0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (2,194 puan) tarafından
Geçen hafta full hastaydik onca acillerde serum aldık geçmedi Üç gün hastanede yattık damar yolundan antibiyotik aldık sonra normale döndü bebeğim iğne olarak devam ettik antibiyotike üç igne vuruldu ama üçüncü iğnenin sonunda yine ateş kusma ishal yok antibiyotiki daha dün vuruldu ama sabaha karşı ateş oldu neden oluyor bu kızlar dikkatde ediyorum ama antibiyotik iğne vurulurken ateş niye çıkar bilenler yada başına gelenler varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bilen yok mu acaba başına gelen 
-Reklam-
0 oy
(10,147 puan) tarafından
Doz yetersiz gelıyordur ya da henüz geçmemiştir tekrar kontrol gerekir. 
(2,194 puan) tarafından
Sağol canım oldami doktoruna soracağım bugün gün içinde getir derse gideriz de artık hastaneye de götürmeye korkar oldum, bu hafta çocuk ellinden kan alırken  ,damar yolu takılırken ,deline deline bir hal oldu,aciller de serviste yatarken hastanede de korku girdi iyice çocuğun içine inşallah en yakın zamanda geçer
(10,147 puan) tarafından
Canım ciğer filmi baksın bi bizim kızın hiç belirtisi yoktu akciğer enfeksiyonu vardı inatçı ateş yaptı
(2,194 puan) tarafından
Canım bakıldı rotgen temizdi orta kulak iltihabı var yüzünün yan tarafı ödem toplamisti oyuzden hastanede yattık 3 gün antibiyotik tedavisi aldı enfeksiyon düştü yüzü indi evde de iğne kullanacaksınız dediler iğne kullanırken tekrar ateşlendi yanlız bu sefer burun akıntısı var sanki usuttu aşıya gelip giderken geçen gün yağmur  yagiyordu iki sn de biraz ıslandı hemen üzerini değiştirdim ama usuttumu acaba :(
(10,147 puan) tarafından
Ah bacım yaprak oynasa hasta oluyorlar kuzular endişe etme ama bir konuş dr ile muhtemelen tekrar kontrol etmek ister.
(2,194 puan) tarafından
Konuşurum canım eşim hastanede çalışıyor ona sordururum birazdan gelsin diyorlar kan alina alına bir hal oldu çocuk ona korkutma buraya sordum hiç böyle değildi 9 buçuk ay boyunca hiç hasta olmadı bebeğim ilk kez hasta oldu ama bir oldu pir oldu canım bağışıklığını yükseltmek lazım galiba doktorla bir konuşayım haklısın
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bu bir salgın bizde tam bir haftadır sadece ateşle ugradiyoruz
(2,194 puan) tarafından
Çok değişik inatçı bir şey çocuk bir haftdadir antibiyotik tedavisi gördü hastanede yattık hala antibiyotik alıyor gene ateş cikyor
(1,313 puan) tarafından
Evet benim kızımda aynı durumda antibiyotik hiç etki etmiyor serumlarda etki etmiyor
(2,194 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede inşallah en kısa zamanda toparlar bebisler,bebeğime birşey olunca çok korkuyorum canım inşallah en kısa zamanda geçer
(1,313 puan) tarafından
Valla o hasta olunca bende hasta oluyorum bir an önce iyileşsin diye elimden geleni yapıyorum rabbim bebeklerimize şifa versin inşallah
(2,194 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu

377,091 soru

11,285,005 cevap

34,689 kullanıcı

...