0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Oğlumun bugün sabah ateşi çıkmaya başladı boğazlarda beyazlamış gündüz acile götürdüm 37.9 la hastanede antibiyotik iğne yaptılar ateşi düşmedi sonra fıtil verdiler yine düşmedi sonra dolven verdi 37.2 ye düşünce antibiyotik verdi iki tane ates dusurucu verdi dönüşümlü ver dedi antibiyotiğe de yarın başla dedi ama oğlumun ateşi 39 a çıktı dusmuyo çıplak yatırdım 

12 Cevaplar

0 oy
(48,660 puan) tarafından
gecmis olsun canım antibiyotik zaten hemen etki etmiyo saat kur gece için ölç sürekli
(62 puan) tarafından
İğnesini gündüz yaptı sürüba yarın baslicaz
(62 puan) tarafından
Saol cnm
(48,660 puan) tarafından
bak bide dönmüş icine sinmemis sagol yazmis ☺️ hoc cevap yazmayanlar utansin ☺️ insallah duser atesi
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Canim kesin çözüm insalah dene bak..

Limonu çoraplarına sık güzelce bol bol islak olsun giydir ben öyle yaptım 2 3 kez tekrarladim biseyi kalmadı sabah maşallah gecmisti
(661 puan) tarafından
Evt bende onu yazicaktim hemen geçer hemen
(62 puan) tarafından
Yaptım bekliyorum
(3,419 puan) tarafından
Bend bunu yaparım iyi gelir ama soğuk ateşi varsa bu uygun değil daha kötü yapıyor ona dikkat et canm soğuk soğuk terliyormj ona bak
(1,448 puan) tarafından
İyi geldi mi cjm
(62 puan) tarafından
Evet cnm dusdu çok sukur
0 oy
(309 puan) tarafından
Geçmiş olsun boğazlar beyazladiysa antibiyotiksiz düzelmez o kesin ateşini düşürmek için çorabını limon suyuna batır akmiycak şekilde sık giydir faydası olur ben öyle yapıyorum 
(62 puan) tarafından
Tmm cnm yapıyorum simdi
0 oy
(750 puan) tarafından
Canım ateşi çıkıyorsa 5 saaatte bir dolven vereblrsn boğaz enfeksiyonu demekki benim oğlum da öyle oluyor boğazı kızarınca sisince asla ateşini dusuremyrduk antibiyotik iki üç gün e faydasını verir inşallah geçmiş olsun
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Ateşi 39 çok fazla bence bı doktora götürmeklisin canım. Çok geçmiş olsun :/
0 oy
tarafından
Ayağının altına limon súr hemen düşüyor canım 
(62 puan) tarafından
Çoraba siktim öyle giydirdim
tarafından
Çorap giydirip yatırmadın umarım kan dolaşımı yavaşlar
0 oy
(371 puan) tarafından
Bana da biri önermişti canım faydasını gördüm limonu sık bezi ıslatıp ayaklarına sar etki ediyor
(62 puan) tarafından
Yaptım cnm
(371 puan) tarafından
İnşallah faydasını görürsün canım ben gördüm ilacla başa çıkamadım ben iki saatte bir atesleniyordu doktora götürdüm mü benim oğlum kulak enfeksiyonu olmuştu
(62 puan) tarafından
Çok şükür limon ise yaradi düştü cnm
(371 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(872 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçmiş olsun canım. Kızlar burda önerilerini yazmışlar. Ben de Rabbimdan şifalar diliyorum bebişine.
(62 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ellerine ve ayaklarına ıslak bez uygula 
0 oy
(509 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm ilk 6 saatte bir ver 
(62 puan) tarafından
4 saatte bir dediler verdim ama fayda etmedi
(509 puan) tarafından
Çoksa verme cnm iyi değil hastaneye götür bence
0 oy
tarafından
Calpol ver canım birde ılık suyla banyo yaptir ben öyle yaptım ama doktora götür sen yinede daha iyi olur 
0 oy
(403 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi enfeksiyon falan yoktu ama boğazı şişmişti çoraplarını limon sıktım giydirdim hemen ateşi düştü burnu tıkanık falanda soğanı kes karanfil sok o gece rahat uyudu bacım dikkat et ateşini sürekli kontrol et Allahım korusun havale gecirmesin ben çok korktum hep başında bekledim sürekli ılık su ile banyo yaptır ateşi eğer düşmüyor sa ılık su ile bezleri sık koltuk altı alnı ve bacak bukumlerine koy 4 saate bir dönüşümlü ilaç ver antibiyotik zaten ateşi 3 4 günde ateşi anca düşürür
(62 puan) tarafından
Corabina limon siktik gece öyle uyudu çok şükür dustu ateşi ara ara yine çıkacak gibi oluyo suruplqrini veriyorum dönüşümlü çok şükür burun tıkanıklığı yok sadece boğazlar sis ve beyazlamis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeze1453 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 319 göst.

379,505 soru

11,360,879 cevap

34,838 kullanıcı

...