0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Kusacak gibi oluyor yüzü morarıyor ama atamıyor ilk defa yaşıyoruz böyle birşey bütün vücudu titriyor resmen balgam söktürmek için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(972 puan) tarafından
Kaç yaşında canm
(972 puan) tarafından
Öksürük de var mı bnm kızım bir buçuk yaşında öksürük vardı bitkisel bir şurup yazdı doktor iyi gelmişti bı araştır istersen canım
(972 puan) tarafından
Fiyatı 100 liraydı
(578 puan) tarafından
Adını yazmanız mğmkün mü ama öksürük yok bizde
(972 puan) tarafından
Grintuss pediatrik- kuru ve balgamlı öksürük yazıyor üzerinde canm
(972 puan) tarafından
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Sirtina vurarak kolaylastirabilirsin canım bazen kusarak atıyorlar agzinda kalirsa peceteyle al bazen agzina kadar geliyor çıkaramıyorlar
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Buhar çok iyi olur cnm yumusatip burnundan akmasını saglas hastaneye götür bence
0 oy
(985 puan) tarafından
Göğsüne boğazına havlu ısıtıp bırak birde hafifçe sırtına vur atar inşallah.  Birde varsa buhar ver çok iyi geliyor 
(578 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(56 puan) tarafından
Youtube da balgam sokturucu bi kac hareket var izle ben sırtına avuç içiyle vurulani yapiyordum ya yutuyordu kakasinda çıkıyordu yada kusarak atıyordu izle dene inşallah faydası olur bide kaç yaşında bilmiyorum ama seninki buhar ver baya rahatlatiyor
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Bol bol su içir canım balgamı su çözer.
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Dizlerinin üzerine yüzükoyun yatır elini kupa yap sırtına vur ara ara . Kızım 1.5 aylıkken menenjit dediler on gün hastanede kaldık enfeksiyon odası sürekli hava değişimi yaptığı için buz gibiydi cocugum iyice hasta olmuştu öksürük balgam baya vardı boğulur gibi olurdu doktorumuz kendisi de yapardı bana da yap ara ara derdi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 966 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Birsel.. (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
15 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...