0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (822 puan) tarafından
Oglum  rahatsiz biraz   burnu akiyorsu falan uyumadan cektim rahatlamis  bi sekilde uyuyordu ama smdi   bogazina bisey takilmis gibi oksurdu  dogal yolla nasl atabilir yarin doktora gidicektik

6 Cevaplar

+1 oy
(4,734 puan) tarafından
Odayı nemlendir
(4,734 puan) tarafından
Canım havalandır demek istememiştim nemlendir odayı kalorifer yakıyorsan üstüne ıslak çamaşır ser buhar makinan varsa çalıştır yok ise çay makinası yada kettleyi çalıştır 20 30 dakıka
(822 puan) tarafından
Yok cnm dogalgaz sobasi var  oda daha yanmiyor
(4,734 puan) tarafından
Canım çay makinan yada ketilın bar mı evde
(822 puan) tarafından
Var cnm
önce (4,734 puan) tarafından
Öyle bir durumda kapıyı kapat 20 30 dakika çalıştır canım
-Reklam-
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Kızım 11 aylık olucak yoğun bakımda 2 ay önce hastaydı hemşire gösterdi plastik birsey verdi sırtına vur dedi Balgamı söker dedi aşağıdan yukarı dogru
(822 puan) tarafından
Smdi biraz ileri geri yaptim uyudu insallah yarin   doktor bisey verr
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Serum fizyolojik yapıp burnunu çekiyorum zorla savaş vererek bebekliğinden beri nefret ediyor bu durumdan doktor gerek görürse buhar verir o da rahatlatır insallah çok geçmiş olsun 
(822 puan) tarafından
Bnmde kiyamet koptu cekerken rakat uyusun dedim uyududa smdidi bogazina biaey takilmis gbi oksurmeyw basladi
(4,307 puan) tarafından
Keşke çocuklar hiç hasta olmasa doktor gerekeni yapar inşallah ❤️
0 oy
(946 puan) tarafından
Benmki de kusuyor en son bağlamdan
(822 puan) tarafından
Kizim olede bu hic ole dgl
(822 puan) tarafından
Kizim olede bu hic ole degil
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Bütün gece uyutmadı balgamı var diye rahatsız oluyor sabah olaydı hayırlısıyla 
(822 puan) tarafından
Gotrduk canmm ilac versi iyi geldi gece rahat uyudu kanlarida haftaya cikicak bklm
(3,600 puan) tarafından
Bizimde ilaç verdi ne balgam ne öksürük geçmedi, sizin ilacın adı nedir yarın tekrar götürcem
(822 puan) tarafından
Ventolin gunde 3 kere  azitro die gunde 1 kere antibiyotik bide alerji icin toz levmont
(3,600 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(783 puan) tarafından
Sarımsaklı ballı limonlu kur çok iyi geliyor doğal antibiyotik 
(1,356 puan) tarafından
Merhabalar benim oglanda bugün öksürük hapşırık hasta olacak galiba bu kür nasıl yapılır nasıl verilir acaba
(783 puan) tarafından
Sarımsakları çok çok küçük dogra ezme ezersen çok acı olabilir tutabilecek şekilde çok ufak olsun üzerine bal köy az limon şık ve bir tatlı kaşığı ver sabah akşam az yap taze yap daha iyi olur birde hemen tutsun mide bulandryr hemen şu içir acıligi hissetmesin ben bile zor yutuyorm geçmiş olsun canım
(1,356 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım
(822 puan) tarafından
Valla cnm onu bnde gorsum yaptimda kizim yiyor oglum yok o agzini acamiyoruz krize griyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 205 göst.
11 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
23 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (818 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (457 puan) tarafından soruldu

399,979 soru

11,964,347 cevap

36,134 kullanıcı

...