0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya Hanımlar oğlum 14 aylk yemek yemiyor ne yapsam döküyorum sonra yemiyor çünkü ve hep ağlıyor en son kahvaltı verdim yemedi ağladı ağladı süt içindi sanırım vermedim kendi haline bıraktım çok ağladı yanıma gelmek istedi kucağıma almadim da kendiliğinden uyudu. Ben çok mu kötü bir anneyim diye düşünüyorum su an normalde en ufak bişey olsa koşarım ama artık burama kadar geldi hep mız mız hep ağlıyor hiç bişey yemiyor ağzından atıyor . Neasil davrsam artık bilmiyorum vallahi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm hangimiz yaşamadık ki bu durumu 
tarafından
Sonrada insan yine hatayı kendinde arıyor annelik işte
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Atak döneminde heralde canim benimkiler de bı ara hiç yemediler sonra gecti
tarafından
2 aydır böyle artık çok zayıfladı gelişim çağında ya üzülüyorum
0 oy
tarafından
Belki de dis cikariyodur canım benim oğlum da 14 aylık dis dönemlerinde asla bı şey yemez dış çıkınca biraz olsun rahatliyo
tarafından
Umarım öyledir aslında genel olarak çok fazla seçici örneğin aç bile olsa yemez zorla tadına baktiriyorum ilk kasıkta begende yiyor begnmse aç bile olsa yemez asla
tarafından
Bebekte olsa bı damak tatları var her şeyi yemiyorlar maalesef
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Benim ki de 15 aylık aynı beni anlatmışsın yemediğinde çok üzülüyorum ama zorlamıyorum hani acıksın yer diye bu sefer süt istiyor emzirmiyorum hani yemek yesin diye ama olmuyor 
tarafından
İşte süt içse bu sefer hicc yemiyecek diye sur de vermek istemiyorum
(1,431 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Bebeklere ve çocuklara ağladiklari zamanlar ağlama sebeplerine göre davranmak gerekiyor. Canlari yandiği için ağliyorlarsa yanina koşup sarilip onunla ilgilenmelisin. Eğer isteklerini yaptirmak için ağliyorsa hiç müdahale etmemen gerek. Yani senin yaptiğin yanliş değil için rahat etsin. 
tarafından
İlk fırsatta alacağım çok teşekkür ederim tekrardan
(13,935 puan) tarafından
Rica ederim canim. Tüm kitaplarini alip okumak istiyorum bu adamin. Çok kaliteli şeyler yaziyor.
tarafından
1 kitabını okudum baya etkilenmiştim çoğu yerini çizdim tekrar alacağım bende
(13,935 puan) tarafından
Bende 1 kitabini okudum ve beğendim şimdi 4 tane daha aldim. Maalesef kitaplar pahali diye dolaptan aliyorum ikinci el.
tarafından
Bende ordan almayı düşünüyorum canm
0 oy
tarafından
14 aylik oglum asagi yukari bizde de durumlar ayni.

Dis donemleri ultra zor geciyor. Uzerine gitme, teklif et ama israr etme. İsrar edince iyice inada bindiriyorlar isi. 
tarafından
Zorlamiyorum aslında ama dikkatini başka yere çekip vermeye çalışıyorum
0 oy
tarafından
İstediğini ağlayarak yaptırmak istiyor görmezden gelmen taviz vermemen iyi olmuş canım sakın ağladı diye yapma istediği şeyi 
tarafından
Dmi öyle yapayım belki indan ağlıyor bazen yapıyorum diye
0 oy
(509 puan) tarafından
Sonrasında vicdan çekiyoruz cnm 
0 oy
tarafından
14 aylik benimde sabah kahvaltı nasil yaptım inanki bilmiyorum bugün aşırı miz miz ayrı bir huzursuzluğu var bende onu biraz dışarı çıkardım geri şimdi eve girdik azcık sakinleşti oynuyor 
tarafından
Bide bana sor ağzıma mi sokuyorum gözüme mi bazen bilmiyorum
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Acaba eğlenceli hale getirmeyi mı denesen yemek öğünlerini
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benimki 3 yaşında hala yemiyo yediği çok sınırlı şeyler önceden çok üstelerdim şimdi bıraktım kendi haline iki gün önce saat sabahın beşinde acıktım diye geldi düşün peynir domates zeytin bile yemeyen bir tip artık uğraşmıyorum 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Yinede sen ona merhametini sevgini eksik etme lütfen minicik kalbi üzülmesin :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 196 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatma hakan (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 221 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 494 göst.