş bu kez tamam elimde sağlam delilim var annem gol hep diyordu seni aldatmış mi video izlemiş ne olmuş artık buna da birşey diyemezler bana gelince diyor Allah seni daha beter etsin elin karısı usuttum deyince kıyamam sana aşkım bitanem telefonunu da kırdım daha o üste çıkıyor sana bundan sonra kuruş yok kimin kocası kartı karısına vermiş bolluğu gördün kudurdun falan valla avukat ta dedi eski aile hakimiyim çocuğu sana verir devlet ona da ihraç davasi mi ne açarız dedi elimde görüntüler var pis videolar izlediğine dair çocuğun yüzünü göstermem e..k gibi de nafakami da verecek yeter valla bir değil iki değil öncekiler tm video ama buna ne d meli ustelik kadında evli daha bosanmamis çocuğu var ya ben bosanym da ne b.k yerse yesin 

image

36 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kadında evli bir kızı varmış yazışmalarda okudum hesap sordum neymiş kendisi yazmamış ya hep öyle olur zaten ya hep 

image

tarafından
Bende yaşadım ama kadın o kadar yüzsüz arsızki bide benden büyük dedim eşim beni almasaydı senimi alacaktı bana diyoki sen iyi Bi ayakmisin öylede yüzsüz beni nerden taniyorsa eşim yeminler etti numaralar değişti bende kaldım ama bidaha olsa dönüp bakmam
tarafından
Hanife Zeynep post sahibi değil canım
tarafından
Ben on altı yasimdayimdir sevgilimle mesajlasiyorumdur .... Ne kadar düşük bir durum ya evli bir adamin
tarafından
Otobuscarptı onun bile masumluğu var bunlarınki midesizlik evdekinin yüzüne bakmaz dışarıdaki tatlı gelir ama herseyi evdekinden bekler
(770 puan) tarafından
Ben post sahibi degilim canım
-Reklam-
+9 oy
tarafından
O halat urgan zincir bogazina dolanir ikisinin de insallah
(7,651 puan) tarafından
Aminnnnn
(134 puan) tarafından
Gulunecek sey degilde gulmek geldi yorumuna icimden :)))) ne guzel demissin kadinin en buyuk dusmani yine kadin
tarafından
Amiiin Amiin
+2 oy
tarafından
Konusmaya bak ayı oglu ayının romantızm yapıyo 
(410 puan) tarafından
Beni de adımla kaydetmiş telefona dhaa birgün bana dememis kiyamam sana diye ayağımda topuk dikeni var diyom ayağım ağrıyor daha beter ol diyo
tarafından
Elin karısı dadlı oluyor.
+2 oy
(5,272 puan) tarafından
Pis şerf.sizler rezil et kiz burnundan getir lanet
+1 oy
tarafından
Ayyy rezillik s.refsiz adı k.pek.o.rospu çocuğu kadının kocasını bulup aticaksin böyle orospularin hakkıda ölüm....gebersinler 
(410 puan) tarafından
Pislik olan benim sere f sızım Ayşe olmaz Fatma olur
tarafından
Kadında serefsz bosanvakmisiniz peki?

Ailen arkandami
(410 puan) tarafından
Valla bu satten sonra ister olsunlar ister olmasınlar kardeşime attım resimleri boşan diyor bana
tarafından
Kaç çocuğun var :(
(410 puan) tarafından
Bir tane iki yaşında oğlum var
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Güzel delil :) al tazminatıni nafakani gül gibi yaşa
0 oy
tarafından
Allahın belası ş.erefsiz p.iç haysiyetsiz n.amussuz
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Böyle kadınları Allah ıslah etsin insanların yuvasını yıkan yılanlar bekar erkek yokmuş gibi evlilere musallat olur şeref yoksunları.
(5,272 puan) tarafından
Kiz kadinda evliymis
(7,618 puan) tarafından
Ayyy duble duble rezillik desene.
(410 puan) tarafından
Kadında evli çocuğu varmış resim atmış
(7,618 puan) tarafından
Utanmaz arlanmazlar.
(7,791 puan) tarafından
Yani yorumuna tepkim su yonde var koca evine sadik olmadikca hicbi sey coxum degil.
Gunumuz erkekleri cocuklara kadar göz dikti malum.
0 oy
(509 puan) tarafından
Kocan tam bir ******** miş k.b ama 
0 oy
tarafından
Resim mi atmış birde o..ç pis naletlet ALLAH yardımcın olsun canım
(410 puan) tarafından
Kadın atmış resimler elinde sığ ara falan
tarafından
Kocasını bulup bu yazışmaları atmak vardı varya pislik
(410 puan) tarafından
Kadın bence bunun parası için yalan söylüyor yani benim tahminim okudum yazılanları hep oylamis bunu birde diyor kocam evde boşanan adam niye evde olsun ben kovuyom gene geliyo yazmış bu bizim sal ak para neyim atmistie kadın başka sehirde
tarafından
Dolandırsın oh iyi olsun harama bakmasaymış
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Pislikler mesajlara bak karisida evde onun çocuğuna baksın lazım olduğunda yanında olsun evini temizlesin sonra elaleme aşkım canım cicim o karıya ne demeli Allah nasıl biliyorsa oyle yapsın 
0 oy
(381 puan) tarafından
Hay o urganlar halatlar sevkatli kollar sonun olsun adi pislik herif 
(410 puan) tarafından
Daha bir gün bana dememis böyle şeyler zaten o bana böyle gelseydi bunlar olmazdı benimde kilomla kafayı bozmuş anca çok şükür başka ayibim yok
(381 puan) tarafından
Kilo ayip değildir canım. Ayiplik zihniyettedir
0 oy
tarafından

Ayyy alçağa bak yaa Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah hele şu kahpenin yazdığına bak yaa :angry: hep böyle sürtüklerr yüzünden ne yuvalar yıkılıyor 

(410 puan) tarafından
Bana da dese halat urgan bende derim aşkım canım diye
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Adam tam bir pislik zaten de annenize de anlam veremedim ben. Buna da erkektir elinin kiri nolmus mesaj atmissa demez inşallah 
(410 puan) tarafından
Öyle derse bende silerim ailemi
0 oy
(917 puan) tarafından
Namussuzz köpeklerr valla midem bulandı,süründür kız bu adamı donuna kadar al,delilin de var seni aldattığına dair zina davası aç 
(410 puan) tarafından
Alaçam ona buna yedirecene oğluna kalsın yarın ilk osim.dava açmak ama işte avukat ta on beş bin istiyo
0 oy
tarafından
Pardonda ne biçim annen varmış ya kızı aldatılıyor normal karşılıyor ayıp gerçekten!! 

Kesinlikle böyle pislik biriyle evli kalma 
0 oy
(39 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bu delileri göster al nafakani durumunda iyimis madem surundur 
0 oy
(454 puan) tarafından
Böyle kadınları varya elime verseler öldürürüm . Allah belalarını versin böylelerinin tabi erkegn de suçu var . Allah yardımcın olsun canm
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Vay se.refsiz pislik 
0 oy
tarafından
Sen annene bakma canım eskiler dayak da dese aldatilsa da alismislar ayrılmazlar, ayrilani da garip görürler. Yalnız avukatina sor çünkü belki ekran görüntüsü Özel hayata ihlal sayılabilir net bilgi al. Allahindan bulsun pis adam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 337 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,012 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 628 göst.