0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Kizlar dogumdan sonra cinsellikle alakali nasil.korunmayi onerirsiniz ? 2. Ye hamile kalmaktan korkuyorm daha dogum yapmadm 38 haftaligim ama cok affedersinz prezerfatif kullanmistik bi ara yirtildi fayda etmez diye dusunuyorm.onu onercekseniz

4 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
E.ziriken kullanılan doğum kontrol hapı var 1 aylık ve 3 aylık iğne var spiral var hangisini tercih ederseniz
-Reklam-
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Emzirirken kullanılan doğum kontrol hakları var canım doktora danış yazar sana 

0 oy
tarafından

Salı günü randevum vardı canım icerde veklerken bi bayanda cataldan indi doktorlar konusurken doktor diyordu ki 3aylık iğneleri onermiyoruz çünkü kimisinde adeti kesiyor kimisinde de cok ama cok aşırı kanama yapıyor demisti yine de doktoruna danış zira ben emzirirken dogum kontrol hapı kullandığım halde hamile kaldım

0 oy
(2,865 puan) tarafından

Spirel taktır istersen doğumda 

(7 puan) tarafından
Kuzenimde spirel oldugu halde dis gebelik gecirmisti canm cok ilerlemisti hatta ameliyat oldu ondan korkuyorum bende
(2,865 puan) tarafından
Doktorun iyi ve tecrübeli olursa ve 6 ay da kontrole gidersen sorun olmaz bence canım
(7 puan) tarafından
Dogumdan ne kadar sonra takiyorlar peki canm bliyomusun
(2,865 puan) tarafından
Hemen doğum dan sonra takılıyor canım istersen
(9,651 puan) tarafından
Bana 30. Gun gel dedi spral için doktor ben sezeryan yaptım sonra bende o sıra gidemedim falan ama kan tahlili yapıp herzaman takiliyomus  spral adetliyken daha kolay oluyomuş sadece.. bende 3 ay oldu doğum yapalı çok fena tırsıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 552 göst.
3 Mart 2019 Aile kategorisinde ▪• |Tuğbaa| •▪ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
10 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 449 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

378,681 soru

11,335,110 cevap

34,798 kullanıcı

...